Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програма за обработване на снимки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Програма за обработване на снимки.

    Някой може ли да ми препоръча програма, за обработване на снимки ? Разбрах, че фотошоп, е много сложна, така че отпада.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Програма за обработване на снимки.

    Coreldraw, но и той си е сложничък.. Другата, която знам е Photoscape..
    По-добре захвани да се занимаваш с Фотошопа.. Ще го научиш..

    Коментар


    • #3
      От: Програма за обработване на снимки.

      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
      Coreldraw, но и той си е сложничък.. Другата, която знам е Photoscape..
      По-добре захвани да се занимаваш с Фотошопа.. Ще го научиш..
      Десо, откъде се тегли тоя Фотошоп ?
      Благодаря!
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Програма за обработване на снимки.

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        Десо, откъде се тегли тоя Фотошоп ?
        Благодаря!
        zamunda ? -най-лесо;
        Гледай да е cs5 или по-нов. Фотошопа не е сложен, но трябва да отделиш врмеме, нерви и най-вече желание. Аз го понаучих сам, има още хиляди неща които незнам, но всеки ден научавам по нещо ново. Особено при обработването на снимки, търсейки желаният ефект, човек експериментира и така открива.
        * Не слушай тези които ти казват, че е сложен, няма нищо непосилно
        За начало виш в тубата има доста видео уроци, а и по разни сайтове, е пълно с уроци за начинаещи - справка с гугъл !
        НО трябва от самото начало да си наясно, че фотошопа е един необятен инструмент. За направата на дадено нещо и постигането на желания ефект има 100 различни начина. Всеки има в ръцете си творчеството да избере по кой да поеме.
        Ето няколко занимавки от ранното ми развитие :
        Тунинг :
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:112.6 КБ
ID:5442483
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5442484
        тука явно съм опитвал да постигна ефект на скициране
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:charo_photo_charo_62307684.jpg
Прегледи:1
Размер:73.9 КБ
ID:5442485
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:charo_photo_charo_62307684 1.jpg
Прегледи:1
Размер:121.9 КБ
ID:5442482


        HDR !
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC036261.jpg
Прегледи:2
Размер:76.8 КБ
ID:5442486
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC035771.jpg
Прегледи:2
Размер:161.2 КБ
ID:5442487

        Поздрави !

        Коментар


        • #5
          От: Програма за обработване на снимки.

          пробвай първо с Пикаса-та , става колкото за елементарни корекции.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            От: Програма за обработване на снимки.

            Абе младежи, фотосопата е за хора дето си вадят парите с тва. в 98% от случаите е като да стреляш с топ по врабчета. Става, ма нема сми.
            Дърпаш си един бързкамък и съм 101% че повече няма и да ти потрябва. За капак е безплатен.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Програма за обработване на снимки.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              ........Дърпаш си един бързкамък ..............
              Може ли да перифразираш?
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #8
                От: Програма за обработване на снимки.

                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                Може ли да перифразираш?
                мога
                faststone
                faststone.org
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Програма за обработване на снимки.

                  XnView - хем безплатно, хем на български - за да е гадно, все пак ( ако не внимаваш при инсталацията )

                  Коментар


                  • #10
                    От: Програма за обработване на снимки.

                    Благодаря ви, изтеглих Photoshop Lightroom, и тепърва го разучавам.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #11
                      От: Програма за обработване на снимки.

                      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                      Някой може ли да ми препоръча програма, за обработване на снимки ? Разбрах, че фотошоп, е много сложна, така че отпада.
                      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                      Благодаря ви, изтеглих Photoshop Lightroom, и тепърва го разучавам.
                      E, и аз съм такъв, питам - разпитвам, и после пак правя това което съм си наумил. Извинявай ако не носиш на шеги!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Програма за обработване на снимки.

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        мога
                        faststone
                        faststone.org
                        Тйенкю, пипал.
                        Пипал, не пипал, щом още можеш..
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Програма за обработване на снимки.

                          ACDSee Pro 2, това също го ползвам, точно за елементарни корекзии, от рода на контраст, ниво на бялото и такива щуротии.
                          * А за фотошопа - не е задължително да си изкарваш хляба с това, достатъчно е да си любопитен и да желаеш да експериментираш. Щото човек който реши да редактира снимките, рано или късно ще се нуждае от нещо повече от корекция на контраста и премахването на "червини очи", а работейки с нещо от рода на пейнт, раман решиш да стъкмиш нещо и разбираш,ч е няма как да го реализираш. Така, че по-добре да се започне с нещо което си струва още от началото, а не да се учи по сто пати, макра и да има аналогия, поне аз така си мисля

                          Поздрави !
                          п.п. Райковски, ако имаш въпроси питай, с каквото мога ще помагам, а останалото от по-можещите

                          Коментар


                          • #14
                            От: Програма за обработване на снимки.

                            Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                            E, и аз съм такъв, питам - разпитвам, и после пак правя това което съм си наумил. Извинявай ако не носиш на шеги!
                            Нося,няма нужда да се извиняваш! Нея,обаче, също ми я препоръчаха, защото много лесно се борави с нея.

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            ACDSee Pro 2, това също го ползвам, точно за елементарни корекзии, от рода на контраст, ниво на бялото и такива щуротии.
                            * А за фотошопа - не е задължително да си изкарваш хляба с това, достатъчно е да си любопитен и да желаеш да експериментираш. Щото човек който реши да редактира снимките, рано или късно ще се нуждае от нещо повече от корекция на контраста и премахването на "червини очи", а работейки с нещо от рода на пейнт, раман решиш да стъкмиш нещо и разбираш,ч е няма как да го реализираш. Така, че по-добре да се започне с нещо което си струва още от началото, а не да се учи по сто пати, макра и да има аналогия, поне аз така си мисля

                            Поздрави !
                            п.п. Райковски, ако имаш въпроси питай, с каквото мога ще помагам, а останалото от по-можещите
                            Благодаря ти, със сигурност ще те питам нещо!
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #15
                              От: Програма за обработване на снимки.

                              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                              Тйенкю, пипал.
                              Пипал, не пипал, щом още можеш..
                              Абе ти шеше да ми звъниш за едно Г (+ром)
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X