Здравейте приятели на "тежкия" офроуд !
Тази година АСК"Офроауд МАНИЯ" - гр.Раград и "4х4 Екстрийм" ще организират - Траялно състезание - "Разград 4х4 Екстрийм" на 26 и 27 Октомври 2013, което ще бъде кръг от Верига траялни състезания "4х4 Екстрийм"- 2013.
Състезанието ще е тип "ТРАЯЛ", ще е двудневно, като ще има два класа- "Експерт" и "Хоби".
Разликата в трудността на трасетата за двата класа ще бъде значителна !
Съдейсвие за направа на трасето ще получим от създателите на "Лазарово 4х4 Екстрийм" и "Зверино 4х4 Екстрийм" !
Повече подробности и снимки от подготовката на трасето ще качим по-късно !
Поради големия интерес от "Клас Ентусиаст" ще подготвим трасе и за този клас !
Правилниците за трите класа, както и изискванията за безопасност,
които ще важат за Разград 4х4 Екстрийм се намират на:
http://4x4extreme.bg/competitions/rules/
Моля, всички да се запознаят с тях !
Клас Ентусиаст ще кара по правилника за Хоби, като няма да има екстреми по трасето и съответно няма да може да се заобикалят части от трасето.
Таксита за участие е както и на останалите състезания от веригата:
платена до 21.10.2013 - 35 лв.
платена на място - 50 лв.
Сметка за плащане на таксите:
Централна Кооперативна Банка
IBAN BG96CECB97901024520700
титуляр – Христо Панов
основание за внасяне: такса за състезание – имена на екипажа
Таксата може да платите и през “Еконт” – Разград - офис Бели Лом , до поискване на името на Христо Панов /0888Ч6Ч6Ч6/.
Наградният фонд е разпределен е по следния начин:
клас Експерт
1 място – 1000 лв.
2 място – 700 лв.
3 място – 300 лв.
клас Хоби
1 място – 700 лв.
2 място – 500 лв.
3 място – 300 лв.
"Клас Ентусиаст" - наградите са изненада ! / на място /
ПЛЮС много материални награди за всички победители и учасници !
Програма
Петък 25.10
17:00 - 20:00 - Регистрация на участниците
Събота 26.10
08:00 - 09:30 - Регистрация на участниците
09:30 - 10:00 - Теглене на стартови номера
10:00 - Официално откриване на състезанието, отваряне на зони 1, 2 и 3 за клас Експерт, старт на клас Ентусиаст
12:00 - Старт на клас Хоби
13:00 - Отваряне на зони 4, 5 и 6 за клас Експерт и затваряне на зони 1, 2 и 3
17:00 - Затваряне на зони 4, 5 и 6
20:00 - Весела част
Неделя 27.10
09:30 - Старт на клас Ентусиаст и отваряне на зони 7, 8 и 9 за клас Експерт
11:00 - Старт на клас Хоби
14:00 - Затваряне на зони 7, 8 и 9 за клас Експерт
14:30 - Обявяване на победителите в "Разград 4х4 Екстрийм" и награждаване !
15:00 - Обявяване на победителите в "Верига траялни състезания 4х4 Екстрийм" и награждаване !
