Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помните ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помните ли?

    Дълго мислих, как да нарека темата.
    Накрая реших, че така избраното заглавие ще я остави отворена, без значение, кога са се случили събитията.
    Идеята ми е, всеки, който има нещо запазено от едно време, и ако има желание, да го сподели тук.
    Да направя първата стъпка с моя запис от 2003-та.
    Моля, не стреляйте по ... оператора - той толкова си може.
    Оригинала е аналогов, необработен/само дигитализиран, благодарение на Весо Радков от нашия форум/, камерата е без стабилизация на кадъра, а батерията се предаде твърде бързо.
    Дано ви е интересно!


    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

  • #2
    От: Помните ли?

    Понеже съм от "доста помнещите" ето го първото голямо състезание през 2002-ра, по Великден...с агне и църква в бивака
    Кадрите са на Киро Панайотов, трасе дизайнер, а участниците ще ги познаете...нищо, че сега са побелели и малко дебели

    Коментар


    • #3
      От: Помните ли?

      Имам много,но са тук:
      https://htftp.offroad-bulgaria.com/Plamen_Isaev/

      Не знам дали ще ми остане време да ги кача.

      Коментар


      • #4
        От: Помните ли?

        Помня ги, разбира се. Поздрави за темата Мите!
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          От: Помните ли?

          Първото клипче е от състезанието зад Тойота център на Цариградско шосе, а второто е от Пловдив. Аз бях на кариерата над с. Марково. Бях зрител на всички състезания от самото начало, нямах нет и се обаждах редовно на Светльо-Доктора по телефона да ме информира кога ще е следващото състезание.
          Последно редактирано от dragomir_68; 07-02-13, 20:45.
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #6
            От: Помните ли?

            Тодоре, преди това имаше и други де. Помниш ли ?
            Все пак тогава дърпаше първите места, снимки - утре.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Помните ли?

              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
              Първото клипче е от състезанието зад Тойота център на Цариградско шосе, а второто е от Пловдив. Аз бях на кариерата над с. Марково. Бях зрител на всички състезания от самото начало, нямах нет и се обаждах редовно на Светльо-Доктора по телефона да ме информира кога ще е следващото състезание.
              Без да се познаваме тогава с Драго сме правили едно и също.
              Първото състезание, на което присъствах беше зад "Камбаните" в София.
              Като видях трасето си казах, че никой няма да го мине.
              ... минаха го почти всички.
              Информацията беше - едно изречение от телевизията.
              На следващата година, пак същия източник.
              Мястото, обаче - не.
              Срещнах един сигнално резедав джип и той ме заведе- пак недалеч от "Камбаните"/ на старото място имаще квартал!/.

              Така се запознах със Симо. Заварихме Доктора с патерици, а на микрофона беше Лагадова.
              Там едни девойки ми дадоха реклами за нашето списание - OFFROAD BG.
              Беше ясно, че това не е начина да се информирам и ... намерих дом. телефон на Доктора от "услуги".
              Само дето той вече не живееше вече там, но след вълшебната парола "джипове" и второ обаждане ми дадоха верния телефон.
              Другия оганизатор на състезания беше Петър Цикалов.
              Неговия телефон го имаше на последната страница в списанието, за офроуд училището на Бистрица.
              Така разбрах за състезанието в ж.к."Младост".

              И така нататък ... и така нататък.
              Последно редактирано от mitkochanev; 08-02-13, 09:05.
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • #8
                От: Помните ли?

                Има и много снимки,но са тук http://4x4.hit.bg/
                ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                Коментар


                • #9
                  От: Помните ли?

                  Много ми е гот като гледам тези материали.Евала Мите за темата.
                  ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помните ли?

                    В следващото видео можете да видите от къде са започнали рали пилотите на България и защо са толкова добри
                    На вниманието на организаторите на верига състезания "Трофи България"...има какво да се научи и да се види

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помните ли?

                      Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                      Първото клипче е от състезанието зад Тойота център на Цариградско шосе, а второто е от Пловдив. Аз бях на кариерата над с. Марково. Бях зрител на всички състезания от самото начало, нямах нет и се обаждах редовно на Светльо-Доктора по телефона да ме информира кога ще е следващото състезание.
                      Случайно се озовах там на Цариградско /мисля, че си бях оставил за ремонт Реното в Промобил/ и видях струпване на джипове и отидох да погледам. Още не беше започнало, течеше записване. Интересно ми стана защо не допуснаха участник с Молотовка 4х4, на която беше скъсил рамата. Не можах да разбера какво проиворечие имаше с правилника. Състезанието беше много интересно и останах почти до края.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помните ли?

                        Ком емине 2006 мястото е Ботевград гледайте след 1.20мин.http://vbox7.com/play:16853b91
                        ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помните ли?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:036.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5457249
                          Първоначално публикуван от flex Преглед на мнение
                          Ком емине 2006 мястото е Ботевград гледайте след 1.20мин.http://vbox7.com/play:16853b91
                          Имам снимки/за съжаление аналогови/ от "полягането" и изправянето на задни гуми - последното отблизо.
                          Подарил съм на Иво - на хартия.
                          Последно редактирано от mitkochanev; 26-02-13, 19:07.
                          Life is too short to drive dull cars!

                          Fight global warming !
                          ... turn on your A/С !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помните ли?

                            Страхотна тема гледах всички клипове, наистина има какво да се научи и някои!
                            Газ 69 2.4i
                            Густо майна, пътят свърши !!!
                            GSM: О895 7О6О59

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помните ли?

                              Жалко,че клипчето от състезанието зад Тойота е толкова малко,там станах ме втори,но не сме имали късмет да се видиме след време млади.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X