Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения относно марка акумулатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения относно марка акумулатор

    Колеги,днес си купих акумулатор марка SZNAJDER но до днес не бях и чувал за тази марка. Исках да купя Варта 80ah. но цената и беше 260лв. а въпросният чешки акумулатор го взех за 206лв. Просто собственика на магазина ми е приятел и според неговите впечатления марката е доста добра щото до сега нямал рекламация. Но аз бих искал да прочета и вашите впечатления,е,ако има такива.

  • #2
    От: Мнения относно марка акумулатор

    Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
    ... акумулатор марка SZNAJDER ....въпросният чешки акумулатор го взех за 206лв. .
    Полски, не чешки:
    http://www.sznajder.pl/kontakt.php?lang=en
    http://www.zap.pl/kontakt

    Eszcze Polska nie zginę-e-e-e-e-e-ła...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Мнения относно марка акумулатор

      Какви са му размерите,пасва ли без допълнителни пригаждания?
      ОФБ 2.2 ДТИ,YAMAHA XT,Дaihatsu Feroza SX 93

      Коментар


      • #4
        От: Мнения относно марка акумулатор

        Първоначално публикуван от Гюлето Преглед на мнение
        Колеги,днес си купих акумулатор марка SZNAJDER но до днес не бях и чувал за тази марка. Исках да купя Варта 80ah. но цената и беше 260лв. а въпросният чешки акумулатор го взех за 206лв. Просто собственика на магазина ми е приятел и според неговите впечатления марката е доста добра щото до сега нямал рекламация. Но аз бих искал да прочета и вашите впечатления,е,ако има такива.
        Абе ти пак ми вдигна настроението .

        Като си решил да караш на принципа "евтино и непознато" , що първо не се заинтересува от " евтино и познато" ?!

        В магазина пред акумулаторния по колко ги продават ?
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #5
          От: Мнения относно марка акумулатор

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Абе ти пак ми вдигна настроението .

          Като си решил да караш на принципа "евтино и непознато" , що първо не се заинтересува от " евтино и познато" ?!

          В магазина пред акумулаторния по колко ги продават ?
          Бате Владо,като минавам покрай акумулаторния гледам в противоположна посока ха познай защо. А непознатата полска марка на доста хора била позната,днес се убедих в това.Щото все пак работя в Тойота а там монтьорите си разбират от работата. А това че съм ти вдигнал настроението само може да ме радва. А бе ти винаги си в добро настроение.

          Коментар


          • #6
            От: Мнения относно марка акумулатор

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Абе ти пак ми вдигна настроението .

            Като си решил да караш на принципа "евтино и непознато" , що първо не се заинтересува от " евтино и познато" ?!....
            Примерно Банер 75А/ч за 165 лв......
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              За да не правя нова тема, може ли тук да питам за един, който не ми е от най-познатите ?
              Става въпрос за Tenax, а модела е Tenax 95Ah Premium Line. Намерих го за 160 лв и ми е доста интересно дали си заслужава като покупка, че ми се налага такава.

              М/у другото сега ми предложиха и Berga 77Ah Power-Block за 145 лв. Та сега идва и въпроса, ако използвам само един (понеже в джипа има 2 акумулатора по 70 Аh), кой е по удачно да използвам?
              Последно редактирано от CarTest™; 05-02-13, 10:43.

              Коментар


              • #8
                От: Мнения относно марка акумулатор

                Първоначално публикуван от djeff Преглед на мнение
                За да не правя нова тема, може ли тук да питам за един, който не ми е от най-познатите ?
                Става въпрос за Tenax, а модела е Tenax 95Ah Premium Line. Намерих го за 160 лв и ми е доста интересно дали си заслужава като покупка, че ми се налага такава.

