Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

    Аз също чакам да ми изпратят сметка...и ще я напиша веднага щом знам.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • #32
      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Мога да отида до Младост 2
      0898 79 25 54 Цвета
      Чакай обаждане. Ако ти е далече, кажи, ще мислим нещо друго. Благодаря много!
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #33
        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Чакай обаждане. Ако ти е далече, кажи, ще мислим нещо друго. Благодаря много!
        Няма проблем. Чакам обаждане.

        Коментар


        • #34
          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

          При мен вече има 350 лв от Ники и съпругата му. Благодаря ви!
          Доби ще каже каква точно сума ще е необходима и на кого да предам парите. Може да изчакам до петък, събота. Ако има и други от София, които имат желание да помогнат, може да се свържат с мен за да отида на място. Ако пък някой иска да изпрати някаква сума до офис на Еконт, да пише тук за да дам адреса на най-близкия офис.

          Коментар


          • #35
            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

            Половината са от брат ми.
            Успех!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #36
              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

              Благодаря ..много ви благодаря, за мен засега решението за парите които се съберат като кеш от София е най добре да се плати на линейката и на придружаващия лекар...утре ще говоря лично с личната лекарка на момичето и след обяд ще знам дали тя ще се съгласи да я придружи...но доколкото я познавам ще го направи. Засега се налага да се ползва дебитната карта на бащата....по причина че не може да се извади такава на болната....трябвало им месец на социалните. ще напиша номера на картата и името на бащата на момичето. А и това ще е най лесният начин майката да покрива разходите по лечението...защото надали ще е възможно да я оставя сама и да търси клонове на банки в София.
              Банка, ДСК, сметка № BG4STSA93000020542019 Ихлеман Юсуф Ихлеман
              До утре!
              Последно редактирано от Доби; 22-01-13, 20:14.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • #37
                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
                Пари,могат да се преведат бързо чрез Еконт.1% е таксата,до определен човек в София примерно.Бързо се действа чрез тях.
                Ако някой все пак реши да ползва услугата на Еконт, адресът е:

                Офис на Еконт София, кв. Малашевци, ул. Първа Българска армия, №82, Цвета Паликарева 0898 79 25 54

                Всичко, което се събере при мен до събота, ще се използва за покриване на разходите за транспорт и придружаващ лекар. Остатъка ще е за покриване на съпътстващи лечението разходи.

                Коментар


                • #38
                  От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                  Преди малко се видях с още един колега от форума. Той не желае да споменавам името му, но предостави 250 лв за болното момиче.
                  Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

                  До този момент при мен има общо 600 лв.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                    Здравейте!
                    Днес подробно разговарях с личната лекарка на момичето, тя е много щастлива че момичето е стигнало до София, и най посля някой ще се погрижи адекватно за него....потресена е че до сега във Шумен не са проявили човещина и не са направили нищо за навременното лечение, все пак става въпрос за младо момиче......Но за жалост тя неможе да я придружи, но обеща да разговаря със колеги които не са дежурни в понеделник и които ще се ангажират със задачата....правя всичко което е по силите ми. Утре ще говоря с майката отново.
                    Засега само това мога да кажа. Радвам се че парите за транспорта са осигурени ....остава сумата за престоя в болницата, но тя не е спешна.
                    Благодаря на всички които проявяват съпричастност и щедрост!
                    Бъдете Здрави и господ да е с вас!
                    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                      Пристигнаха още 50 лв от Айтос. Благодаря Оги!

                      При мен вече са 650 лв.

                      Офисите на Еконт работят и в събота до обяд, което означава, че ако се изпратят пари днес или утре, в събота ще са получени в София.
                      Благодаря на всички колеги, които ще помогнат!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                        Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                        ...остава сумата за престоя в болницата, но тя не е спешна.
                        Престоят следва да бъде освободен от потребителска такса. В рамките на тази година пациентката вече е лежала в болнично заведение.
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • #42
                          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                          Да Д.р. Найденов, знаем но дали майката е разбрала и дали е взела документите това ще разбера утре слад като се чуя с нея, съжалвям че ми е далечко и не мога да отида отново до там, още съм в очакване на отговора на личната лекарка....не искам да търся във Варна,придружаващ лекар, тук и отношението и цената ще са в пъти по високи все пак сме Византйска столица Във дели ормана хората са по човечни. Съжалявам че се протакат нещата но не зависи лично от мен.
                          Искам да благодаря на всички колеги които помагат на това дете..за мен е дете защото е израснало пред очите ми, и е само година по голяма от моята дъщеря. Благодаря ви още веднъжГ!
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                            Днес получих 50 лв от Добрил Досев, 50 лв от Виличка и 350 лв от Руси Русев. Благодаря ви!!!
                            До този момент при мен вече има 1100 лв.
                            Доби, имаш ли информация дали има постъпления в банковата сметка на бащата? Мисля, че е задължително родителите да задействат социалните за дебитна карта на момичето и някаква помощ и от общината. Дори наистина да им отнеме цял месец на чиновниците, тази карта и евентуалната помощ от общината ще са нужни за лекарства и рехабилитация след лечението в София.
                            Последно редактирано от cveta68; 25-01-13, 19:00.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                              Цвети, благодарим ти за съдействието!

                              Доби, с какво можем да бъдем полезни? Как е момичето?
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • #45
                                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                                Извинете имах проблем с ПС-то, Така картата е задействана и те ще преведът някаква сума...ще почакат горките няма къде да идат.
                                Искам да помоля всеки който превежда пари по сметката на бащата, засега само с нея разполагаме..... да пише или тук или на лични ако не иска да се оповестява добрината му....Въпросът се състои в това че в момента в селото няма банкомат...майката трудно би отишла до най близкото село със банкомат за да провери наличноста(а бащата също е болен и в невъзможност).....аз съм осигурила памперси до пътуването....оставила съм и 100лв. на ръка за най неотложните нужди. . И във София при децата ми има пакет памперси за нея. В понеделник чакам да ми кажат за придружаващ лекар.
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X