Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из потайностите на мъжката епилация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Из потайностите на мъжката епилация!

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
    Това направо ме разби: В момента 137 потребители разглеждат темата. (12 регистрирани и 125 гости)

    По желание на Жоро Нешев, а и понеже виждам че има много специалисти по дамската епилация, си мисля да организирам демонстрации по кола маска за мъже. Може да е част от майския фестивал в София. Събират се доброволци.
    Лелеее. Играта загрубя. Мисля че на тази демонстрация ограничението 18+ е съвсем недостатъчно. Трябват още предупреждения:

    1. Не се препоръчва за хора със сърдечно съдови проблеми!
    2. Участниците преминават тест с дрегер. Не се допускат с по-малко от 2 промила.
    3. Участниците подписват декларация за непредявяване на претенции в случай на средни и тежки психиатрически и физиологични увреждания.
    4. ..... вие кажете

    И мисля, че трябва сериозен награден фонд за епилиращия и епилираните също. Както и някакво уреждане на авторските права за излъчените в последствие в тубата и прочее медии клипове.

    Изобщо сложна материя нагазихме.

    ПП Писали сме едновременно.
    Последно редактирано от Жоро Нешев; 14-01-13, 17:33.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #47
      От: Из потайностите на мъжката епилация!

      Сетих се една история за трима юнака. Мои много добри приятели (твърди се, че КРЗ-то фалира заради тях) се преместиха да живеят във Варна. Двама започнаха работа в кораборемонтния а третия (бай Стоянчо) никъде. Орела и бат Здравко (член на форума и мой брат) след месец лентяйстване започнали да тормозят бай Стоянчо да си намира работа щото така не бива вече. Стоенча, момче със благ характер си взел поука и започнал работа в баничарница. Излизали сутрин рано тримцата и нейде по пътя бай Стоян се отбивал към неговата си работа. Идилията продължила около 2 месеца. Една сутрин на път за работа Орела се сетил, че днес всъщност е в почивка и тръгнал по следите на Стоен за да го види къде работи а и топла баничка току виж намаже на аванта. Никой не бил чувал за бай ви Стоян в баничарницата та Орела умърлушен си купил шише мастика и се запътил към къщи. Стоен работа нивгаш не бил започвал но всяка сутрин ставал рано, приготвял се и напускал топлата бърлога за да няма мрънкане. Отивал до баничарницата, взимал си 2 тлъсти баници и хопа-тропа към къщи. В заветния ден се бил запилял нейде по негови си варненски работи та Орела не заварил никой, когато се прибрал. Предната вечер си играл с кака някаква и за зла участ параноично го засърбяли макарите. Както всички добре знаем, самовнушението е сила непреодолима. Нещата се влошили и нашият юнак от нещастие, че нещо е прихванал си налял немалка чаша мастика и заумувал как да мори гадините в гащите. Мярнало му се шише спирт из кухнята и веднага почуствал как нещата тръгват на добре. Напълнил юнашки шепи със спирт и пляс отдоле. Немедлено завил като мечка стръвница, люта горска усойница и с прибежки и претъркалвания на всеки няколко секунди се приготвил да мре. Понасъбарял столови и маси, посуда и всичко което се изпречи на пътя му. С леки странични кълбета стигнал и до кухнята, докато не западали тигани, бутилки и прочее покъщина. Единствената им тенжера го хлопнала по кратуната а при таквизи ситуации близки до смърта на човек могат да му хрумнат невероятни идеи. С последни сили напълнил грамдната тенджера с бистра, студена водица и седнал в нея да чака смъртта. Историята на Орела свършва тук и започва тая на бай Стоянчо Нетърпеливия. Находил се нашият юнак и морно се запътил към къщи. Бобец смятал да сготви на любимите си другари в радост и мъка. С отварянето на входната врата попаднал на кошунствена гледка. Рано сабахлян, Орела с шише мастика в ръчица, сере в любимата му тенджера. Не издържала изстрадалата му душица на това светотатство и безмълвно стоварил няколко юнашки деснячки в и без тва замаяната Орелска глава. Катурнал се горкия възнак а тенджерата със ехидно дрънчене се затъркаляла из стаята ......
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #48
        От: Из потайностите на мъжката епилация!

        Как беше писал Ботев?
        "А вий, вий сте идиоти!!"
        Жената ме гледа странно, аз се хиля като тия за които е писал Ботята!
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #49
          От: Из потайностите на мъжката епилация!

          Баси... не мога да дишам от смях... Все си мислех, че съм серсемин, ама вие направо къртите- затуй си ви обичам.
          А относно депилацията- у наше село ги пърлим с запален вестник
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • #50
            От: Из потайностите на мъжката епилация!

            Дробе ха ха ха ха ,не е истина,от 5 минути се хиля като за последно.
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • #51
              От: Из потайностите на мъжката епилация!

              А ето и оригинал(ите).

              Иди разправяй после че британските мъже нямат хумор.

              Ето и откъси от споделеното от други клиенти:

              *** *** ***
              Великолепен продукт. Повечето затворници си признаха до пет минути след първото нанасяне. Горещо препоръчвам.

