Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за фермер в планината?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джип за фермер в планината?

    Какъв джип да препоръчам на брачеда в Сърбия, който е фермер в планината. Джипа ще се кара само по черни пътища и поляни, офроуд какъвто ние разбираме никога няма да се кара, но проходимостта е важна, защото е на 30км от Цариброд право нагоре в планината. Трябва да е голям за предпочитане 7 местен или пикап. 6-7000лв има. Може и директни предложения. Паджеро е добър вариант, но не виждам някое което да не е изгнило, Патролите са над тази цена читавите... Спешно се търси.

  • #2
    От: Джип за фермер в планината?

    Писах ти ЛС.

    Коментар


    • #3
      От: Джип за фермер в планината?

      Адаш супер е ама е десняк, като я видях викам това е колата ама после видях че е десняк, за сега това е много краен вариант. Иначе викам това е :

      Коментар


      • #4
        От: Джип за фермер в планината?

        Е, да. Но все пак за "черни пътища и поляни", си мисля, че не е кой знае какъв недостатък. А и е автомат.
        Освен това си е японка Тойотката, което е голям плюс (лично мнение - понеже карам такова Паджеро и съм се убедил в разликата).
        Според мен, особено при дадените обстоятелства, не си струва да се правят компромиси с далеч по-съществени неща, заради обратния волан!
        Но все пак трябва да си се види и тогава да се мисли, щото аз си пиша така малко наизуст..., а може и да е продадена...
        Все пак, ако решите нещо с брадчеда - свиркай!

        П.П. Надявам се да не си помислиш, че се опитвам да пробутам колата на някой познат ! Просто искам да помогна!
        Поздрави и успех!

        Коментар


        • #5
          От: Джип за фермер в планината?

          Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
          Какъв джип да препоръчам на брачеда в Сърбия, който е фермер в планината. Джипа ще се кара само по черни пътища и поляни, офроуд какъвто ние разбираме никога няма да се кара, но проходимостта е важна, защото е на 30км от Цариброд право нагоре в планината. Трябва да е голям за предпочитане 7 местен или пикап. 6-7000лв има. Може и директни предложения. Паджеро е добър вариант, но не виждам някое което да не е изгнило, Патролите са над тази цена читавите... Спешно се търси.
          Фермерите ползват пикапи, удобни са за торове, препарати, техника...част от продукцията. Ако ще превозва и работници, слага едни пейки отзад, но аз харесвам пикапите кабина и половина, така 4 човека могат да се возят спокойно за 30на км. Двигател 2.5 литра е достатъчен и за в планината, разход на гориво -умерен.

          За возене на 7 човека в джип, в планита, двигател минимум 4 литра трябва да е. Ако е с по малък мотор, втора употреба, вероятността да е настъпван до прегряване е много голяма, пък и да не е, по малкият мотор на голямото купе се настъпва и разходът пак си отива нагоре.

          Един пикап от повдигнатите( има модели фабрично по високи), кабина и половина си е направо за целта. Хайлукса, мицубиши, нисан са най продаваните за тази цел от много години вече.
          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
          В. Иванов

          Коментар


          • #6
            От: Джип за фермер в планината?

            За десняка той решава, аз му я показах, в неговия случай наистина не е от значение каква дирекция, не съм си помислил вобще По подходящ му е джипа, защото той е малка еко ферма и води хора там, гледа магарета и овце за ядене и магарета за доене, та не е голяма ферма. Пък и хубав пикап е скъпо доста. Тая тойота ако се навие на десняк е много добро предложение. То до фермата ако ен е сняг се стига и с С2ка, вече има черни пътища и зимата сняг, който той до сега бореше с Нива и се справяше, та Такава Тойотка, тая Витарака е малко малка, но пък е новичка... Ще ти звънна адаш утре ако решим да идваме
            Последно редактирано от CarTest™; 05-02-13, 20:02.

            Коментар


            • #7
              От: Джип за фермер в планината?

              Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
              ... Ще ти звънна адаш утре ако решим да идваме
              Няма проблем. Утре от обяд нататък съм свободен, но според мен е добре първо да проверите да не е продадена.
              А пък може и първо аз да я видя тук в Монтана, да не е някоя гробница и само да се разкарвате.

              Коментар


              • #8
                От: Джип за фермер в планината?

                Колко ще му излезе вноса в Сърбия?
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  От: Джип за фермер в планината?

                  В Сърбия един Пинц струва от 2-3000 Е и няма нищо по-добре от това
                  Three witches watch three Swatch watches.
                  Which witch watch which Swatch watch?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джип за фермер в планината?

                    Хайлукс/4рънър бих препоръчал аз или верно Пинц...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джип за фермер в планината?

                      Той е българин колкото и аз, само че на баба ми брат и остава в родния си Цариброд, а (всъщност) прабабами с пра дядоми бягат от кланетата в София. Като живееш в Сърбия и имаш паспорт Български или лична карта си караш колата с БГ номера всичко, както и аз като ходя да поркам из кръчметата там То 90% от колите там са с БГ номера, иначе са ужасно скъпи, за 1500 евро е продал тотално изгнила нива без гуми в трагично състояние, тук таква само за скраб биха я купили. Ще звъннем и ако решим да идваме ще те безпокоим 4Рънър няма дизел, трябва да е деизел джипа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джип за фермер в планината?

                        Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                        4Рънър няма дизел, трябва да е деизел джипа.
                        има 2 даже - 2.5ТД 90кс и 3.0ТД 125кс
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          От: Джип за фермер в планината?

                          Нещо съм се объркал значи и 4 рънър търсиме.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Джип за фермер в планината?

                            Заповядай http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119238
                            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                            0878 79 20 61 Борис

                            Коментар


                            • #15
                              От: Джип за фермер в планината?

                              Овцете за ядене са по-вкусни от агнешкото, не смърди хммммм ....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X