Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из потайностите на мъжката епилация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Из потайностите на мъжката епилация!

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Абе вас с кремче ли ви епилираха? Мен със самобръсначката! Е верно - сестрата също си беше добре!
    Ми аз след като бегАх в началото щото искаха да си ме държат ей така без нищо и след това се върнах с джипа и го паркирах под терасите забраниха всякакви режещи неща Много хард сме били та затова..... Даже след това като ходех с джипата на рехабилитация оня дядка не искаше да ми взема двата лева, сигурно го беше страх да не му бутна колибката
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Из потайностите на мъжката епилация!

      Как може да се оперирате, само заради обезкосмяването със мед. сестра? Защото аз с това впечатление останах...
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • От: Из потайностите на мъжката епилация!

        Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
        Как може да се оперирате, само заради обезкосмяването със мед. сестра? Защото аз с това впечатление останах...
        Ами опитай!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • От: Из потайностите на мъжката епилация!

          Грешно си разбрал!
          Правим го заради Вива .... да не ни прави тя сефтето.
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • От: Из потайностите на мъжката епилация!

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Грешно си разбрал!
            Правим го заради Вива .... да не ни прави тя сефтето.
            След тези откровения ще е добре да се откажеш от сеанс при нея!
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • От: Из потайностите на мъжката епилация!

              Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
              Как може да се оперирате, само заради обезкосмяването със мед. сестра? Защото аз с това впечатление останах...
              Въобще не се хващай на тая кукичка! Лъжат!

              На мен ми се падна една "сестричка" с телосложението на г-н. губернатора Арнолд Шварценегер. Обръсна ми коляното на десния крак с някаква ведмоствена самобръсначка. Дълбоко подозирам, че въпросната самобръсначка е подарък на главния лекар при основаване на институт "Пирогов" и от тогава е в обръщение. След това намаза творението с йод и каза сърдито - лежиш тука и траеш! Отне ми 20 минути да обясня на лекаря, че не съм катастрофирал и не е нужно да шие кървящите рани. Само да види какво съм си прецакал в коляното.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                Е то това си е като в живота, к'вот нацелиш. Ще го имам предвид.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                  Гледам бая народ прави сухи тренировки, верно ще трябва да довлека отбор козметички и поне една кофа с кола маска. Май ще трябват и поне две палатки.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                    Гледам бая нард прави сухи тренировки, верно ще трябва да довлека отбор козметички и поне една кофа с кола маска.
                    Може и с моторни коси...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                      Въобще не се хващай на тая кукичка! Лъжат!...
                      Кой ти е виновен като си уцелил грешната болница?! Да беше питАл преди да се контузваш. Там горе таблет си имаш, готини сестрички, едни учтиви такива... пък и отделението е едно за муже и дами....Само да не беше болница мама му.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        Кой ти е виновен като си уцелил грешната болница?! Да беше питАл преди да се контузваш. Там горе таблет си имаш, готини сестрички, едни учтиви такива... пък и отделението е едно за муже и дами....Само да не беше болница мама му.
                        Другия път по план-график, обещавам!
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                          Въобще не се хващай на тая кукичка! Лъжат!

                          На мен ми се падна една "сестричка" с телосложението на г-н. губернатора Арнолд Шварценегер. Обръсна ми коляното на десния крак с някаква ведмоствена самобръсначка. Дълбоко подозирам, че въпросната самобръсначка е подарък на главния лекар при основаване на институт "Пирогов" и от тогава е в обръщение. След това намаза творението с йод и каза сърдито - лежиш тука и траеш! Отне ми 20 минути да обясня на лекаря, че не съм катастрофирал и не е нужно да шие кървящите рани. Само да види какво съм си прецакал в коляното.
                          Аз също бях така... Но пък, бях по модерен, сестрата ме "косеше", с скалпела, викам си, не стига, че сухожилието ми се е скъсало, пък сега таз', 'ко 'земе ми го резне на цяло... Щях да я втасам.... Вика ми, толкова ли е студено, та не си се обръснал, викам........ Aaaaaaa Гос'жа, зима е още, как така.......... Март е............ Кат се запролети, удри една машинка, на контра и си топ, топ.... Тя ми се смеее и ми вика, напомни ми утре, да взема да ти направя една /кока/кола маска, викам аааа сакън, госпожа..... То направо букова гора растеше по краката, де.....
                          Ама за сметка на т'ва, анестезиоложката, беше жена, за Сва Времена... Та да ви е яд, малко
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Гледам бая народ прави сухи тренировки, верно ще трябва да довлека отбор козметички и поне една кофа с кола маска. Май ще трябват и поне две палатки.
                            Храсторез да ти се намира?
                            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                            Коментар


                            • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                              Гледам бая народ прави сухи тренировки, верно ще трябва да довлека отбор козметички и поне една кофа с кола маска. Май ще трябват и поне две палатки.
                              Не разбирам защо? Аз мисля, че все по-малко става работата. За Марто- ясно! Хънтъра и Румбата- частично и те, Ванката Горчев само коляното, но все е нещо. До май месец ще си признаят всички и... няма нужда от палатка...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Не разбирам защо? Аз мисля, че все по-малко става работата. За Марто- ясно! Хънтъра и Румбата- частично и те, Ванката Горчев само коляното, но все е нещо. До май месец ще си признаят всички и... няма нужда от палатка...
                                А ти какво?!?- да не си фен на буша???- особено при дамите. А? Тук даваха за пример некви анадолски иширети а пропускат маджарките при които буша се изкоренява открай време.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X