Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с автоматика на Мерцедес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проблем с автоматика на Мерцедес

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Добре, бе, друже - за всяка кутия си има написано - какво се туря вътре. Естествено, че знам, че има ръчки, които вървят с АТФ, дори съм чел някъде, кои точно и на коя марка са, ама какъв е смисъла от дискусията?

    Какво може да налеем, и колко може да минем с налятото!

    Ако е това, направо да се пишем в темата за универсалния модификатор Хадо, май беше...

    Туряш шарлан от фритюрника, ама не от сегашния, а от предишното пържене, щото оня е в сегашния фритюрник, и малко мерудия, и глей кво става...И малко водород от HHO клетката - за аромат...

    ТНТМ е крайно непрепоръчително срещу препоръките на производителя, но сайбията си е прав - който плаща, той поръчва музиката....
    С риск да се потретя, аз не съм сипвал атф в кутията. После сипах уж правилното масло. Обаче това правилно масло, което пише насам натам, какво е, не е атф.

    Не знам, какво точно се опитваш да ми кажеш, та за това и отговарям, с беглата надежда, да ми стане ясно. Инак ако пресипеш от една кутия в друга и маслото все е по книга, но е карано, вече ептен не ми става ясно, за какво си говорим.

    Коментар


    • #47
      От: Проблем с автоматика на Мерцедес

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      С риск да се потретя, аз не съм сипвал атф в кутията. После сипах уж правилното масло. Обаче това правилно масло, което пише насам натам, какво е, не е атф.

      Не знам, какво точно се опитваш да ми кажеш, та за това и отговарям, с беглата надежда, да ми стане ясно. Инак ако пресипеш от една кутия в друга и маслото все е по книга, но е карано, вече ептен не ми става ясно, за какво си говорим.
      Приятелю.
      Днес няма да пиша повече, тук има и капацитети, които четат в момента, и пишат, вероятно.
      Утре ще ти напиша едно много дълго ЛС, ако дотогава нямаш отговорите, които искаш.

      Добра вечер.

      Коментар


      • #48
        От: Проблем с автоматика на Мерцедес

        Култово! Еле оная тема за Jeep където дилъра слага чорби на принципа "карай наред".
        Колега, нали ти казах, трака им сачмата. Ония брат ми, цял отделен компютър има за да си пази информацията и бюлетинчетата... Живеем през 2 преки и от тук му чувам сачмата!
        Принтирай си снимките от предпоследната страница, за успокоение, купи си правилното масло и върви при правилния човек да го смени по правилния начин. И, ако мислиш, че с нещо не сме прави, кажи, ще го обсъдим.

        А на останалите- мискини с мискините, не се прави така! Въртиш, сучеш, обясняваш колко е скъпа кутията, че се иска специална високотехнологична помпа, че торка няма пробки и е много зор... Взимат се едни $100.00 отгоре и ги даваме на сирачетата. Прее.ахте ми далаверката! Няма да си играя с вас повече!

        Вени, Поздрави!!!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #49
          От: Проблем с автоматика на Мерцедес

          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
          С риск да се потретя, аз не съм сипвал атф в кутията. После сипах уж правилното масло. Обаче това правилно масло, което пише насам натам, какво е, не е атф.

          Не знам, какво точно се опитваш да ми кажеш, та за това и отговарям, с беглата надежда, да ми стане ясно. Инак ако пресипеш от една кутия в друга и маслото все е по книга, но е карано, вече ептен не ми става ясно, за какво си говорим.
          Знаеш ли какво е ATF?
          Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
          Grand 3.1TD
          0898 620 306 Стоян

          Коментар


          • #50
            От: Проблем с автоматика на Мерцедес

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Вени, Поздрави!!!
            пиша ти ЛС.

            Коментар


            • #51
              От: Проблем с автоматика на Мерцедес

              Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
              Знаеш ли какво е ATF?
              Абревиатура за автоматик трансмишън флуид?

              Коментар


              • #52
                От: Проблем с автоматика на Мерцедес

                Колега Насов , ето една таблица за Х5. Намери твоя модел кутия.И прочети първия ред.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:oil%20type.jpg
Прегледи:1
Размер:52.1 КБ
ID:5445030

                Коментар


                • #53
                  От: Проблем с автоматика на Мерцедес

                  Моята е ZF, но си имам тема по темата и изобщо и не исках да пълня тази с коментари за това . Реално от това нежелание и наричам предишното масло в кутията си атф, щото е червено и със специфична миризма. Декстрон също го наричат. Не претендирам да съм капацитет по темата, просо не бих си сипал старото масло от 1 кутия в друга... Така или инак ми сипаха нещо с различен вид, мирис и консистенция. Уви сервиза, който посетих не мисля да беше читав, ако и да го мислих така в началото. Като видях, че ми донесоха маслото в туба от вода ми призля, но вече нямаше никой в скоростите. Шефа там ми заяви, че имало само 1 масло за тия скорости и толкоз/50 кинта литъра!/. То аз мога да кажа и кой е, но знам ли. Кара х5ци и така се подведох, че разбира. После разбрах друго. Изобщо, ако бях мод щях да преместя в моята тема последните мнения, но не съм. Спирам да пиша тук, че стана манджа с грозде, за което се извинявам съвсем сериозно...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Проблем с автоматика на Мерцедес

                    Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                    4134 е 26лв. 3353 е 21лв.Аз поне на толкова го намирам.

                    ДА,с бьрзо тьрсене е толкова на литьр,а 3353 не се слага на нищо вече освен ако не говорим за 722.4 и долните,това според Мерцедес.

                    Имаше един сайт / да не бия реклами / в който се продаваха 20 литрови туби на десетина кинта литьра под цените на който ги намираш с бьрзо тьрсене
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: Проблем с автоматика на Мерцедес

                      Дай го тоя сайт на ЛС.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Проблем с автоматика на Мерцедес

                        Пия водка-най-добре ми понася.Финландия,Данска,Столична,Аляска ма са си все водка с различно качество и едно и също предназначение.Въпрос на вкус и пари.Ментетата не ми действат добре.И с автоматите е така
                        Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                        Grand 3.1TD
                        0898 620 306 Стоян

                        Коментар


                        • #57
                          От: Проблем с автоматика на Мерцедес

                          Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                          Дай го тоя сайт на ЛС.

                          Давам ти цяла тема на лични,ТОПа беше дал сайт едно време в който го имаше маслото с посочена цена,в момента гледам го няма.

                          Имаш лично.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X