Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Baofeng UV-5R

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Офф. Някой да е проверявал наличност в "мола "?
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • #92
      От: Baofeng UV-5R

      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
      Офф. Някой да е проверявал наличност в "мола "?
      В събота съм се засилил да ходя, ще пиша какви са наличностите.
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #93
        Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
        В събота съм се засилил да ходя, ще пиша какви са наличностите.
        ОК.
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • #94
          От: Baofeng UV-5R

          Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
          Как се правят излишни цикли?
          Батерията ми издържа 3 дена( държа го в къщи повечето на приемане ) , и през 3 дена го зареждам .
          Това измислих днес за 10 мин за външно захранване ,+ едно мн малко , но мн зло адапторче на 7 в.
          Както казваме тук- "турнах му " и мощен ценер 9в против обратно напр. , пренапрежение , ...всичко това докато си купя фабричен бат.елиминатор .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04399.JPG
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5448806Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04400.JPG
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5448807

          Коментар


          • #95
            От: Baofeng UV-5R

            Първоначално публикуван от emilvr Преглед на мнение
            Батерията ми издържа 3 дена( държа го в къщи повечето на приемане ) , и през 3 дена го зареждам .
            Това измислих днес за 10 мин за външно захранване ,+ едно мн малко , но мн зло адапторче на 7 в.
            Както казваме тук- "турнах му " и мощен ценер 9в против обратно напр. , пренапрежение , ...всичко това докато си купя фабричен бат.елиминатор .
            Пак не разбрах защо тези цикли да са излишни?
            И какво означава "мн"?
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • #96
              От: Baofeng UV-5R

              Въпросът ми беше да не се използва батерията у дома , не мога да го обясня другояче .
              " мн" - много , моя грам. грешка , моля да не се разбира като неуважение към форумът , ръководството , или потребителите .

              Коментар


              • #97
                От: Baofeng UV-5R

                Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                ОК.
                Колега, намерих си от друго място и няма да се разхождам до Mall Ilientsi
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • #98
                  От: Baofeng UV-5R

                  Първоначално публикуван от emilvr Преглед на мнение
                  Въпросът ми беше да не се използва батерията у дома , не мога да го обясня другояче .
                  " мн" - много , моя грам. грешка , моля да не се разбира като неуважение към форумът , ръководството , или потребителите .
                  За това ти трябва елиминатор, вързан към трансформатор на 12V. Зареждаш батерията и я махаш, ако искаш да ти е заредена за дълъг период. Мой съвет е, да не държиш батерията включена към мрежата - така не й даваш възможност да се разрежда и разрежда (пълен цикъл).

                  ПП
                  Съкращенията са досадни. Да бяхме на лекции-да съкращаваме, ама тук.......

                  Поздрави
                  LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                  Коментар


                  • #99
                    От: Baofeng UV-5R

                    Някой може ли да обясни къде точно на Илиенци продват въпросните "Бау" ?

                    Коментар


                    • От: Baofeng UV-5R

                      Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                      Някой може ли да обясни къде точно на Илиенци продват въпросните "Бау" ?
                      и аз бих искал да знам
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • От: Baofeng UV-5R

                        От северната страна на втория или третия склад вдясно като влезеш от централния вход. Ако влезеш през входа на северния паркинг е по-удобно. Магазинчето е за електронни джаджи всякакви и на вратата пише "само на едро".
                        Изнамерих и номера на магазинчето - 3671.
                        Последно редактирано от Floyd; 03-02-13, 08:10.
                        LZ1OAL

                        Коментар


                        • От: Baofeng UV-5R

                          Първоначално публикуван от Floyd Преглед на мнение
                          От северната страна на втория или третия склад вдясно като влезеш от централния вход. Ако влезеш през входа на северния паркинг е по-удобно. Магазинчето е за електронни джаджи всякакви и на вратата пише "само на едро".
                          Изнамерих и номера на магазинчето - 3671.
                          аааа този магазин ли... сетих се... една китайка дето държи няколко бели бачкатора и продава всякакви електроники . На някои неща цените са по-добри от дийлекстрийм. От там си взимам челници, фенери, батерии... скоро може и радиостанция

                          Коментар


                          • От: Baofeng UV-5R

                            Към днешна дата при китайката има Baofeng UV-5R ( 90лв ), както и батерии (15лв ).

                            Коментар


                            • От: Baofeng UV-5R

                              Имам един излишен бау-бау, някой ако има нужда да звънка .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Baofeng UV-5R

                                Проверено - с Chirp може да се задава дадени канали да се пропускат при сканиране.
                                LZ1OAL

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X