Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
    Явно майката не ти е разказала всичко, през което са минали. Подробностите не са никак приятни.
    А каква е позицията на ,,обвинените" колеги?
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

      Не е коректно да преразказвам...На 20.03. майката може лично да ти разкаже подробностите за двама различни лекари-единия в болницата в Нови пазар, другия от шуменската болница. Те са произнесли присъдата.
      За служба Социално подпомагане в община Каолиново също има какво да разкаже.

      Коментар


      • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

        Цвета е права....особено за болницата в Нови Пазар....аз също няма да коментирам подробно, няма да споменавам и разговора със завеждащият отделение....когато ги посетих той беше готов да ги изпише на следващия ден....а бяха приети преди два дни...в тежко състояние....пътека пътека колко да е пътека за такъв тежък инсулт?.......Наложи ми се да му покажа, че срещу него не стои някаква жена от малцинство тогава си развърза езика да ми обясни какво е положението......и оставиха Семра, още седмица на лечение, после ни трябваха три дни да измолваме епикризи и скенери.....ползвахме познати и близки работили или работещи там. Да са Здрави всички които помогнаха....това е най важното....аз съм им безкрайно благодарна заради това дете.


        п.п. Тази болница от години няма Надеждно ръководство.....който медик иска да просперира бяга бързо от там......
        Може ли пациент с гръбначно мозъчна травма докаран след ПТП да му се намества счупеният прешлен с лакът?(Моето дете)
        Циганите с каруца които са ги вадили от колата като чули че дъщеря ми казва къде са ми краката са я сложили върху дъски,....а
        лекарят(няма да цитирам имена) я наместил с лакът.
        Д-р Найденов,сега чакаме резултата на Семра, от генетичните тестове....смятам че останалото с нашите приказки няма да се оправи....за щастие хората сме различни.....и свестните са повече! Благодаря ви!
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

          Имам уговорка с колегата gulo утре в 10 ч да сме в Панчарево за да изпишем Семра от санаториума. От там отиваме в Александровска болница. Доктор Емо Найденов е уговорил контролен преглед при д-р Ирен Петрова в 12ч. След това тръгват за Сини вир.
          Утре ще пиша повече

          Коментар


          • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

            Тази сутрин в 10 ч. с колегата Ясен / gulo/ пристигнахме в санаториума в Панчарево. Семра беше приключила с последните процедури и чакаше с приготвен багаж в стаята. Документите бяха готови още от вчера, за да не ни карат да чакаме излишно. Точно в 12 ч. влязохме при доктор Ирена Петрова в Александровска болница. Контролния преглед мина добре, лекарствата и дозировките остават непроменени. За съжаление все още няма резултат от генетичното изследване. Ще проверим следващата седмица. Препоръката на д-р Петрова и на логопеда е след около месец Семра отново да направи един курс рехабилитация. Десния крак и дясната ръка все още са засегнати, особено ръката. И с говора има доста затруднения. Хубаво е, че вече няма нужда от пасиране на храната.
            Към 14 ч. потеглиха към Сини вир. Все още не са се обадили, но се надявам, че всичко е наред.
            Искам да благодаря на всичките 28 колеги /водя си точна сметка и списък /от форума, които отвориха сърцата си за Семра и направиха възможно провеждането на рехабилитацията и освобождаването от клопката на инвалидната количка. Благодаря ви, момчета и момичета! Бъдете живи и здрави и дано доброто, което сторихте се върне при вас стократно!!!

            Коментар


            • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

              Току-що ми се обади Ясен. Пристигнали са живи и здрави и всичко е наред.

              пп. Пропуснах последния отчет Останалите 856 лв предадох на майката на Семра преди отпътуването им.

              Коментар


              • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                Както вече разбрахте, Семра си е у дома. Съжалявам, че не можахте всички да видите как жадно гледаше раззеленяващите се поля, нетърпението което растеше с приближаването към къщи. Сълзите и радостта й, нейната и на баща й, сестра й, малката й племенница и 84 годишната й баба. През цялото време телефона на майка й звънеше и съседи и приятели питаха докъде сме стигнали. Не съм достатъчно добър фотограф, за да го предам. Затова и не снимах, но доверете ми се, заслужаваше си усилията на всички които са помогнали. И, както каза майка, Бог да ви помага!

                Коментар


                • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                  Всичко е добре, когато завърши добре.
                  Всяка помощ е ценна, когато е на време и от сърце!
                  Благодаря ти, Ясене! Радвам се, че се запознах с още един достоен човек!

                  Коментар


                  • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                    Дали е възможно да дадете някакви координати на въпросния санаториум?

                    Благодаря предварително!!
                    0-

                    Коментар


                    • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                      Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                      Дали е възможно да дадете някакви координати на въпросния санаториум?

                      Благодаря предварително!!
                      Изпратих ви на ЛС координатите на болницата в Панчарево и болницата в Овча купел.

                      Коментар


                      • От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                        Здравейте Колеги, отново ви пиша с молба за помощ към Семра, помоща се изразява най вече в аспекта да бъде настанена в Бургаски минерални бани(Житарево) където има и калолечение и логопед. Семра е много отчаяна и това действа и на състоянието и......потиска я и битовата обстановка и средата около нея, рядко излиза защото и се подиграват в селото(все пак болшинството са ниско интелигентни и затворена малцинствена капсула. В домът си няма почти никакви битови удобства, като баня и тоалет....все още ползва памперси....
                        Молбата ми е ако някой може да съдейства за настаняване в Бургаски минерални бани.
                        За финансии не сме говорили.
                        Благодаря за всяко съдействие.
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X