Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
    Ако е това за което се сещам, то за тогава обещават и почивка.
    Бързо зацепваш, екоактивистке, гат стане дума за зелени полянки/сакън, да няма коприва/.
    Почивката я комплектовай с нещо брано от кокал и ГСМ, че требе сили да пасеш поляната....

    Наздраве!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
      Бързо зацепваш, екоактивистке, гат стане дума за зелени полянки/сакън, да няма коприва/.
      Почивката я комплектовай с нещо брано от кокал и ГСМ, че требе сили да пасеш поляната....

      Наздраве!
      Пак ме издокара на некакъв добитък... при това канибал.

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Днес нещо не ми се пие. Наздраве с чайче!

        Женя Вълчанова 0888272565

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          И аз съм наздраве с чайче, Жени
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ми, като не ви се пие, веднага заповядайте в Клубът Ми.....
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              А, не! Мерси. Тука поне пускат хубава музика и не размахват лозунги и жув-ове.

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ми ТАМ музиката e мноо по-готина. Ето, и ТУК ще ви я пусна:
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Хубаво мисли, от къде ще прекараш пластмасовия маркуч. И предварително си вземи миши опашки.
                  Бе то мисленето много трудно, затова я прекарах откъдето вървеше първия път. Даже опашките и стояха по местата си по А-рамото, и само я прекарах през тях. Надявам се да не се закачи в някоя трънка и да се скъса. За опъване при движение съм оставил колкото трябва аванс, а и не е стегната така, че да не мърда. Ако види зор би трябвало да помръдне малко и да не се скъса.
                  На предното състезание не можах да тествам колко здраво е станало, че бях до третия баир на първия екстрем. Дано сега да издържи повече.

                  Наздраве на всички.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Бе то мисленето много трудно,
                    Тва е щот пиеш алкохол. Ела в Клубът Ми и ще си Нъмбър уан.......
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Наздраве!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                        Тва е щот пиеш алкохол. Ела в Клубът Ми и ще си Нъмбър уан.......
                        В смисъл "единствения", поради липса на други? Даже ти не се заседяваш там,а? Трябваше да направиш кръжок по ръкоделие, по-голяма популярност щеше да има дори в този форум.

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Чудех се това, което ще цитирам дали е за кулинарния раздел, или за тук, но в крайна сметка надделя Бара, предвид крайния резултат от следната рецепта:
                          Продукти: една пуйка около 5 кг (за 6 души) и една бутилка уиски.
                          Необходими са още: сол, пипер, червен пипер, зехтин и тънко нарязана сланина.

                          Приготвяне: Пуйката се намазва със зехтин и се наръсва обилно със сол, пипер и червен пипер. Покрива се със сланината и се връзва. Фурната се подгрява до 200°C. Наливате си една чаша уиски и я изпивате за кураж.
                          Поставяте пуйката в една тава и я бутвате във фурната. След това си наливате бързо още две чаши уиски и пиете за сполука. След 20 мин поставяте термостата на 250°C, да бръмчи здраво печката. Наливате си още три чаши уиски.

                          След охоло шас отварте, обръщте и глеееаш печенто. Фащте шишето и с сипваш няколк глътк. След ощ едн шас фниматлно залитат към печката и обръщт пуйкта. Внимайте дан си згорит ръцет н шибанта врата. Сипвашс ощ едно уйск и така? Пуйкт ощ три шас с оставвв фурнат (няа значен колк) и всек дест минът хоиш д пикаеш. Ако мойш, плзиш към фурнт и вадш мисиркт. Ошт една глътк и пак опитвш да измкнш тават. Вдигш пуйкт от земят и внимааш да н паднш на хлъзгъвя под. И да паднш, няа значен, слагш животнт в тават?

                          Спиш. На следващия ден пуйката се яде със студена зелева чорба и аспирин.


                          И наздраве

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


                            Това ми звучи, като рецептата за боб по хайдушки.
                            Наздраве, Иве!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Аз спазвам подобна рецепта за вътрешен мир, която четох някъде:

                              Следвайки едно просто правило, което чух от едно здравно предаване най-после постигнах своя вътрешен мир и душевно спокойствие. Докторът в предаването съветваше, че за да се постигне това е необходимо да довършиш всички неща, които си започнал.
                              Така че се огледах вкъщи за неща, които съм започнал и стоят недовършени и преди да тръгна за работа тази сутрин довърших една бутилка "Мерло", една бутилка "Шардоне", ендна бутилка "Бейлис", дна бутхилка с водкъ, дно стекшче биришка, към шетфърт ракииийка, ндна малкъ мъстишшшкааа, млкху тортичшкхааа... иии... ндни шукуладофи бунбонкички..
                              И си немате нъ предхстаа колку ми е кефф и спукхоиноо...
                              Пр..препр... препредайте тфа на койтуу може повеше да постигнт душевън мир...
                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение

                                Това ми звучи, като рецептата за боб по хайдушки.
                                Наздраве, Иве!
                                Наздраве, Саше, давай я тази рецепта.

                                Има и още една рецепта в ръкава - за ябълков пай на разбираем "мъжки" език, ма много дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X