От: Излезе новата версия 2013 Q1 на карта OFRM Geotrade
Направи ми впечатление, че при определен мащаб , малките улички изчезват и очертанията на сградите също, ако увелича или намаля обхвата, се показват. Получава се един мащаб в който остават само големите улици, и трябва всеки път, като включа навигацията трябва да зумвам - или + за да видя улицата на която съм. Уреда е нюви 1390 вер.6.20 , сити версията на картата. На нюви 205W нещата са много по добре, има си улиците в доста по-големи вариации на зума.
Уточнявам междинния мащаб е положение при което няма малки улици и независимо дали ще го увелича или намаля се показват. Така че няма логика да съм в някакъв краен мащаб при който да изчезват детайлите, тъй като мога да варирам още и пак да ги има детайлите. Дали не е от модела или от новата карта.
http://vbox7.com/play:fa2d1a5987
Направи ми впечатление, че при определен мащаб , малките улички изчезват и очертанията на сградите също, ако увелича или намаля обхвата, се показват. Получава се един мащаб в който остават само големите улици, и трябва всеки път, като включа навигацията трябва да зумвам - или + за да видя улицата на която съм. Уреда е нюви 1390 вер.6.20 , сити версията на картата. На нюви 205W нещата са много по добре, има си улиците в доста по-големи вариации на зума.
Уточнявам междинния мащаб е положение при което няма малки улици и независимо дали ще го увелича или намаля се показват. Така че няма логика да съм в някакъв краен мащаб при който да изчезват детайлите, тъй като мога да варирам още и пак да ги има детайлите. Дали не е от модела или от новата карта.
http://vbox7.com/play:fa2d1a5987
Коментар