Записани участници:
клас Експерт:
1. Асен Иванов / Видин Христов, Heavy Bone Racing Team Сузуки Картинг, София
2. Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов, Дайхатцу Роки прототип, Нова Черна/Кубрат
3. Пламен Исаев / Валентин Димитров, Вранглер Прототип, Велико Търново
4. Светослав Христов / Георги Митрев, Сузуки Самурай, София
5. Николай Божков / Гошо Gemax, Тръбчо, Разград
клас Хоби:
1. Николай Колев / неизвестен, Сузуки Витара. Шумен
2. Данаил Кънчев / неизвестен, Дайхатсу Роки, Шумен
3. Огнян Георгиев / Ангел Попов, ГАЗ69, Самоков
4. Николай Узунов / Илия Колев, Сузуки Джимни, Силистра
5. Данаил Йорданов-Тихомир Асенов-витара-прото -Чипровци
6. Валентин Николов / Николай Котов, Сузуки Самурай, Своге
7. Ивайло Митев "ИВАКА" / неизвестен, мицубиши-пажеро Шумен
8. Никола Кузманов / Александър Кузманов, Сузуки Джимни, Twin Offroad Team - Павликени
9. Николай Колев / Стефан Казаков, Самурай, Ямбол
10. Мариян Стоянов / Димитър Паунов, Мерцедес Г, Своге
11. Георги Донев / неуточнен, Сузуки Витара, Русе
12. Шенер Хасанов / неуточнен, Сузуки Витара,Разград
13. Виличко / Ваката, Дайхатцу Роки, Русе
14. Владимир Раденков / неизвестен, Нисан Патрол, Нови Искър - ваучер
15. Антон Донев / Търси се ! ,Сузуки Витара, Сливен
16. Марин Кисьов / Дончо Цонев, Тойота 70, Карлово
17. Иван Калпачки / Светослав Ушагелов, Сузуки Витара, Говедарци
клас Ентусиаст:
1. Нурхан - Дудо / неизвестен, Jeep, Опака
2. Недялко Неделчев Емил Комаровски, УАЗ 469, Разград
3. Радо Метала / не му е нужен, Сузуки с крила, Ямбол
4. Петър Янков / Александър Янков,Тойота 70 ,Русе
5. Любомир Димитров / Николай Колев, Нисан Патрол, Варна
6. Ивелин Стоянов и Стоянов младши, Дайхатсу РОКИ, Горна Оряховица,
П.С : В списъците с удебелен шрифт са учасниците потвърдили своето участие !
Плюс червeно - и платили !
Тази година АСК"Офроауд МАНИЯ" - гр.Раград и "4х4 Екстрийм" ще организират - Траялно състезание - "Разград 4х4 Екстрийм" на 26 и 27 Октомври 2013, което ще бъде кръг от Верига траялни състезания "4х4 Екстрийм"- 2013.
Състезанието ще е тип "ТРАЯЛ", ще е двудневно, като ще има два класа- "Експерт" и "Хоби".
Разликата в трудността на трасетата за двата класа ще бъде значителна !
Съдейсвие за направа на трасето ще получим от създателите на "Лазарово 4х4 Екстрийм" и "Зверино 4х4 Екстрийм" !
Повече подробности и снимки от подготовката на трасето ще качим по-късно !
Поради големия интерес от "Клас Ентусиаст" ще подготвим трасе и за този клас !
Правилниците за трите класа, както и изискванията за безопасност,
които ще важат за Разград 4х4 Екстрийм се намират на:
http://4x4extreme.bg/competitions/rules/
Моля, всички да се запознаят с тях !
Клас Ентусиаст ще кара по правилника за Хоби, като няма да има екстреми по трасето и съответно няма да може да се заобикалят части от трасето.
Таксита за участие е както и на останалите състезания от веригата:
платена до 21.10.2013 - 35 лв.
платена на място - 50 лв.
Сметка за плащане на таксите:
Централна Кооперативна Банка
IBAN BG96CECB97901024520700
титуляр – Христо Панов
основание за внасяне: такса за състезание – имена на екипажа
Таксата може да платите и през “Еконт” – Разград - офис Бели Лом , до поискване на името на Христо Панов /0888Ч6Ч6Ч6/.
Наградният фонд е разпределен е по следния начин:
клас Експерт
1 място – 1000 лв.
2 място – 700 лв.
3 място – 300 лв.
клас Хоби
1 място – 700 лв.
2 място – 500 лв.
3 място – 300 лв.
"Клас Ентусиаст" - наградите са изненада ! / на място /
ПЛЮС много материални награди за всички победители и учасници !
Първоначално публикуван от Стоян Францов
Преглед на мнение
Ето и хотела, в които може да правите резервации. = > http://www.hotelrazgrad.com/
Уточнете, че сте за състезанието, за да ползвате преференциалните цени !
Договорена цена за нощувка на човек в единична стая – 30 лв
Договорена цена за нощувка на човек в двойна стая – 20 лв
Хотел Централ
Ул. Бели Лом 40/ срещу БИЛЛА
Град Разград
Телефони за резервация:
+359 (0) 84 612 121
+359 (0) 84 522 766
+359 884 511 023
е-mail: hotelcentralrz@mail.bg
До дата: 18.10.2013г. целия хотел е запазен за нас ! След тази дата незаетите стаи се освобождават за свободно заемане !
Относно "Веселата част" .... ще сме гости на комплекс- ресторант "Кованлъка" - куверт 15лв
Уточнете, че сте за състезанието, за да ползвате преференциалните цени !
