Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

    Понеже няма да има при Скорпион14, днес звъннах в БС-Бургас/дарсауто/ и ме изненадаха със следната реплика. "Амиииииии, не знаааааам, какво ще правитИ, амо ниЙ нИе можем да ви помогнем, щот такоз масло вече не се произвежда и не го предлагамИ" ами поддръжката на Джип какво става тогава-"съжаляваме, ама нищо не можем да ви помогнем". Добре викам си аз, дълбока провинция и хората не разбират, нищо че се налага да поддържат и МАЙБАХ.
    Ясно ще се обаждам в БС. "Г-не имаме такова масло, но не е Мопар, а е Петронас, не си спомням точно номера, но е заместител на Мопар-32,00лева/литър". Ами сега какво ще правим, ако и тези разбират, колкото онези в Бургас..........
    в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
    Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

  • #2
    От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

    Днес нали говорихме и се разтърсих .
    Намерих NV 247 при един приятел UK за 85лв литъра , от САЩ излиза 40-45
    30 паунда е бутилката в ЮК без доставката.
    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

    тел. 0897818449

    Коментар


    • #3
      От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

      Просто подавам информация, за състоянието на нещата в БС и неговите производни.......... Утре чакам отговор от Турция, надявам се да не е 30паунда. Чух че било 60лири=50лева
      в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
      Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

      Коментар


      • #4
        От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

        Аз да подам информация че обидите на регионална основа и на основа местни езикови особености и акценти са точно толкова забранени във форума колкото другите видове обиди...
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

          Аз си викнах от Еbay NV 247 и АТF + 4, http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nk...+247&_osacat=0 , незнам скъпо ли е или е евтино, за мен беше важно да го получа бързо, така че съм доволен, няколко лева нагоре не са проблем, става дума само за два литра.

          Сега като се замисля не е лошо да си викна още два литра да се запася за следваща смяна, щом няма да го има, после ще ме е яд ако се наложи да наливам разни незнайни чорби от БС.
          Последно редактирано от TOYO; 22-01-13, 19:51.
          TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

          Коментар


          • #6
            От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            Аз да подам информация че обидите на регионална основа и на основа местни езикови особености и акценти са точно толкова забранени във форума колкото другите видове обиди...
            Това е цитат, не е обида. И как мога да обидя съобластниците си, не е нормално?!
            в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
            Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

            Коментар


            • #7
              От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

              Първоначално публикуван от TOYO Преглед на мнение
              Аз си викнах от Еbay NV 247 и АТF + 4, http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nk...+247&_osacat=0 , незнам скъпо ли е или е евтино, за мен беше важно да го получа бързо, така че съм доволен, няколко лева нагоре не са проблем, става дума само за два литра.

              Сега като се замисля не е лошо да си викна още два литра да се запася за следваща смяна, щом няма да го има, после ще ме е яд ако се наложи да наливам разни незнайни чорби от БС.
              Ами 30 пауда, са си 30 паунда/в англия+т-т/, в един друг форум колега си го е купил за 250лева и дори го е объркал. Сега го продава...... Литъра става дума.
              в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
              Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

              Коментар


              • #8
                От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

                За миьекането - От опита ми, кореняците ( гражданите ) на Русе и Варна говорят почти както и Царя, т.е. преди 09.09.1944г явно "градския" български е бил един за цялата страна, и си е вървял с интелекта и общата култура (приемам че винаги е имало изключения в минимален процент).....маслото е на Петронас "Тутела пауър гиър4", те за разлика от "Мопар" са производител, а не опаковчици. Понеже "Фиат" са новите собственици на "жипките", редовен внос би трябвало да има и от "Чефин Ивеко" (или поне ми обещаха и изпълниха преди нова година някакви количества), все още нямам резултат за добавката за "куадра драйв" диференциалите, но "Скорпион" имат наличности
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

                  зАбе лошото е че на мен ми звъняха хора силно разочаровани от маслата на Петронас за раздатки на WJ. То не било шумове и изкл'чване.... незнам аз поне съм си с АТФ+4 насякъде .....
                  Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                  тел. 0897818449

                  Коментар


                  • #10
                    От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

                    Аз в началото на декември поръчах от това масло, резултата е че вече съм с NV242. Геротора на 247-цата си беше заминал, но незнам дали преди или след смяната на маслото.
                    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                    Walter Rohrl
                    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

                      Аз слаган ATF +4 на Febi удобрено е от краислер а и го взимам с голяма отстъпка под 30 лв за литър и съм много доволенпораДИ проблем с тръбичките на скоростите купувах няколко пъри количество за цялостна смяна и тогава им бяха останали 10-тина лтра но чакаха доставка Незнам дали няма да стане реклама и поради това няма да казвам името на фимата но ао някой реши нека се свърже с мен на ЛС
                      Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

                        Аз си купих Мопар от скорпионите преди един месец, жалко, че не си купих повече, щом няма да го предлагат повече! (То не е и евтино, де, че да се запасява човек). А иначе - според Repair Manual на JEEP, по спомен това масло го дават ти Мопар Dextron 2, даже, така че не виждам принципно никакъв проблем с всякакъв атф. Говоря за раздатка NV247, за другите не знам.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

                          Първоначално публикуван от ittpro Преглед на мнение
                          Аз си купих Мопар от скорпионите преди един месец, жалко, че не си купих повече, щом няма да го предлагат повече! (То не е и евтино, де, че да се запасява човек). А иначе - според Repair Manual на JEEP, по спомен това масло го дават ти Мопар Dextron 2, даже, така че не виждам принципно никакъв проблем с всякакъв атф. Говоря за раздатка NV247, за другите не знам.
                          Колега, ставаше дума за Балкан Стар, не за други насекоми. Според мен не го предлагат вече, щот развалиха далаверата с Крайслер. Сега е на ред Фиат, ама както казах на друго място от Италия си купувам само кафе.
                          в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
                          Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

                          Коментар


                          • #14
                            От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

                            Аве надали е толкова лошо маслото Petronas, щом Мерцедес го слагат на болидите си от F1 и са сключили договор с тях. И общо взето фирмата е малайзийска

                            Коментар


                            • #15
                              От: Масло Mopar-NV247 вече е заменено от Petronas xxxyyy

                              Първоначално публикуван от marinco Преглед на мнение
                              Колега, ставаше дума за Балкан Стар......
                              Oooo, извинявам се, тогава! За БС нямам и не смятам да имам никакви познания!!! :-)) А за кафето от италия си прав, добро е! :-))

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X