Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ 400 E -лагери на линковете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Suzuki DRZ 400 E -лагери на линковете

    Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
    Необходими са, шест броя 20x27x15 и един 16х22х12.....
    Необходими са 4 броя 20х27х12 и един 16х22х12 за линка
    Семерингите се намериха
    остава да намеря бутални болтове-15х20х45 , 15х20х57,4 и 10х16х22 - като дължините ще се докарат
    Помагайте с болтовете...в Сузуки.бг искат по 22,60лв за болт и около 30 дена доставка...
    Kолега,skreeper, прав си ,но къде е удоволствието от борбата
    Семерингите са м/у 2 и 4 лева за бройка, лагерите са по 4 броя по 8,90 и един 4лв. - до тук няма уйдурма остава да се намерят и бут.болтове с тези размери...
    На мен ми е необходим подмяна само на едно място- т.е два лагера ,две семеринги и една втулка - ще се опитам да ми излезе по-ефтино от 120 лв
    Идеята ми е тази тема да бъде полезна за всички не само за мен
    ПП лагерите и семерингите са налични в магазина
    Последно редактирано от churov; 31-01-13, 13:03.
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #17
      От: Suzuki DRZ 400 E -лагери на линковете

      Значи на дрз може би са по-разпространени лагерите и семерингите. За моя търсих навсякъде и накрая си намерих в един магазин в Германия. Семерингите на моя обаче са някакви специални и така и не можах да открия. Иначе можеш да си направиш втулките от стомана и да ти ги закалят някъде. Можеш да питаш някой майстор, който прави валове. До колкото знам те понякога възтоновават закалката на чоповете на валовете. Не знам обаче колко ще струва

      Коментар


      • #18
        От: Suzuki DRZ 400 E -лагери на линковете

        Да подскажа - лагерите са шест + един. Kато четири са 20x27x15 , а единия е за шока и е 16х22х12 и има още два, със същия размер 20x27x15 в самия шарнир, отделно от двата основни на шарнира 22х29х30.
        20мм. болтове има по много автомобилни двигатели като, например ...Трабантския, някой бензинови Опелски ...и не е необходимо, непременно да бъдат с 15мм. вътрешен отвор. Достатъчно, е да са с поне 12мм., за да мине през него болт 12мм....
        Gas Gas ec 250

        Коментар


        • #19
          От: Suzuki DRZ 400 E -лагери на линковете

          Извинявам се -лагерите са шест -доверих се на микрофишовете и там двата ги дават ,като част от задния шарнир...
          Болтове за Трабант!!!-ама това си е екзотика
          Последно редактирано от churov; 31-01-13, 21:48.
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #20
            От: Suzuki DRZ 400 E -лагери на линковете

            Здравейте. Някой може ли да ми каже какъв диаметър е болта който свързва шарнира с рамата на мотора (swingarm pivot bolt) и има ли вариант да са се образували ръбове по него които да му пречат да излезе. След 4 дневно пръскане с проникващо масло, днес щях да съборя един каменен зид с 5 тонния крик и пак не излиза проклетника. Пробвах варианта с обратен чук, загряване и охлаждане със спрей и умерено удряне с чук и бронзов избивач но нищо не помага. В една друга тема във форума е обсъждано изваждането на въпросния болт с ГОЛЯМ чук, но ме е страх да блъскам толкова за да не повредя картерите. Има ли по-цивилизован начин? Благодаря!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X