Договорена цена за нощувка на човек в единична стая – 30 лв
Договорена цена за нощувка на човек в двойна стая – 20 лв
Хотел Централ
Ул. Бели Лом 40/ срещу БИЛЛА
Град Разград
Телефони за резервация:
+359 (0) 84 612 121
+359 (0) 84 522 766
+359 884 511 023
е-mail: hotelcentralrz@mail.bg
До дата: 18.10.2013г. целия хотел е запазен за нас ! След тази дата незаетите стаи се освобождават за свободно заемане !
Относно "Веселата част" .... ще сме гости на комплекс- ресторант "Кованлъка" - куверт 15лв
Първоначално публикуван от ico_net
Преглед на мнение
Програма
Петък 25.10
17:00 - 20:00 - Регистрация на участниците
Събота 26.10
08:00 - 09:30 - Регистрация на участниците
09:30 - 10:00 - Теглене на стартови номера
10:00 - Официално откриване на състезанието, отваряне на зони 1, 2 и 3 за клас Експерт, старт на клас Ентусиаст
12:00 - Старт на клас Хоби
13:00 - Отваряне на зони 4, 5 и 6 за клас Експерт и затваряне на зони 1, 2 и 3
17:00 - Затваряне на зони 4, 5 и 6
20:00 - Весела част
Неделя 27.10
09:30 - Старт на клас Ентусиаст и отваряне на зони 7, 8 и 9 за клас Експерт
11:00 - Старт на клас Хоби
14:00 - Затваряне на зони 7, 8 и 9 за клас Експерт
14:30 - Обявяване на победителите в "Разград 4х4 Екстрийм" и награждаване !
15:00 - Обявяване на победителите в "Верига траялни състезания 4х4 Екстрийм" и награждаване !
Записани участници:
клас Експерт:
1. Асен Иванов / Видин Христов, Heavy Bone Racing Team Сузуки Картинг, София
2. Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов, Дайхатцу Роки прототип, Нова Черна/Кубрат
3. Пламен Исаев / Валентин Димитров, Вранглер Прототип, Велико Търново
4. Светослав Христов / Георги Митрев, Сузуки Самурай, София
5. Николай Божков / Гошо Gemax, Тръбчо, Разград
клас Хоби:
1. Николай Колев / неизвестен, Сузуки Витара. Шумен
2. Данаил Кънчев / неизвестен, Дайхатсу Роки, Шумен
3. Огнян Георгиев / Ангел Попов, ГАЗ69, Самоков
4. Николай Узунов / Илия Колев, Сузуки Джимни, Силистра
5. Данаил Йорданов-Тихомир Асенов-витара-прото -Чипровци
6. Валентин Николов / Николай Котов, Сузуки Самурай, Своге
7. Ивайло Митев "ИВАКА" / неизвестен, мицубиши-пажеро Шумен
8. Никола Кузманов / Александър Кузманов, Сузуки Джимни, Twin Offroad Team - Павликени
9. Николай Колев / Стефан Казаков, Самурай, Ямбол
10. Мариян Стоянов / Димитър Паунов, Мерцедес Г, Своге
11. Георги Донев / неуточнен, Сузуки Витара, Русе
12. Шенер Хасанов / неуточнен, Сузуки Витара,Разград
13. Виличко / Ваката, Дайхатцу Роки, Русе
14. Владимир Раденков / неизвестен, Нисан Патрол, Нови Искър - ваучер
15. Антон Донев / Търси се ! ,Сузуки Витара, Сливен
16. Марин Кисьов / Дончо Цонев, Тойота 70, Карлово
17. Иван Калпачки / Светослав Ушагелов, Сузуки Витара, Говедарци
клас Ентусиаст:
1. Нурхан - Дудо / неизвестен, Jeep, Опака
2. Недялко Неделчев Емил Комаровски, УАЗ 469, Разград
3. Радо Метала / не му е нужен, Сузуки с крила, Ямбол
4. Петър Янков / Александър Янков,Тойота 70 ,Русе
5. Любомир Димитров / Николай Колев, Нисан Патрол, Варна
6. Ивелин Стоянов и Стоянов младши, Дайхатсу РОКИ, Горна Оряховица,
П.С : В списъците с удебелен шрифт са учасниците потвърдили своето участие !
Плюс червeно - и платили !
Коментар