Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трактор т25а

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Трактор т25а

    Щом ВОМ-ма се върти проблема не е в муфата.От всичко казано за състоянието на трактора е ясно,че проблема ще е в скоростната кутия или диференциала,но до като не се отвори нищо със сигурност не може да се каже така,че разглобявай няма други начин вярно може да си на зор,но това е положението. Кой каквото и да каже само ще е предположение.Знам от опит,че тази машинка е пълна с изненади.

    Коментар


    • #32
      От: Трактор т25а

      Да му се ненадява човек, докато го мисля от де да го подхвана, вчера викам, чакай да пробвам... щрак насам,щрак натам и чудото стана:-)
      Включи на бързите и ги зацепи... сварих да окося три от градините, но работата наистина отива на голям доктор... на три-четери пъти ми ми изключи от скорост по време на работа (че един път на едно стръмно ) А сега като се прибрах и едно прещракване от десния редуктор на задното колело нещо много се усили. Сега последно не мога да включа на бавни.
      Ще му запаля една свещ за здраве, ама ако устиска още 20 часа, и после обещавам да го ремонтирам само с оригинални части

      Коментар


      • #33
        От: Трактор т25а

        Да не стане така,че заради тези двадесет часа да се бръкнеш доста яко в джоба.Дано да издържи.
        То се е разбрало,че ще ремонтираш ама оригинални части на нашия пазар кът.

        Коментар


        • #34
          От: Трактор т25а

          Щом изсключват скоростите, провери механизма за блокиране на скоростите/намира се от дясно на скоростите, точно под кабината, две лостчета с шпилка м/у тях/, при натискане на съединителя трябва да се движи.
          Ако при отпуснат педал на съединителя скоростите се превключват /при загасен двигател/ има проблем.
          Последно редактирано от TONI 1977; 05-08-17, 20:38. Причина: Допълнение

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X