Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
    Наздраве, дами!
    Аз съм още на работа, та ще прощавате, ама..
    Без спам моля,темата е сирИозна.Наздраве
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Кой внася вода в барЪ? Ще перете ли?

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
        Кой внася вода в барЪ? Ще перете ли?

        Наздраве!
        Ще мият пода,щото диджея го оля с млякоНаздраве с биркен!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Децата са нахранени, на печката къкри зимна класика - зелеви сърмички с много невегетариански материал.
          Спокойно си сипвам едно питие и ви казвам наздраве.
          П.П. Отиде ми красивия маникюр от толкУз готвене, чистене и миене. Ше си ходИМ хеви-метъл, значи.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Ива Преглед на мнение
            Децата са нахранени, на печката къкри зимна класика - зелеви сърмички с много невегетариански материал.
            Спокойно си сипвам едно питие и ви казвам наздраве.
            П.П. Отиде ми красивия маникюр от толкУз готвене, чистене и миене. Ше си ходИМ хеви-метъл, значи.
            Наздраве Иве, аз съм хеви метъл от как се помня. Преди две години реших да се правя на хубавица (по-голяма, отколкото съм всъщност, де) и отидох на маникюристка, да ми прави маникюр с ноктопластика. Мъчи ме сигурно повече от два часа девойката да седя мирно на един стол, и точно ми дава свободно, фащам си якето и беж навън. Мятам се в колата, паля цигара, паля колата, ръгам първа, трясвам новите нокти в таблото на колата, три паднаха, пет се обелиха... До сутринта ги обелих всичките. Край с маникюра. Някой път ще ти разкажа как ходих веднъж на фризьорка...

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              От един месец обикалям като глууа кучка Метрото , но днес ги спипах. Пуснали са пак малката шуменка . Изтапънчих се на касата с четири 4 стека под мишка, а каката ме разправа за промоции. Наздраве с......
              Че то го правят при вас бе... От месец, че и повече тукашния завод не работи, даже се чуват едни слухове, че ще го затварят. Ама "Шуменско" си има по магазините. Не забравяй, че "Пиринско" е също собственост на Карлсберг, та за голямата фирма е все едно в кой завод ще се произвежда бирата с някаква конкретна марка...

              Наздраве на всички.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                .
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  Наздраве Иве, аз съм хеви метъл от как се помня. Преди две години реших да се правя на хубавица (по-голяма, отколкото съм всъщност, де) и отидох на маникюристка, да ми прави маникюр с ноктопластика. Мъчи ме сигурно повече от два часа девойката да седя мирно на един стол, и точно ми дава свободно, фащам си якето и беж навън. Мятам се в колата, паля цигара, паля колата, ръгам първа, трясвам новите нокти в таблото на колата, три паднаха, пет се обелиха... До сутринта ги обелих всичките. Край с маникюра. Някой път ще ти разкажа как ходих веднъж на фризьорка...

                  Наздраве!
                  И аз май съм горе долу така. То за това се фаля с маникюра - изкара точно един ден. Ще го карам натурално, както досега.
                  Наздраве за най-истинските дами - тези в Бара

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве дами!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      За дамите

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Ми ко да са прай...налях си още едно.Наздраве
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                          Някой път ще ти разкажа как ходих веднъж на фризьорка...
                          И що тъй? Как поддържаш тез къдрици? Я разкажи!
                          Наздраве!
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве, пичове!
                            Мъжки и дамски.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                              И що тъй? Как поддържаш тез къдрици? Я разкажи!
                              Наздраве!
                              Природна красота. Съчетана с безкрайна скромност, естествено.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Че то го правят при вас бе... От месец, че и повече тукашния завод не работи, даже се чуват едни слухове, че ще го затварят. Ама "Шуменско" си има по магазините. Не забравяй, че "Пиринско" е също собственост на Карлсберг, та за голямата фирма е все едно в кой завод ще се произвежда бирата с някаква конкретна марка...

                                Наздраве на всички.
                                Коле от месец тук в Болерото върви Шуменско 2л за 1.85ст.Току що се върнах от там с поредната дозаНаздраве!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X