Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes A 170 CDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Mercedes A 170 CDI

    От толкова модели как се засили жена ти баш на А класа.

    Частите му нормална цена,ми те и на моите са така,ремък ми е 23 кинта,накладки са ми по 35-50,филтър е 11 примерно ма не ми пляка на късо във всяка локва и за просто нещо да разглобиш половината кокошарник.

    Пробвай с кормилна уредба,електриката,кое колко и как примерно.И не е като да е екзотика.

    Бягай от това,купи и една Цедка с прежалена брони по-добре от А класа




    Да допълня,че да се посмее някой - смяната на ремъка на Алтернатора се преви след.
    А-псуване на поразия
    Б- сваляне на двигателя
    В- вечен или поне така е наврян,че трябва да е
    Г - всичко по-горе

    Моя пада с дърпане,на малкия се слага с дърпане,на големите ми трябва лост,може дръжка от мотика примерно.Без псуване и с какъв да е кол става.Мерцедес било А класата,по цени на части,стартера му е над 500 евро баси,а как се сваля ползвайте анкетата горе.
    Последно редактирано от BENZBOSS; 11-02-13, 05:04.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Mercedes A 170 CDI

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ....



      Да допълня,че да се посмее някой - смяната на ремъка на Алтернатора се преви след.
      А-псуване на поразия
      Б- сваляне на двигателя
      В- вечен или поне така е наврян,че трябва да е
      Г - всичко по-горе

      Моя пада с дърпане,на малкия се слага с дърпане,на големите ми трябва лост,може дръжка от мотика примерно.Без псуване и с какъв да е кол става.Мерцедес било А класата,по цени на части,стартера му е над 500 евро баси,а как се сваля ползвайте анкетата горе.
      Изпускането на фреона от климатика и източването на охладителната течност за да свалиш двигателя, и всичко това за да смениш четките на алтернатора(примерно) е една от най-сбърканите концепции в съвременото автомобилостроене. Няма друг начин един ремонт, който трябва да е 5-10 лв в края на краищата да излезе 400-500лв.
      За съжаление Мерцедес не е единствено изключение, но поне другите автомобили не струват два чувала с пари.
      ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

      Коментар


      • #18
        От: Mercedes A 170 CDI

        Това обаче не е само при А класата. Всичките модерни градски сапунерки са така. На модуса за да му смениш фарчето вече писах, какво е. Сметни на пътя да ти се наложи, кошмар. И това не е ремонт, това трябва да може да го прави всеки собственик. А е реално за сервиз. Акомулатора се сменя за 30 минути с махане на пластмасите под чистачките, преди капака. И още всевъзможни такива, та двигателя е 1/2та под таблото вкаран... И колата мак не е по-малка от старото мини, рено 5 или прочее дребосъци.

        Коментар


        • #19
          От: Mercedes A 170 CDI

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Това превозно средство, въпреки, че е под емблемата на Мерседес, няма нищо, ама нищо общо с асоциациите, които предизвиква марката.
          Изтъкано е от конструктивни недомислици, които просто предполагат тази кола да НЕ върви, и да не може да се разчита да те закара дотам, за където си тръгнал.
          Редица електронни блокове са поставени на места, където просто те трябва да изгорят, поливани от водата и солта по пътя. Други важни блокове са направени по безумен начин, и макар, че идеята да бъдат защитени от вибрации, например, те не са защитени.

          За да не задълбавам с негативите - консултирайте се в произволен сервиз относно модела..
          Не го пращай да пита в сервиз, че монтьорите като чуят а-класа и ще избягат с писъци.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #20
            От: Mercedes A 170 CDI

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            От толкова модели как се засили жена ти баш на А класа.

            Частите му нормална цена,ми те и на моите са така,ремък ми е 23 кинта,накладки са ми по 35-50,филтър е 11 примерно ма не ми пляка на късо във всяка локва и за просто нещо да разглобиш половината кокошарник.

            Пробвай с кормилна уредба,електриката,кое колко и как примерно.И не е като да е екзотика.

            Бягай от това,купи и една Цедка с прежалена брони по-добре от А класа




            Да допълня,че да се посмее някой - смяната на ремъка на Алтернатора се преви след.
            А-псуване на поразия
            Б- сваляне на двигателя
            В- вечен или поне така е наврян,че трябва да е
            Г - всичко по-горе

            Моя пада с дърпане,на малкия се слага с дърпане,на големите ми трябва лост,може дръжка от мотика примерно.Без псуване и с какъв да е кол става.Мерцедес било А класата,по цени на части,стартера му е над 500 евро баси,а как се сваля ползвайте анкетата горе.
            Спомням си на един клиент а170цди, като му правихме съединителя и му викам - сега е момента да рециклираме стартера и алтернатора, той вика - мошеници, как се опитвате да ме натоварите.Показах му неква разпечатка на немски и го излъгах, че така казва производителя.Е това се казва благородна лъжа - наложи се да лъжа клиента за негово добро.Е това представлява а-класата
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #21
              От: Mercedes A 170 CDI

              Първоначално публикуван от simeonauto Преглед на мнение
              Не го пращай да пита в сервиз, че монтьорите като чуят а-класа и ще избягат с писъци.
              И защо да бягат с писъци? Писъците са за собственика като чуе цената за ремонт! Аз лично нямам нищо против по една А-класа за ремонт на ден!!!!!!!

