Обява

Свий
Няма добавени обяви.

galoper теч от кормилна кутия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • galoper теч от кормилна кутия

    здравейте имам теч от кормилната кутия на галопера .някои имал ли е такъв проблем да каже как го е оправил .търсих ремонтен комплект обаче не намерих.

  • #2
    От: galoper теч от кормилна кутия

    Привет,
    Имах подобен проблем и го реших успешно в София.
    Колата не е Хюндай, но според мен това не е важно.
    В момента нямам координати, но ще ти ги изпратя на лични след като проверя гаранционната карта за да
    те информиран и колко време карам без този проблем.

    Коментар


    • #3
      От: galoper теч от кормилна кутия

      Първоначално публикуван от jozi Преглед на мнение
      Привет,
      Имах подобен проблем и го реших успешно в София.
      Колата не е Хюндай, но според мен това не е важно.
      В момента нямам координати, но ще ти ги изпратя на лични след като проверя гаранционната карта за да
      те информиран и колко време карам без този проблем.
      благодаря предварително

      Коментар


      • #4
        От: galoper теч от кормилна кутия

        някои друг няма ли да сподели нещо или само аз сам с такъв проблем

        Коментар


        • #5
          От: galoper теч от кормилна кутия

          Само да попитам, а защо нещата стават на лични? Нека при такъв въпрос да имаме и решение, а имаче ако друг колега попита ще трябва нова тема да открива и така до безкрай. Извинявам се за спама, ама не си разменяте телефона на гадже а на майстор можещ да реши даден проблем!
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #6
            От: galoper теч от кормилна кутия

            За кормилната кутия погледнете в паджеровския раздел. Там го бистрихме този проблем, а кутиите са еднакви.

            Коментар


            • #7
              От: galoper теч от кормилна кутия

              Привет,
              На лични за да не прозвучи като реклама, НО поради факта, че намерих гаранционната карта (това според мен е ясно доказателство, че съм клиент ......) ще побликувам данните от гаранцията.
              Между другото сервиза ми беше препоръчан от друг сервиз, но историята е дълга.....
              Така, гаранцията ми е издадена на 17.07.2009 от тогава съм минал 40-50 Ккм и нямам оплаквания.
              Естествено не гарантирам услугите в този момент, но като гледам гаранционната карта имам усещането, че тези Господа знаят какво е Управление на качеството ISO 9001 ...... Макар сервиза да е тип "гараж".
              Данни:
              БУЛКАР СЪРВИЗ ООД
              София, ЖК Слатина, бул. Проф. Цветан Лазаров No15
              тел: 029714872, GSM 0888 708 581; 0885 426 178

              Междувременно за моят пикап, Форд Рейнджър, има ремонтен комплект, но теорията им беше, че износване може да има НЕ само на гумените уплътнения.

              Поздрави и успех!

              Коментар


              • #8
                От: galoper теч от кормилна кутия

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                За кормилната кутия погледнете в паджеровския раздел. Там го бистрихме този проблем, а кутиите са еднакви.
                благодаря така и направих и видях че за паджеро има ремонтен комплект но не съм имал време да прочета всичко

                Коментар


                • #9
                  От: galoper теч от кормилна кутия

                  Първоначално публикуван от jozi Преглед на мнение
                  Привет,
                  На лични за да не прозвучи като реклама, НО поради факта, че намерих гаранционната карта (това според мен е ясно доказателство, че съм клиент ......) ще побликувам данните от гаранцията.
                  Между другото сервиза ми беше препоръчан от друг сервиз, но историята е дълга.....
                  Така, гаранцията ми е издадена на 17.07.2009 от тогава съм минал 40-50 Ккм и нямам оплаквания.
                  Естествено не гарантирам услугите в този момент, но като гледам гаранционната карта имам усещането, че тези Господа знаят какво е Управление на качеството ISO 9001 ...... Макар сервиза да е тип "гараж".
                  Данни:
                  БУЛКАР СЪРВИЗ ООД
                  София, ЖК Слатина, бул. Проф. Цветан Лазаров No15
                  тел: 029714872, GSM 0888 708 581; 0885 426 178

                  Междувременно за моят пикап, Форд Рейнджър, има ремонтен комплект, но теорията им беше, че износване може да има НЕ само на гумените уплътнения.

                  Поздрави и успех!
                  благодаря

                  Коментар


                  • #10
                    От: galoper теч от кормилна кутия

                    А така. Благодаря.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X