Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin GLO - първи впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Garmin GLO - първи впечатления

    Да събудим темата:
    На мен ми дойде като изненада ама всъщност има ъпдейти за Гло и има смисъл да бъдат сложени. Изглежда на някой етап са подменили изцяло блутут-стека в софтуера му и сега блутут-връзката (1) не създава ядове (а създаваше) и (2) допуска свързване на повече от едно устройство.

    Коментар


    • #17
      От: Garmin GLO - първи впечатления

      И аз си купих Гармин Гло, и верно на иПад особено с Пилотски програми работи супер, няма грижи, а миналата седмица в един огромен парк ме навигираше по пътечките в тревата, супер

      Обаче ударих супер голямо дърво когато опитах да го подкарам с някой от андроидските ми телефони, не иска да тръгне на ДжиПиЕс тест, не иска да захапе през Орукс Мапс а го виждат като устройство, дори Орукса го вижда, избирам го и пак дърво, според мен е нещо свързано с Андроида и вижданията му за кой ДЖИПИЕС да предпочита, вграден или външен.

      1. Някой успял ли е да подкара Гармин ГЛО с Андроидски телефон? С кои програми, ако да?

      2. Някой успял ли е да ползва Гармин ГЛО с повече от ЕДНО устройство едновременно, примерно 2-3 ипада и/или иПад + Андроид/и едновременно?

      Сега ще опитам да подкарам нещо на компа, и ще драсна ако успея.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #18
        От: Garmin GLO - първи впечатления

        Повечето Андроид варианти не очакват външен приемник и нямат директен начин за свързване на такъв. Има приложение което прави това през механизма за симулиране на GPS.

        Не можеш да свържеш Гло с повече от едно устройство.

        На компютър с windows ще е лесно.

        Коментар


        • #19
          От: Garmin GLO - първи впечатления

          Хмм, останах с впечатление, че пишеше някъде за подръжка на едновременна връзка с до пет устройства по БТ.

          А кое приложение симулира ДжиПиЕс и позволява да се подкара на Андорид?

          Мерси предварително!
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #20
            От: Garmin GLO - първи впечатления

            Честно казано не си спомням дали след софтуерните ъпдейти работеше с няколко устройства прилично. По-горе съм написал че да, но не съм го ползвал системно. В първоначалния си вид не можеше.

            Приложението не го помня. Но помня че има и даже го изпробвах.

            Коментар


            • #21
              От: Garmin GLO - първи впечатления

              Гармин М ПиСи вече е труп, има ли други алтернативи за ПиСи?
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #22
                От: Garmin GLO - първи впечатления

                Тръгна да работи ЕДНОВРЕМЕННО без грижи с АйПад и МапсМи и на ПС с Уин10 64бит с ПС Навигатор Безплатен версия 15, значи работи едновременно с повече от едно устройство.
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X