Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из потайностите на мъжката епилация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Из потайностите на мъжката епилация!

    Да Ви имам проблемите...

    Само кола-маска, ако искате да сте истински мъже.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #17
      От: Из потайностите на мъжката епилация!

      Ако има начин да ме видите в момента, ще разберете, че пиша сгънат на две, из под масата, хилейки се в неусвест.
      Браво Марто!
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • #18
        От: Из потайностите на мъжката епилация!

        ХАХАХАХАХАХА Мъка, мъка...
        "Леко" смешна история.... Направо.......
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #19
          От: Из потайностите на мъжката епилация!

          проблемът си е сериозен!
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            От: Из потайностите на мъжката епилация!

            Кремът не пари и се отмива лесно, но това не пречи на разказа

            Докато жените се бръснат с опъване на подложка от черпак, за мъжете също има начин - топките се застъпват с крак и се натиска. Каквото изкочи нанякъде е опънато и както се каза се бръзне на контра.
            Може и скубане, по-хуманно е, но не е така впечатляващо като се описва.

            Коментар


            • #21
              От: Из потайностите на мъжката епилация!

              Мойте съболезнования за топките и задника ти , ама отдавна не съм се смял толкова.
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • #22
                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                Леле едвам дишам о смях!
                Отдавна се бях смял така с глас!
                Константин Вълчанов.0888313247

                Коментар


                • #23
                  От: Из потайностите на мъжката епилация!

                  Пиша из под бюрото. Колегите вече са убедени, че не съм добре! Благодаря!
                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • #24
                    От: Из потайностите на мъжката епилация!

                    Предупреждавай друг път кво ще пишеш, щот си изплюх кафето в/у лаптопа и се задавих от смях..
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • #25
                      От: Из потайностите на мъжката епилация!

                      С риск да се повторя - атрибутите и задника ми са добре! Още веднъж благодаря за съпричастността, но няма нужда...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Из потайностите на мъжката епилация!

                        Такъв смях НЯМА, направо неможах да се събера от смях... Съболезнования

                        Поздрави !
                        п.п. в крайна сметка ти самия пробва ли или непосмя ?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Из потайностите на мъжката епилация!

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          С риск да се повторя - атрибутите и задника ми са добре! Още веднъж благодаря за съпричастността, но няма нужда...
                          Айде ся, оправдания... Тя приказката тръгна вече. Сега иди докажи, че нямаш сестра ...
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • #28
                            От: Из потайностите на мъжката епилация!

                            Леле, Марто, чета и гледам аватара ти, пак чета, пак гледам и си мисля "Аре стига бе! Не е възможно това да е истина!". Дочетох първия пост и нямаше и най-малък намек, че не става въпрос за теб. Останах си с потреса чаааак до поста ти с пояснениято
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • #29
                              От: Из потайностите на мъжката епилация!

                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              Не става, челюстите от пираня са като трион с едри зъби. Острят си стреличките с тях. По-скоро стават за кастрация
                              Абе гледал съм ги на филмчета и аз челюстите и същите сериозни източници твърдяха че се ползват за подстригване и "бръснене" без да уточняват кое точно се бръсне с тях. Иначе те червените хора май повечето са кьосета по бузите. Таааа???

                              Обаче и Либхерчето не си поплюва - кола маска. Те това искам да го гледам. Ако може на живо.
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар


                              • #30
                                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                                Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                                Абе гледал съм ги на филмчета и аз челюстите и същите сериозни източници твърдяха че се ползват за подстригване и "бръснене" без да уточняват кое точно се бръсне с тях. Иначе те червените хора май повечето са кьосета по бузите. Таааа???

                                Обаче и Либхерчето не си поплюва - кола маска. Те това искам да го гледам. Ако може на живо.
                                Гледай "Шеметна сделка". Ще да е нещо като когато Брендън Фрейзър, превъплътен като колумбийски наркобарон (без да знае), мислейки че мустаците му са неистински, ги откъсна, със все кожата под тях. Култово филмче между другото.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X