Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампон на двигател за Чероки 2.1 тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тампон на двигател за Чероки 2.1 тд

    Колеги , помагайте !
    На кратко за какво става дума.
    Имам си едно Чероки което си го купих миналата година да ходя главно по лов с него . С най-малкия мотор е 2.1 на Рено. Преди няколко дена забелязах, че тампона който е под турбината си е заминал и като запаля мотора подскача около 4 - 5 см. И така тръгнах по магазините в Стара Загора и те ме гледат все едно има нося част от космическа чиния ! Не си намерих тампон . Реших да си го направя , но стана много твърд и сега като работи мотора цялото купе се тресе!
    От къде мога да си закупя тампон. Студент съм в София, само че си нямам никаква идея къде да ходя да търся. Ще съм ви много благодарен ако ме насочите към конкретен магазин!
    Благодаря ви предварително !

  • #2
    От: Тампон на двигател за Чероки 2.1 тд

    Вест Ауто в София.

    Коментар


    • #3
      От: Тампон на двигател за Чероки 2.1 тд

      вест ауто - София, ж.к. Младост-4, "Александър Малинов", Бл. 491 или София, ул. Струма № 2 /близо дo Централни хали/

      или пък скорпион13 - бул. Ал. Стамболийски 175 / тел.: 02 / 929 1031

      в краен случай от някоя морга, но не е за предпочитане.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #4
        От: Тампон на двигател за Чероки 2.1 тд

        Здравей колега ,някъде в София рециклират но не както са ти го направили ,а се изпича и се пили гумата после и се правят технологични отвори цената е около 70 лева за 5 дни ги изготвят ,но сум изгубил адреса,за което съжалявам успех с търсенето!
        Mercedes-Benz GL 500

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X