Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

    Извинявам се за намеса - първо трябва да се намери придружаващ лекар. След това - всичко останало.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #17
      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      А сега някой от заслужилите деятели на Форума, живеещ в София, да каже къде могат да се носят на ръка. С банкови сметки май не става, любимата Родина ще иска данъци да събира. Жената ги държи в ръката си парите ама ръката и е в Младост 2 а на другата ръка е виснала 2 годишната щерка. Някой да има път през Младост 2 да мине да ги вземе?

      Говорим за млад човек. И за хиляден форум. А да видим...
      То да стане ясно кой,за трансфера не мисли-само един телефон требе,долу ми е в подписа!
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #18
        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

        Золи, както Емануилис каза-това зависи от моментното състояние на момичето в дена на транспорта.
        Разбира се-с придружаващ лекар е по-добре, но ако не се налага-няма нужда. Нека лекарят да си обслужва други пациенти които имат нужда от него.

        Абе тука си пишем без да знаем какво трябва да се прави.
        Нека Доби да говори с лекарите и родителите на момичето, да имаме яснота какво точно се очаква от нас, па тогава да действаме.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

          Аз когато закарах бащата на жена си на 30 км в прединфарктно състояние - моя приятел лекар, с който отгоре на всичко имахме уговорка да ме чака в болницата, накрая щеше да ме набие за това мое деяние....

          Тук говорим за пациент в много тежко състояние и транспортирането му на 500 км. Това е отговорност. И някой трябва да я поеме предварително.

          Не искам да казвам всичките си съображения, да не засегна някой.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #20
            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Золи, както Емануилис каза-това зависи от моментното състояние на момичето в дена на транспорта.
            Разбира се-с придружаващ лекар е по-добре, но ако не се налага-няма нужда. Нека лекарят да си обслужва други пациенти които имат нужда от него.

            Абе тука си пишем без да знаем какво трябва да се прави.
            Нека Доби да говори с лекарите и родителите на момичето, да имаме яснота какво точно се очаква от нас, па тогава да действаме.
            Така е .. но е по-добре да имаме някакъв първоначален план от колкото никакъв. Нека утре се разбере какво и как и ще го направим както трябва. Хубавото, е че вече имаме план А. Като разберем какво е състоянието на момичето и какво ще е нужно ще направим и други ако трябва.
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • #21
              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

              Здравейте!
              Просто не бях във форума.
              Така... когато ходих в Болницата положението е критично...лекари няма, и надали някой ще се съгласи да я придружи не и без заплащане предполагам..ако може да му се плати сигурно ще се съгласи (това е мое мнение) не ми е проблем да го проверя.
              Момичето е лежащо болно...има движения и се поизправя за малко, но състоянието и мисля че не е за превоз с автомобил....иначе и ние бихме тръгнали. Въпросът е такъв те ще ги изпишат от болницата...причината е че не могат да и помогнат с нищо според завеждащия отделение....заради мен я задържаха още 10 дни но толкова. Майката също иска да се приберът в Сини Вир, защото в стаята е студено и тя не може да я поизкъпе... момичето не е къпано от постъпването си там....Така че линейката ще трябва да мине през... Сини Вир- Черноглавци-Венец- и на околовръсния от Силистра за София.
              Моите деца са в София...ако е нужно зет ми ще се включи...отговорно и добро момче е, може да се разчита на него.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • #22
                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                То да стане ясно кой,за трансфера не мисли-само един телефон требе,долу ми е в подписа!
                Супер, мерси!

                За сега разбирам, че е добре да има доктор и линейка. Чакаме да видим има ли доктор, който да може да я придружи и колко ще трябва да му се плати.
                Линейката май е по-ясна.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #23
                  От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                  Мога да отида до Младост 2
                  0898 79 25 54 Цвета

                  Коментар


                  • #24
                    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                    Добре, към момента ясно ли е какво е нужно като пари за линейка+придружаващ лекар? Ако да, казвайте, и да го набавим.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                      Ако ще се ползва шуменска линейка вече го казах-420 лева. Това от първия разговор.
                      Ако се стигне до транспорт пак ще ида до болницата да попитам трябва ли предварително да се обадим, нещо записване, ала-бала...

                      За лекар не знам, ама без лекар в линейката изобщо не е добре. По-добре да не се тръгва на път без лекар или поне фелдшер.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                        Излиза, че имаме около 10 дни, за да съберем сумата от около 800/1000 лв.
                        Не че е голяма, но не е и малка.
                        И стигаме до въпроса - къде да превеждаме парите тези, които имаме желание и възможност да помогнем, но не сме от София?
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                          Здравейте!
                          Последно от днес...утре ще се свържем с лекуващия лекар и ще говорим да я придружи....ако не, мисля че личната и лекарка от селото ще го направи дори за по малка сума...много свястна жена е....помагала ми е при бъбречна криза без да ми е лекуващ лекар....аз исках да е от болницата, невролог защото ще е по компетентен ако възникне ...не дай си боже нещо да е по гъвкав....Та до утре слетобед все ще имам информация.
                          Благодаря ви!
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                            Средствата, по мое мнение, трябва да бъдат дадени на родителите, дори и да им остане нещо, трагедията е голяма.
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #29
                              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                              Пари,могат да се преведат бързо чрез Еконт.1% е таксата,до определен човек в София примерно.Бързо се действа чрез тях.
                              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                                Кольо, Доби - дайте някаква банкова сметка, тъй като сте най-близо до момичето.. Като сеирджий стоим и гледаме..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X