Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes A 170 CDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Mercedes A 170 CDI

    Първоначално публикуван от samantha Преглед на мнение
    Здравейте,сега виждам че всички тук сте мъже така че нека ви кажа истината за Мерцедес А класс .Ще си помислите че не знам нищо за коли понеже съм жена но това нищо не доказва ......................
    Това доказва само едно ,че избираш кола точно като болшинството от жените(по външен вид и цвят) а не по технически характеристики.Един автомобил след придобиването му има и техническо обслужване.Ето няколко примера,за нормален автомобил от този клас демонтаж и монтаж на алтернатор струва между 30 и 50лв. на харесвания от вас автомобил е около 400лв. Със стартера е същото положение,а това са неща които се налага да се правят.Понеже това е технически форум и ние мъжете гледаме техническата страна.

    ПП. База за сравнение с BMW няма защото няма аналог на А-класата при BMW.

    Коментар


    • #32
      От: Mercedes A 170 CDI

      А с В-класс как стоят нещата - концепцията е същата, моторизациите също. Размера има ли значение?
      O888 749-O86
      C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
      NC 750

      Коментар


      • #33
        От: Mercedes A 170 CDI

        Карай по кьм края на азбуката
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #34
          От: Mercedes A 170 CDI

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Карай по кьм края на азбуката
          Култов моабет!!!!!

          Ако направиш петия Мерседес форум, това трябва да му е логото!!!

          Коментар


          • #35
            От: Mercedes A 170 CDI

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Карай по кьм края на азбуката
            По към края, но не е задължително подред, нали?

            Коментар


            • #36
              От: Mercedes A 170 CDI

              Я оставете момичето/жената да си купи сладък мерцедесчик. И монтьорите са човек, и те иска пържоли да яде!
              Взимай булка! И се приготви портмонето ти да замирише на изгоряла гума /мазането на кредитните карти с грес/вазелин помага!/
              Последно редактирано от NIKSD; 29-10-13, 20:46.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #37
                От: Mercedes A 170 CDI

                Здравейте,сега виждам че всички тук сте мъже така че нека ви кажа истината за Мерцедес А класс .Ще си помислите че не знам нищо за коли понеже съм жена но това нищо не доказва колата си е много хубава аз също ще си взимам такава ,малка е и удобна в момента някой от вас както се казва плюят по тази кола поради няколко причини
                Samanta , има още едно недоразумение , освен А-клас.Произвежда се от БМВ.И жените също го харесват( малко е по-скъпичко).Новият миниК
                упър.И са си убави.И двете. Но...на БМВ и нормален МБ-съединителя се сменя са 3,5ч (три часа и половина).А на тия измишльотини трябва да падне мотора заедно с кутията и все предница. Е , а кажи , дали цената на труда оправдава смешното недоразумение , или обратно.Като видиш за какво става дума ще оцениш цената на труда и ще незаобичаш модела.
                пп Б-клас е леко уголемен вариант на А
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #38
                  От: Mercedes A 170 CDI

                  Най-големия боклук на Мерцедес. Доста често идват в сервиза и реват. Кажи на женати да си избере друг автомобил.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Mercedes A 170 CDI

                    Е как да не реват, като са си купили нещо за 4-5 хил , а ремонта им е две.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #40
                      От: Mercedes A 170 CDI

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Култов моабет!!!!!

                      Ако направиш петия Мерседес форум, това трябва да му е логото!!!

                      Да бе,да се мьча само,мьрзи ме

                      А иначе за азбуката си е верно това.Като кажат А та А и на финала Айде и Б може да е.Клякаш на Ц ако е зор с клякането,ако ли не подминаваш и караш по долу в азбуката.Виж БМВ как са се ориентирали,там и по номера ги имат,да не сбьркаш номера - единици па тройки па петици,шестици,седмица осмак..............ти кой би взел,аз ги почвам от задника кьм малкото.


                      И предлагам да оставим момичето да си харесва колата,тя може идея да няма какво е това Да падне мотора
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: Mercedes A 170 CDI

                        Жена ми има А170 от 5 години и е нямало никакви проблеми . Сменил съм само лостчето на мигачите , другото консумативи . Изминати са 40 000 км .
                        GL420, G500

                        Коментар


                        • #42
                          От: Mercedes A 170 CDI

                          Здравейте...

                          Попаднах на темата, понеже търсех информация за парното на А 170.
                          Останах много изненадан за толкова негативното отношение към тази иначе не-лоша кола.
                          Жена ми има такава.
                          Колата я карам и аз когато ми се налага.
                          Към момента е на 180 000 км.
                          Купена е 2004 г.
                          Има си адекватна поддръжка - смяна на масла, ремъци филтри, и всякакви консумативи на време.
                          Има ремонт на динамото на 170 000 - смяна на лагери и диоден блок.
                          Това е до сега.

                          Малко данни. Среден разход на гориво - 5 на 100 - при около 50/50 градско - извънградско.
                          Модела е с всички възможни екстри - без навигация. Панорамен електрически люк, автоматично заключване на вратите при запалване и човек в колата, подгряване на седалките, уникално радио, блокаж на диференциал, парктроници, и т.н.
                          Варианта е - L, - (Long). Мястото на задните седалки е мноооооооого по-голямо отколкото на повечето луксозни лимузини. Аз съм 1,85 100 кг. и като седна отзад от колената ми до предната седалка има повече от 25 см.
                          Вдига 200 на магистралата и стой все-още на пътя :-).
                          ( Само за тест - иначе не я натискам повече от 120-130 - в който диапазон е доста динамична).

                          Ремонта на почти всичко става без сваляне на двигателя.... Това че трябва да се сваля двигателя е пълна глупост. Смяна на ремъци, ролки, ремонт на динамо се прави на канал отдолу, стига да знаеш как.

                          При икономично каране, до 100-11о км/ч може да даде разход под 4 на сто на дълъг път с добър коефициент на пътя.

                          Не виждам причина за толкова негативни оценки.

                          За мен колата е много добра, стига да е поддържана нормално, да не е удряна тежко или да не е ремонтирана от некадърни механици.
                          Другото важно нещо е задължително да се сменят гумите с по-високо профилни.

                          Ако се кара с оригиналните размери на гумите по нашите пътища ще имате проблеми. Това е асфалтова кола за нормални пътища.
                          Последно редактирано от Ачо; 12-03-17, 12:26.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Mercedes A 170 CDI

                            Може ли малко повече за блокажа?
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • #44
                              От: Mercedes A 170 CDI

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Може ли малко повече за блокажа?
                              За какъв блокаж става въпрос,или аз не съм прочел пак нещо?
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • #45
                                От: Mercedes A 170 CDI

                                Първоначално публикуван от Ачо Преглед на мнение

                                ..... уникално радио, блокаж на диференциал, парктроници, и т.н.

                                Така пише.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X