Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из потайностите на мъжката епилация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Из потайностите на мъжката епилация!

    Отзиви за мъжки гел за депилация Veet


    След като ми казаха, че яйцата ми на външен вид напомнят стар растафар, реших да направя решителна крачка и да си купя този гел, понеже предишните опити за бръснене не се увенчаха с успех, освен това едва не си счупих гръбнака в опити да достигна особено трудно достъпните места. Падам си малко романтик, затова реших да направя това за рождения ден на жената - нещо като втори подарък. Поръчах си гела предварително. Тъй като работя в Северно море, се мислех за корав пич и мислех, че предишните отзиви са писани от жалки офисни плъхове... О, събратя мои по нещастие, колко грешах само! Изчаках, докато половинката ми легна да спи и, намеквайки за приятна изненада, отидох в тоалетната. Отначало всичко вървеше нормално. Нанесох гела на съответните места и зачаках. И много бързо дочаках. Отначало почувствах топлина, който след няколко секунди се смени от непоносимо парене и чувство, което мога да сравня единствено с усещането, когато се опитват рязко да ти обуят гащи от бодлива тел, като в същото време се опитват да те подхвърлят нагоре към тавана. До тази вечер не бях особено религиозен, но във въпросния момент бях готов да повярвам във всеки един бог, само и само да ме бе избавил от адското парене около гъза и от пълното унищожение на кренвирша и яйцата. Стараейки се да не си прехапя долната устна, се опитах да отмия гела в мивката, но единственото, което успях, бе да пъхна снопче косми в дупката. През завесата от течащи сълзи някак си се измъкнах от тоалетната и се насочих към кухнята. Когато стигнах там, вече не можех да ходя, така че последните метри до хладилника изминах пълзешком. Изкарах тавичката на фризера и открих там ваничка със сладолед, махнах капачето и я тикнах под себе си. Облекчението бе фантастично, но не за дълго, понеже сладоледът се разтопи и адското парене се завърна с нови сили. А и ваничката бе твърде малка, така че не успях да бъда от полза на дупката на задника си. Започнах да ровя из фризера, надявайки се да намеря нещо - сълзите вече бяха толкова обилни, че почти нищо не виждах. Напипах пакет, в който, както после се оказа, имаше замразени бобени кълнове, и го разкъсах колкото се може по-тихо. Грабнах няколко кълна и безуспешно се опитах да си ги набутам между бузките. Не помогна - а и на всичкото отгоре гелът проникна в правото черво и сега там все едно работеше реактивен двигател. Надявам се, че никога през живота си за втори път няма да си мечтая в кухнята внезапно да се бе оказал снежен човек - гей. Разбирате ли колко ниско бях готов да падна, само и само за да отмине болката? Единственото решение, което хрумна на изтерзания от болката ми мозък, бе внимателно да пъхна едно кълнче там, където досега не бе раснало ни едно растение. За съжаление жена ми дочула странните звуци от кухнята и решила да провери какво става. Когато влезе в кухнята, завари потресаваща гледка: аз лежа на пода, вирнал задник, от който капе ягодов сладолед, и си тикам фасул в гъза с думите "О-о-о, какъв кеф...". Това несъмнено я шокира и тя закрещя. Не я бях чул да влиза и това така ми изкара акъла, че червото ми се сви в спазъм и кълнчето с немалка скорост излетя към жена ми. Мда, ясно, че бобен кълн, с който пърдят в твоя посока в 12 часа през нощта, не е изненадата, на която тя бе разчитала... а и на следващия ден трябваше дълго да обясняваме на децата къде изчезна сладоледа... в общи линии, благодарение на Veet може да се лишиш не само от космите на тялото си, но и от достойнството и самоуважението си.

  • #2
    Re: Из потайностите на мъжката епилация!

    Хахахаха ко ли не прай народа зарад едната йеб@н!

    Коментар


    • #3
      От: Из потайностите на мъжката епилация!

      Искренни съболезнования! Ще имам мускулна треска на стомаха,не съм се хилил тъй от години...
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #4
        От: Из потайностите на мъжката епилация!

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Искренни съболезнования! Ще имам мускулна треска на стомаха,не съм се хилил тъй от години...

        И аз.

        Коментар


        • #5
          От: Из потайностите на мъжката епилация!

          Марто, ти изби рибата!
          Съчувствам ти.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            От: Из потайностите на мъжката епилация!

            Добър си!!! Ама за напред избягвай депилатоарните кремове. Само кола маска, но не и на плюса и минуса. Как беше : "Един мъничък си, сладък, а долу си яко метъл." И аз не съм го решил този проблем, ама се зачетох в темата за бръсначите.
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #7
              От: Из потайностите на мъжката епилация!

