Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заключвване на заден диференциал VW T4 SYNCRO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заключвване на заден диференциал VW T4 SYNCRO

    Отскоро имам VW T4 SYNCRO и в началото пробвах блокировката на задния диференциал и работеше, но днес като се опитах да се измъкна от един паркинг, забелязах,че като подавам газ, при включен блокаж (зелената лампичка светва около 2 секунди след издърпване на копчето) върти само едната задна.После му ударих едно пробване и забелязах, че повечето време върти само едната, само отвреме на време и двете заедно, по едно време ми светна и сигнализацията за ABSa , после изгасна.Не знам не е ли задължително при включен блокаж и светещ зелен диод, да въртят и двете заедно през цялото време? Какво мислите?

  • #2
    От: Заключвване на заден диференциал VW T4 SYNCRO

    Трябва.Но вероятно при теб не работи и буса е останал само на Тракшъна,затова и ти светва АБС-а.Така е като са наблъскани много системи в малко място...Прегледай вакуумите-маркучи има в изобилие.2 от тях са за сработване на дифа на задна скорост,другите 2 са за блокажа.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Заключвване на заден диференциал VW T4 SYNCRO

      Благодаря за отговора.... ,хммм, а знае ли някой, майстор за тези системи да отида да го види той ?

      Коментар


      • #4
        От: Заключвване на заден диференциал VW T4 SYNCRO

        Да...имаше разкачен вакум,като го закачих пак не тръгна обаче след няколко опита взе да върти и двете колела,после обаче не щеше да разкачи,лампичката продължаваше да свети и като го раздвижих буса напред назад,чак тогава разкачи-странна работа.Благодаря за съвета

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X