              Искрено Ваш
              Али Мухабарак
              Тайна Полиция, Дамаск


              *** *** ***

              Гласувам пет звезди на този продукт понеже въпреки факта че топките ми могат да паднат всеки момент, поне са съвсем обезкосмени...

              *** *** ***

              ... Вероятно първото нещо което ще забележите след употребата на този продукт е болката. Въпреки че като мъж не разполагам с необходимия опит - смея да предположа че че употребата на този продукт е къде единадесет пъти по-болезнена от раждането.

              Представете си че забивате ръждив бръснач в любимото си око, малко преди да си завържете ръцете на гърба. След това си представете че ползвате забития бръснач за да срежете наполовина сурова глава лук. Е, този продукт е малко по-болезнен...


              *** *** ***
              Последно редактирано от Goblin; 14-01-13, 19:18.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #52
                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                Железни сте.

                С жената цвилим от половин час и децата се чудят какво става ..... Ох, не мога да спра.... Откачена работа.

                Коментар


                • #53
                  От: Из потайностите на мъжката епилация!

                  малеее паднах....
                  айде другия път и със снимки...
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #54
                    От: Из потайностите на мъжката епилация!

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    А ето и оригинал(ите).

                    Иди разправяй после че британските мъже нямат хумор.

                    Ето и откъси от споделеното от други клиенти:

                    *** *** ***
                    Великолепен продукт. Повечето затворници си признаха до пет минути след първото нанасяне. Горещо препоръчвам.

                    Искрено Ваш
                    Али Мухабарак
                    Тайна Полиция, Дамаск


                    *** *** ***

                    Гласувам пет звезди на този продукт понеже въпреки факта че топките ми могат да паднат всеки момент, поне са съвсем обезкосмени...

                    *** *** ***

                    ... Вероятно първото нещо което ще забележите след употребата на този продукт е болката. Въпреки че като мъж не разполагам с необходимия опит - смея да предположа че че употребата на този продукт е къде единадесет пъти по-болезнена от раждането.

                    Представете си че забивате ръждив бръснач в любимото си око, малко преди да си завържете ръцете на гърба. След това си представете че ползвате забития бръснач за да срежете наполовина сурова глава лук. Е, този продукт е малко по-болезнен...


                    *** *** ***
                    Благодаря ти братче! От няколко часа преглеждам раздела за благотворителни акции, дали няма да се появи тема в помощ на атрибутите и междубузието ми - не вярват, че историята не е моя...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Из потайностите на мъжката епилация!

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Благодаря ти братче! От няколко часа преглеждам раздела за благотворителни акции, дали няма да се появи тема в помощ на атрибутите и междубузието ми - не вярват, че историята не е моя...
                      Май наистина никой тук не ти вярва
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • #56
                        От: Из потайностите на мъжката епилация!

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Благодаря ти братче! От няколко часа преглеждам раздела за благотворителни акции, дали няма да се появи тема в помощ на атрибутите и междубузието ми - не вярват, че историята не е моя...
                        Аз не разбрах с какво поста на Гоблин те освобождава от авторство, просто доказва, че знаеш много добре английски... Няма нищо срамно.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • #57
                          Re: Из потайностите на мъжката епилация!

                          Ахахахаха, Дробе! Фен съм ти!!! Давай още!!!!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Из потайностите на мъжката епилация!

                            В тоя ред на мисли,се сетих за една случка преди петнайсетина години.Пътуваме със Плешивия(авера се казва така и си е баш плешив) и баба Марийка(жигулито ми)в посока В.Търново по среднощ,спираме на една чешма преди Кардам,за да напълня джобчето на стъкломиещото,че преваляваше нещо.Авера изчезна на някъде,по някое време дойде и тръгнахме.Не минах и 100м и нашия започна да се надига от седалката,викам кво става бе пич,а тоя пари пари гори.Кво гори бе,спирай вика дай вода.Спирам,нашия смъкна гащите на букаи и със един вестник започна да си проветрява задника,полуприведен,а бе ти да не си се изпе.......стил,кво искаш,да те опъвам ли?Не бе,дай вода вика и аз се сетих,че пълних джоба на стъкломиещото,разкачих го и му го подавам.Нашия полуприведен,сипва във едната шепа и плиска нагоре,изправя се за няма 10 секунди,изревава пари,пари,навеждане и процедурата докато свърши водата.Аз стоя и гледам със недоразумение,напуши ме смях а Плешивия реве от болка.Тъй,мина му,след като се върнахме до чешмата и имаше обилно поливане.Нашия му се приходило и със какво да се забърше,дръпнал някакви листа в движение,пък те да били от бръшлян.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Из потайностите на мъжката епилация!

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              Май наистина никой тук не ти вярва
                              Сега трябва да го снимам на фона на днешен вестник ли..?!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Сега трябва да го снимам на фона на днешен вестник ли..?!!
                                Ами за мен не е необходимо /моля те, МОЛЯ, нищичко не снимай / - аз съм на принципа "Честна дума!" - попитай останалите "неверници"
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X