              Коментар


              • #22
                От: Mercedes A 170 CDI

                Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                И защо да бягат с писъци? Писъците са за собственика като чуе цената за ремонт! Аз лично нямам нищо против по една А-класа за ремонт на ден!!!!!!!
                Е то така и става напоследък, последните трима клиенти избегаха, единия без писъци - твърдеше, че колата я ползва само в града и за това не било необходимо да дава 350лв за ремонт.Ебаси железната логика.
                А ти явно не си от мързеливите.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • #23
                  От: Mercedes A 170 CDI

                  Много хубава кола за мен,не за собственика /клиент/.
                  Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                  Grand 3.1TD
                  0898 620 306 Стоян

                  Коментар


                  • #24
                    От: Mercedes A 170 CDI

                    Останал съм с впечатлението, че е любимата кола на Ники -Скрапа, но явно още не е видял темата .
                    Life is too short to drive dull cars!

                    Fight global warming !
                    ... turn on your A/С !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Mercedes A 170 CDI

                      Колега в момента има такава А класа 95кс. елеганс много запазена ако все още те интересува това ми е номера0878632690 Миро

                      Коментар


                      • #26
                        От: Mercedes A 170 CDI

                        Здравейте,сега виждам че всички тук сте мъже така че нека ви кажа истината за Мерцедес А класс .Ще си помислите че не знам нищо за коли понеже съм жена но това нищо не доказва колата си е много хубава аз също ще си взимам такава ,малка е и удобна в момента някой от вас както се казва плюят по тази кола поради няколко причини

                        1 защото били само за жени (не е вярно)
                        2 защото не били толкова бързи ( че от бързина ще стане белята)
                        3 и третото което е болно състояние в момента защото не е BMW

                        Затова ли не харесвате мерцедес заради BMW ще ви кажа че това найстина е болно състояние и какво ще си вземем BMW и ще се правим на пичове каквито не сме и ще я усилваме докрай да покажем че уж много можем и това е... щом имаш BMW значи си Бог.Това са пълни глупости мерцедес са си най-добре аз лично харесвам джипове но както и да е тази също е много добра така че обръщам се към автора на темата . Не ги слушай купи на жена си колата перфектна е малка спретната количка ще си много спокоен уверявам те .

                        може някой да се обидил заради BMW но това си е чистата истина малко си катастрофи има с тази марка ....

                        Коментар


                        • #27
                          От: Mercedes A 170 CDI

                          На колко годинки си?
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • #28
                            От: Mercedes A 170 CDI

                            Първоначално публикуван от samantha Преглед на мнение
                            Здравейте,сега виждам че всички тук сте мъже така че нека ви кажа истината за Мерцедес А класс .Ще си помислите че не знам нищо за коли понеже съм жена но това нищо не доказва колата си е много хубава аз също ще си взимам такава ,малка е и удобна в момента някой от вас както се казва плюят по тази кола поради няколко причини

                            1 защото били само за жени (не е вярно)
                            2 защото не били толкова бързи ( че от бързина ще стане белята)
                            3 и третото което е болно състояние в момента защото не е BMW

                            Затова ли не харесвате мерцедес заради BMW ще ви кажа че това найстина е болно състояние и какво ще си вземем BMW и ще се правим на пичове каквито не сме и ще я усилваме докрай да покажем че уж много можем и това е... щом имаш BMW значи си Бог.Това са пълни глупости мерцедес са си най-добре аз лично харесвам джипове но както и да е тази също е много добра така че обръщам се към автора на темата . Не ги слушай купи на жена си колата перфектна е малка спретната количка ще си много спокоен уверявам те .

                            може някой да се обидил заради BMW но това си е чистата истина малко си катастрофи има с тази марка ....
                            Леле,леле...какви ТЕХНИЧЕСКИ доводи само....
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • #29
                              От: Mercedes A 170 CDI

                              Първоначално публикуван от samantha Преглед на мнение
                              Здравейте,сега виждам че всички тук сте мъже така че нека ви кажа истината за Мерцедес А класс .Ще си помислите че не знам нищо за коли понеже съм жена но това нищо не доказва колата си е много хубава аз също ще си взимам такава ,малка е и удобна в момента някой от вас както се казва плюят по тази кола поради няколко причини

                              1 защото били само за жени (не е вярно)
                              2 защото не били толкова бързи ( че от бързина ще стане белята)
                              3 и третото което е болно състояние в момента защото не е BMW

                              Затова ли не харесвате мерцедес заради BMW ще ви кажа че това найстина е болно състояние и какво ще си вземем BMW и ще се правим на пичове каквито не сме и ще я усилваме докрай да покажем че уж много можем и това е... щом имаш BMW значи си Бог.Това са пълни глупости мерцедес са си най-добре аз лично харесвам джипове но както и да е тази също е много добра така че обръщам се към автора на темата . Не ги слушай купи на жена си колата перфектна е малка спретната количка ще си много спокоен уверявам те .

                              може някой да се обидил заради BMW но това си е чистата истина малко си катастрофи има с тази марка ....
                              В цялото това словосъчетаване има цифром и словом 1 (една) запетая...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Mercedes A 170 CDI

                                И събира 3 куклички вътре,Барби,а не силиконови.

                                Това с Беемветата е вярно обаче,даже и те не я харесват и си правят майтап с това недоразумение.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X