Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размер на задна гума за доминатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Размер на задна гума за доминатор

    Здравейте, колеги! От два-три дни сЪм собственик на доминатор нх650. Днес имах малко време да го поогледам - направи ми впечатление, че задната гума е 120. Вижда ми се малко тясна. Понеже нямам опит с ендуро, може ли да се качи по-широка, примерно 150 и ще промени ли по някакъв начин поведението на моторчето.
    Последно редактирано от viki terzieva; 07-02-13, 17:09.
    moto_star

  • #2
    От: Размер на задна гума за доминатор

    Ако имаш предвид кросова гума, нямаш голям избор - 17 митас и едни китаЙски, които нищо не става от тях (фуртуна )
    Последно редактирано от viki terzieva; 07-02-13, 17:10. Причина: Правопис

    Коментар


    • #3
      От: Размер на задна гума за доминатор

      По стандарт му дават 120/90/17,аз съм го карал и със 140/80/17.В момента съм със 130/80/17 ендуро гума.Премери си ширината на вилката и сам ще си отговориш на въпроса,аз лично не бих сложил размер 150 а и каплата може да не ти позволи такава ширина.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • #4
        От: Размер на задна гума за доминатор

        Карах с един чифт Авон дистанца един приятел ми ги даде издържаха два сезона бяха карани доста доволен съм много от тях ,сега преди около два месеца сложих мишелин сирак нови на около 2000км са вече държат добре но имам чуството че задната почва да се хаби в средата малко по бързо от колкото очаквах .Иначе са добри влизам смело в завоите а и на черно са супер
        moto_star

        Коментар


        • #5
          От: Размер на задна гума за доминатор

          Първоначално публикуван от monistar Преглед на мнение
          Карах с един чифт Авон дистанца един приятел ми ги даде издържаха два сезона бяха карани доста доволен съм много от тях ,сега преди около два месеца сложих мишелин сирак нови на около 2000км са вече държат добре но имам чуството че задната почва да се хаби в средата малко по бързо от колкото очаквах .Иначе са добри влизам смело в завоите а и на черно са супер
          А каква ширина е тази АВОН,и какво решение взе за ширината на гумата преди три и половина години?!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • #6
            От: Размер на задна гума за доминатор

            120/90/17 стандартния размер за мотора доста време мина поне понатрупах опит купих мотора с Мишелин анаке съответно бяха почти на нула но въпреки всичко държеше много след това Авона
            moto_star

            Коментар


            • #7
              От: Размер на задна гума за доминатор

              Първоначално публикуван от monistar Преглед на мнение
              120/90/17 стандартния размер за мотора доста време мина поне понатрупах опит купих мотора с Мишелин анаке съответно бяха почти на нула но въпреки всичко държеше много...
              Точно с тази марка и модел гума,изкарах много време и съм много доволен.Карал съм и с Митас и с Медзелер, но от Мишелин АНАККЕ 2 съм най-доволен!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X