Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

    Интересно ми е може ли се возят реално 7 човека в това Терано?Или стават само за деца или дребни жени...

  • #2
    От: За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

    Първоначално публикуван от Vangelis84 Преглед на мнение
    Интересно ми е може ли се возят реално 7 човека в това Терано?Или стават само за деца или дребни жени...
    Ами то и ..."Асан е хора "...В смисъл и жените/макар и дребни/ и децата излиза,че не са хора...
    Тераното не е бус....нито миниван!
    Става за возене на 7 човека,като децата и по-дребните пасажери могат да бъдат настанени на третия ред седалки.ако на някой му трябва обаче бус или миниван...да не си купува Терано!
    Поздрави!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #3
      От: За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

      Ами вземи та седни да видиш!
      Аз съм сядал в моето , колкото за проба. Неудобно е влизането, естествено и излизането, иначе седалките са удобни и имат супер видимост напред, защото са поставени малко по високо от втория ред седалки. Дъщеря ми обожаваше да се вози "в багажника". Децата за по лесно ги вадех през задната врата. Проблема е, че няма много място за краката , а багажник не остава никакъв. Аз го виждам като вариант за кратки преходи .

      Коментар


      • #4
        От: За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

        Тези седалки са сложени за да стене тераното 7 местно. С цел да се ползва данъчен кредит, или както там му казват в другите държави. Едно ДДС напред...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

          Първоначално публикуван от kikimora Преглед на мнение
          Ами вземи та седни да видиш!
          Аз съм сядал в моето , колкото за проба. Неудобно е влизането, естествено и излизането, иначе седалките са удобни и имат супер видимост напред, защото са поставени малко по високо от втория ред седалки. Дъщеря ми обожаваше да се вози "в багажника". Децата за по лесно ги вадех през задната врата. Проблема е, че няма много място за краката , а багажник не остава никакъв. Аз го виждам като вариант за кратки преходи .
          Едно мерси за твоя пост ... предния няма да го коментирам, че ще се скарам с човека...

          Коментар


          • #6
            От: За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

            В бившият ми Маверик имаше и газова бутилка зад третият ред седалки.Не съм страдал от липса на място.От зад става само за деца или по дребни хора.Мястото е горе долу като в Зафира но седиш като във Фронтерата (това е сегашната ми " кола").Ако имаш деца няма да искат да излизат от там.

            Коментар


            • #7
              От: За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

              +1 за децата. По-любимо място от "кучкарника" за тях няма. Ако е едно кефти да сипи като в спалня, кефти да гледа отвисоко, кефти да праи квото си иска щото неможеш да го докопаш .
              А иняче, не е като да не става, удбно е като в почти всички джипове с такива седалки, но за големи хора е по-добре да се вози само един на третия ред седалки. По стечения на обстоятелствата преди да се сдобия с моето терано се возих на третия ред седалки на тераното на един приятел. Пътуването беше София-Банско 160км, ами нито ми изтръпнаха краката, нито съм се теснил с други задници, а най-вече се наслаждавах на гледката, която никой друг не получава. А ако решип да качип 7 души в терано - спокойно никой няма да умре от недостик на кръв или възбух. Място има бол.Реално 6 възрастни могат да направят околосветско, или 7 ама по-слекави Даже моето дечицата в махалата като го докарах и викат честито ти БУС .

              Поздрави !

              Коментар


              • #8
                От: За какви хора стават 3ти ред седалките на Терано 2 дълга база?

                Първоначално публикуван от Vangelis84 Преглед на мнение
                Едно мерси за твоя пост ... предния няма да го коментирам, че ще се скарам с човека...
                Ее..аз в кръга на шегата.Да не се закегнеш нещо пък сега.Не съм искал да прозвуча по такъв начин....
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X