Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Лада Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за Лада Нива

    аз съм с каймани и съм много доволен

    Коментар


    • От: Гуми за Лада Нива

      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
      Да вият, да вият.. колко да вият.
      То, щото иначе нищо друго не вие..
      16-ки ласа офроуд е гумата за зимата, и цената я бива, и колата се вдига с 5-6 см. Малко се мекички и се пукат по-лесно, ма после се слагат вътрешни и пак биват.
      П.с. трета нива ми е, всичкото гума на пазара съм го прекарал... не, по любов, професиоАнално заболяване...
      Наскоро взех една нива и е с тези гуми ласса 16ц.Проблема ми е там,че спуках една от гумите и лепенката която слагат гумаджиите не се лепи?Маи верно се карат с вътрешни гуми?

      Коментар


      • Първоначално публикуван от vizantieco Преглед на мнение
        Наскоро взех една нива и е с тези гуми ласса 16ц.Проблема ми е там,че спуках една от гумите и лепенката която слагат гумаджиите не се лепи?Маи верно се карат с вътрешни гуми?
        Глупости. Лепят се и още как, просто функциите са некадърни - трябва да се сложи лепенка за гуми с диагонална конструкция. Кара се съвсем спокойно без вътрешни.
        Александър

        Коментар


        • От: Гуми за Лада Нива

          Аз ги карам с вътрешни - при един по сериозен удар,кал се разбортират и си дотам - най-сигурно с вътрешни...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10012012036.jpg
Прегледи:2
Размер:168.1 КБ
ID:5456001

          Коментар


          • От: Гуми за Лада Нива

            +1 за вътрешните гуми и предимството им на тежки терени.

            Коментар


            • От: Гуми за Лада Нива

              Аз от една година съм с нови FULDA MULTITRAC 4X4, 205/80R16 с вътрешни. Определено съм доволен и зимата и лятото, в гората също. На асвалт са тихи. Единствено на лед не са стабилни.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21319095937637096_4.pic.jpg
Прегледи:3
Размер:58.1 КБ
ID:5456650
              Последно редактирано от ubp; 24-02-13, 10:35.

              Коментар


              • От: Гуми за Лада Нива

                Някой имали представа какви са тези гуми и джанти като размер ? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16688.jpg
Прегледи:2
Размер:62.0 КБ
ID:5457788Натиснете снимката за да я уголемите

Име:016813772.jpg
Прегледи:1
Размер:18.8 КБ
ID:5457789Натиснете снимката за да я уголемите

Име:016813682.jpg
Прегледи:1
Размер:50.8 КБ
ID:5457790Натиснете снимката за да я уголемите

Име:016813761.jpg
Прегледи:1
Размер:19.0 КБ
ID:5457791Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21250277739663656_1.pic.jpg
Прегледи:2
Размер:55.8 КБ
ID:5457792

                Коментар


                • От: Гуми за Лада Нива

                  Последните са 16ки джанти от Гранд Витара с тракторки малки.
                  Лада Нива 21214 1,7i a.k.a. Магаренцето :)

                  Коментар


                  • От: Гуми за Лада Нива

                    Да и аз съм с такива джанти - стават перфектно за Нивята...

                    Коментар


                    • От: Гуми за Лада Нива

                      Супер са особено зимата

                      Коментар


                      • От: Гуми за Лада Нива

                        Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                        Колеги направих малко тестове на два комплекта гуми,Ласса Компетос 195/80-15 и Ласса ок 144.Първите отлични гуми за целогодишно каране основно по асфалт,отлично държане на сняг, мокро,спиране.Гумите са тихи.Цена на бр.170лв.Вторите отлични извън пътя,кал сняг(спадам ги на 1-1.2 бар.)На асфалт между 30-60 вият(свиква се) при 80-90 почти не ги чувам(явно от другите шумове)Спирането е малко тегаво.За къси разстояния стават до 30км.По далече не бих тръгнал.Поемат дупките,ямите много добре,легналите полицай доста меко ги усещам.На асфалт ги карам 1.8предни,1.6 задни бара.Цена около 150лв.Сега търся повдигач на коли,джипове да може доста бързо да ги въртя при определени ситуации.Няма пълно щастие.
                        Колега абсолютно съм съгласен с теб , аз имам от 2 рите и имам същия добър опит с тези гуми ! Но да не смееш , карах ги първите 2 години без вътрешни гуми , тоест на руска 16 ска джанта с кант за безкамерни гуми , но след това разбрах , че те са си за вътрешни и сега е по добре ,
                        Поздрави и Безаварийно шофиране !

                        Коментар


                        • От: Гуми за Лада Нива

                          Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                          Да и аз съм с такива джанти - стават перфектно за Нивята...

                          Мисля и аз да си взема такива, ама първо да те питам - гумите с тези джанти много ли стърчат извън веждите? Ще хвърля ли много кал? Има ли проблеми с окачването, лагерите?

                          Коментар


                          • От: Гуми за Лада Нива

                            С окачването нямам проблеми нито с лагерите. Кал хвърля но аз съм и сложил и универсалните уширители...е сега като отрежа арките ще ги махна но...имам си водоструйка и не обръщам внимание на това

                            Коментар


                            • От: Гуми за Лада Нива

                              Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                              С окачването нямам проблеми нито с лагерите. Кал хвърля но аз съм и сложил и универсалните уширители...е сега като отрежа арките ще ги махна но...имам си водоструйка и не обръщам внимание на това
                              Ще ми пуснеш ли някоя снимка как изглеждат, че ме интересува?

                              Коментар


                              • От: Гуми за Лада Нива

                                Малко по-нагоре в постовете имам снимка или не четеш или не виждаш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X