                М/у другото сега ми предложиха и Berga 77Ah Power-Block за 145 лв. Та сега идва и въпроса, ако използвам само един (понеже в джипа има 2 акумулатора по 70 Аh), кой е по удачно да използвам?
                по-удачно е да използваш 2 щом има 2. А ако си решил да е 1 си купи възможно най-якия и някоя по-добра марка. тия нещо не ми вдъхват доверие....
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  От: Мнения относно марка акумулатор

                  Проблема ми идва от там, че ми казаха за 95Ah ,че ще скапе стартера, понеже по книжка го дават да е 70Аh. Има ли нещо такова?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения относно марка акумулатор

                    Да бе, стартерът ще "превърти"

                    Стартер може да развалиш само, ако монтираш 24V акумулатор...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения относно марка акумулатор

                      Първоначално публикуван от djeff Преглед на мнение
                      Проблема ми идва от там, че ми казаха за 95Ah ,че ще скапе стартера, понеже по книжка го дават да е 70Аh. Има ли нещо такова?
                      Не е вярно , но пък е смешно
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения относно марка акумулатор

                        И аз така,се прецаках преди година и половина,когато взех за комбито(дизел),72 Ah,уж немски,много добри,ще изкара повече от колата,то какво стана,тъкмо мина година и 2-3 седмици от гаранцията и издъхна,но бил извън гаранция и нищо не можели да направят.Та накрая си купих за 154лв български на Искра ,пак 72Ah и нямам проблеми.
                        Та мисълта ми е,не залагай,че като е марково и ще е качествено!И варта и бош съм имал,най много по пет години карат,а на трактора,със една Искра (168 Ah май беше),карам десет години.
                        Последно редактирано от Driftacha; 05-02-13, 15:35. Причина: Допълване на изречение!
                        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения относно марка акумулатор

                          Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                          И аз така,се прецаках преди година и половина,когато взех за комбито(дизел),72 Ah,уж немски,много добри,ще изкара повече от колата,то какво стана,тъкмо мина година и 2-3 седмици от гаранцията и издъхна,но бил извън гаранция и нищо не можели да направят.Та накрая си купих за 154лв български на Искра ,пак 72Ah и нямам проблеми.
                          Та мисълта ми е,не залагай,че като е марково и ще е качествено!И варта и бош съм имал,най много по пет години карат,а на трактора,със една Искра (168 Ah май беше),карам десет години.
                          И ти каква глупост каза не е истина .
                          Мини с трактора 30 000 на година от които 20 000 градско в София с тая Искра и ще видиш че бъркаш.
                          Евтините акумолатори са боклук който се скапва максимум няколко месеца след гаранцията, за 30% повече пари взимаш акумулатор който кара 4-6 години. Вие си преценявайте. Има и Китайски за под 100 лв. може и с тях да пробвате да видите как избухват реле регулатори и да видите има ли прах в пожарогасителя.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения относно марка акумулатор

                            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                            И ти каква глупост каза не е истина .
                            Мини с трактора 30 000 на година от които 20 000 градско в София с тая Искра и ще видиш че бъркаш.
                            Евтините акумолатори са боклук който се скапва максимум няколко месеца след гаранцията, за 30% повече пари взимаш акумулатор който кара 4-6 години. Вие си преценявайте. Има и Китайски за под 100 лв. може и с тях да пробвате да видите как избухват реле регулатори и да видите има ли прах в пожарогасителя.
                            Вярно е че,със Вартата и Бош-а,минах 5 години,но понеже,през 4-5 минути,я паля,спирам,паля спирам,а това сигурно го яде много.Но така е като не дават служебни,скапваме собствените си коли.
                            П.П Пожарогасителя ми е на 5 години
                            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения относно марка акумулатор

                              С акумулатор СТАРТ на баща ми астрата изкара 6 години и 8 месеца. Преди 2-3 месца си взе МОНБАТ, като падне температурата малко под нулата и аха да не запали, скапана работа,той и до края гаранцията няма да изкара.
                              СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА 2.0 TD 2000
                              ТОЙОТА 4РЪНАР 3.0 ТD 96

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X