Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из потайностите на мъжката епилация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Из потайностите на мъжката епилация!

    Индианците са ползвали счупени мидени черупки за бръснене.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #32
      От: Из потайностите на мъжката епилация!

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Леле, Марто, чета и гледам аватара ти, пак чета, пак гледам и си мисля "Аре стига бе! Не е възможно това да е истина!". Дочетох първия пост и нямаше и най-малък намек, че не става въпрос за теб. Останах си с потреса чаааак до поста ти с пояснениято
      Нема се пУашиш - Бат' Марто е стабиУен и крие в храсите още едни 5 санта в засада..!!!! Главния герой в разказа споменава, че работи в северно море. Прецених, че това е достатъчно, за да стане ясно, че не става дума за мен, но пък недоразумението показа колко задржен е форума, което пък ме накара да се сетя за един виц, в който става дума за истинското приятелство и за една отровна змия, която ухапала единия приятел по "микрофона".....

      Коментар


      • #33
        От: Из потайностите на мъжката епилация!

        Страхотна история едвам я прочетох, голям смях

        Коментар


        • #34
          От: Из потайностите на мъжката епилация!

          Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
          Индианците са ползвали счупени мидени черупки за бръснене.
          Дидо по-скоро са се скубали с мидените черупки / така пише у Винету / . Марто , благодарим " голем смех " падна сутринта.
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #35
            От: Из потайностите на мъжката епилация!

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Нема се пУашиш - Бат' Марто е стабиУен и крие в храсите още едни 5 санта в засада..!!!! Главния герой в разказа споменава, че работи в северно море. Прецених, че това е достатъчно, за да стане ясно, че не става дума за мен, но пък недоразумението показа колко задржен е форума, което пък ме накара да се сетя за един виц, в който става дума за истинското приятелство и за една отровна змия, която ухапала единия приятел по "микрофона".....
            А -а давай следващия номер.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #36
              От: Из потайностите на мъжката епилация!

              Ха-ха Всъщност и лажицата,и черпакът май стават за целта,но чапралъ-то е по-издържано естетически.Представлява топка с канап и върви в комплект със зехтин и гюлова вода Берберинът я маже със зехтина,поставя я ...на място и изчаква предвидливо няколко минути.После опъва канапчето с едната ръка,а с другата бръсне.Гюловата вода е за после - да му ухае ба бея...
              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
              Най-добрият ром е студеният ром!
              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

              Коментар


              • #37
                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                А -а давай следващия номер.
                Ами всичко се свежда (след като змията ухапала единия по вурста) до следния диалог:

                - Копеле зле мие (тоя наистина взел да посинява и да се подува)! Умирам..
                - Виждам братче..!!! От 112 казаха, че линейката тръгнала за насам... Потърпи братленце!!!
                - Заеби линейката! Отивам си, мамка му!!! Ти нали си най-добрия ми приятел..?!!
                - Ти луд ли си..?!!! Душата си давам, само мен да беше ухапала пущината!!!
                - Дръж си душата и вземи го лапни, да измучеш отровата!!!
                - Е копеле, не съм ти чак толкова голям приятел...

                Коментар


                • #38
                  От: Из потайностите на мъжката епилация!

                  Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                  Ха-ха Всъщност и лажицата,и черпакът май стават за целта,но чапралъ-то е по-издържано естетически.Представлява топка с канап и върви в комплект със зехтин и гюлова вода Берберинът я маже със зехтина,поставя я ...на място и изчаква предвидливо няколко минути.После опъва канапчето с едната ръка,а с другата бръсне.Гюловата вода е за после - да му ухае ба бея...
                  Май по-лесно е със луковата глава със перата,пък имаш право и на избор по големина спрямо калибъра,дърпаш да надуе бузите...Ако имаш фото на чапралъ-то...
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Из потайностите на мъжката епилация!

                    Това направо ме разби: В момента 137 потребители разглеждат темата. (12 регистрирани и 125 гости)

                    По желание на Жоро Нешев, а и понеже виждам че има много специалисти по дамската епилация, си мисля да организирам демонстрации по кола маска за мъже. Може да е част от майския фестивал в София. Събират се доброволци.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Из потайностите на мъжката епилация!

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Ами всичко се свежда (след като змията ухапала единия по вурста) до следния диалог:

                      - Копеле зле мие (тоя наистина взел да посинява и да се подува)! Умирам..
                      - Виждам братче..!!! От 112 казаха, че линейката тръгнала за насам... Потърпи братленце!!!
                      - Заеби линейката! Отивам си, мамка му!!! Ти нали си най-добрия ми приятел..?!!
                      - Ти луд ли си..?!!! Душата си давам, само мен да беше ухапала пущината!!!
                      - Дръж си душата и вземи го лапни, да измучеш отровата!!!
                      - Е копеле, не съм ти чак толкова голям приятел...

                      ХА-ха " приятел " Като сме на "срамна " ето тук нещо интересно. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=121215
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • #41
                        От: Из потайностите на мъжката епилация!

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        ХА-ха " приятел " Като сме на "срамна " ето тук нещо интересно. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=121215
                        В тая тема Дроба грабна купата! Помня я (смях се много тогава)...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Из потайностите на мъжката епилация!

                          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                          .................................... . Събират се доброволци.



                          Верно ли??
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Из потайностите на мъжката епилация!

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Това направо ме разби: В момента 137 потребители разглеждат темата. (12 регистрирани и 125 гости)

                            По желание на Жоро Нешев, а и понеже виждам че има много специалисти по дамската епилация, си мисля да организирам демонстрации по кола маска за мъже. Може да е част от майския фестивал в София. Събират се доброволци.
                            Бяха стигнали до 203! Мисля да поискам хонорар от Владо Йончев за СЕО...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Из потайностите на мъжката епилация!

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              В тая тема Дроба грабна купата! Помня я (смях се много тогава)...
                              Дроба е Великан , шапка му свалям.
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • #45
                                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение


                                Верно ли??
                                Верно! Говорим за традиционна кола маска, приложена на плюса и минуса (както каза Дидо). Лично ще ангажирам козметичка за процедурата.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X