              Написано от професионалист. И аз пролях доста сълзи, докато четях.
              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

              Коментар


              • #8
                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                Жената се уби да ме пита какво чета и защо се хиля като олигофрен!
                Искрено ти съчувствам колега но пък разказа си е за Оскар
                Uaz 469 2.4 D MB
                KTM 600 ROTAX
                Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
                Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

                Коментар


                • #9
                  От: Из потайностите на мъжката епилация!

                  Благодаря ви колеги! Съчувствието ви само показва колко хубави хора сме се събрали тука, но сега трябва да ви разочаровам... Текста е от интернет и аз не съм неговия автор (неизвестен е), и главен герой, но това не го прави по-малко смешен! Радвам се, че съм подобрил настроението ви. Аз самия така се смях, че си наплюх компютъра като го четох, а кучето се скри под масата.

                  Поздрави

                  Коментар


                  • #10
                    От: Из потайностите на мъжката епилация!

                    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                    Добър си!!! Ама за напред избягвай депилатоарните кремове. Само кола маска, но не и на плюса и минуса. Как беше : "Един мъничък си, сладък, а долу си яко метъл." И аз не съм го решил този проблем, ама се зачетох в темата за бръсначите.
                    Колега,не бързай с бръснача,преди да опознаеш изтънко материята... Размахването на такъв предмет във близост до Remus-а може да доведе до...ама савсем нежелани последствия Искам да кажа,че обезкосмяването на тези места датира много преди появата на епилаторите и дамските самобръсначки.Ето,например комшиите ни покрай Босфора...Като любители и познавачи на тези места,постепенно с времето станали естети и по-заможните държали жените им(и не само) да бъдат гладко обръснати и да ухаят местата им на гюлова вода...Хубаво,ама и на придворните бербери,и на по-обикновените задачата се сторила доста сложна.Те разполагали само с бръсначи.В началото често се случвали...инциденти...От там и професията станала опасна - представи си реакцията на пашата или везира,когато му върнеш жената със цепната дюза..?! И така,от зор,в отоманската империя се появил специален за целта такъм/помагало - чапралъ! То спасило много хора от мъки - и бръснари,и клиенти и служило дълги години,докато не измислили епилатора...
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Из потайностите на мъжката епилация!

                      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                      Колега,не бързай с бръснача,преди да опознаеш изтънко материята... Размахването на такъв предмет във близост до Remus-а може да доведе до...ама савсем нежелани последствия Искам да кажа,че обезкосмяването на тези места датира много преди появата на епилаторите и дамските самобръсначки.Ето,например комшиите ни покрай Босфора...Като любители и познавачи на тези места,постепенно с времето станали естети и по-заможните държали жените им(и не само) да бъдат гладко обръснати и да ухаят местата им на гюлова вода...Хубаво,ама и на придворните бербери,и на по-обикновените задачата се сторила доста сложна.Те разполагали само с бръсначи.В началото често се случвали...инциденти...От там и професията станала опасна - представи си реакцията на пашата или везира,когато му върнеш жената със цепната дюза..?! И така,от зор,в отоманската империя се появил специален за целта такъм/помагало - чапралъ! То спасило много хора от мъки - и бръснари,и клиенти и служило дълги години,докато не измислили епилатора...
                      При жените за да не и цепнат "дюзата" се използвало голяма лъжица - вкарват от едната страна , опъват и бръснат с контра ...
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        От: Из потайностите на мъжката епилация!

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        При жените за да не и цепнат "дюзата" се използвало голяма лъжица - вкарват от едната страна , опъват и бръснат с контра ...
                        Не бъркай лъжицата с черпака (в краен случай глава лук с перата - вкарваш главата и дърпаш за перата)...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Из потайностите на мъжката епилация!

                          Е няма такъв смях . Това ми оправи настроението за цялата седмица направо. Припомни ми една случка от преди години. Мой братовчед реши да докаже на леля ми , че в кола маската няма нищо нетърпимо /по онова време тези процедури си ги правеха у дома/. Омазаха го и него по краката с горещ колофон. След това му отне половин ден и адски много писъци свалянето на това нещо. По едно време даже бях престанал да се хиля и започнах да му съчувствам .
                          И като стана дума за "международен опит" се замислих - колко ли корави мъжаги са онези индианци дето се подстригват и бръснат с челюсти от пираня ..... големи сме лигльовци да знаете.
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • #14
                            От: Из потайностите на мъжката епилация!

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            При жените за да не и цепнат "дюзата" се използвало голяма лъжица - вкарват от едната страна , опъват и бръснат с контра ...
                            Това нещо кат' Чаламба бе.
                            А разказа много ме изкефи. Бравос.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Из потайностите на мъжката епилация!

                              Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                              И като стана дума за "международен опит" се замислих - колко ли корави мъжаги са онези индианци дето се подстригват и бръснат с челюсти от пираня ..... големи сме лигльовци да знаете.
                              Не става, челюстите от пираня са като трион с едри зъби. Острят си стреличките с тях. По-скоро стават за кастрация
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X