Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Здравейте дружки мои!Наздраве!

      Виве него слушай тоя джадай,по-добре пилешка супа от колкото млеко!Ма за какво ли ти и казвам,ти го знаеш много добре.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Тази вечер ще ходя на кръчма. Истинска, не като тук. Коко щял да черпи за първото си първо място, та чакам всеки момент да звънне и да каже в коя кръчма ще е събитието.

        Наздраве на всички.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
          Това не биваше да го казваш...
          Ако я докопа Гриша няма да стигне до тебе...
          Наздраве с ракийка и супа топчета.
          Митре , нема проблем с приятели и яденето ще разделиме , и пиенето , и ........ Наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве.
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве!
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Вече съм на манжичка с кюфтенца и водка
                Наздраве
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Съжалявам, другарчета по чашка, че не не почерпих, но в четвъртък Макса се разболя много и внезапно, в петък, събота, неделя, понеделник мъки и вторник сутринта издъхна, снощи го погребахме.
                  Та, така...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                    Съжалявам, другарчета по чашка, че не не почерпих, но в четвъртък Макса се разболя много и внезапно, в петък, събота, неделя, понеделник мъки и вторник сутринта издъхна, снощи го погребахме.
                    Та, така...
                    Снощи?????????????? Ще вампиряса бре.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Снощи?????????????? Ще вампиряса бре.
                      Вечерта имах предвид, грешка.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Пламене, преживял съм го това вече. Загубих куче, което много ме радваше. (подобен на твоя)
                        За сметка на това преди седмица при мен се засели нещо, което повече прилича на лисиче. Беше ми легнало на изтривалката. Далеч е от представата ми за куче, ама явно си ме е избрало за стопанин - ще го гледам... Скоро мисля пак да си взема овчарка. Лабрадорът също не ме кефи особено...
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Пламене, преживял съм го това вече. Загубих куче, което много ме радваше. (подобен на твоя)
                          За сметка на това преди седмица при мен се засели нещо, което повече прилича на лисиче. Беше ми легнало на изтривалката. Далеч е от представата ми за куче, ама явно си ме е избрало за стопанин - ще го гледам... Скоро мисля пак да си взема овчарка. Лабрадорът също не ме кефи особено...
                          Погребах разкошна овчарка дете на трикратни републикански шампиони на 8 години от рак на бъбреците, дълги мъки и нямаше сили да се съпротивлява.
                          Макс също се измъчи много, животинката - "Последният бойскаут".За риба с мен, папкаше де печени, де сурови на брега - страшна шайка беше...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Максе, съжалявам за загубата ти ..
                            поплачи си и .. така
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              Максе, съжалявам за загубата ти ..
                              поплачи си и .. така
                              Сухи са ми очите, защото съм сигурен/само мъките му не можем да забравим/, че е на по-добро място, а и трябва да успокоявам щерката и булката.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Съболезнования за загубата.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X