Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
    Е аз от началото на януари го боря, 'наеш ли колко работа е... А освен това си има и текущи глупости и задачки.

    Наздраве!
    Наздраве, Виве!
    Важното е , че между текущите проблемчета си го издебнала и си го хванала за гръцмуля тоя отчет и накрая си го тръшнала на земята, пардон на бюрото на шефа.
    А щом е отпуснал и духовна храна, значи е доволен.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
      Е аз от началото на януари го боря, 'наеш ли колко работа е... А освен това си има и текущи глупости и задачки.

      Наздраве!
      Няма да пиеш бира на обяд,така ще спестиш някоя друга минута....и така ще го обориш по-бързо!Наздраве!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
        Няма да пиеш бира на обяд,така ще спестиш някоя друга минута....и така ще го обориш по-бързо!Наздраве!
        Ачо, аз го преборих, затуй има бира! Ама не е от шефката, а от добри колеги. Грижат се за мен.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Ачо, аз го преборих, затуй има бира! Ама не е от шефката, а от добри колеги. Грижат се за мен.

          Наздраве!
          ЕЕ... браво тогава!Наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ха здрасти и да почерпя за втория загубен ключ на "онва жувотно" Насковото жип.
            Голям майтап (макар че ни се реве, като знаем каква е цената на тоя "кеф") - една килежка му подарила за Танасовден ключодържател - гаден ухилен череп. Не го бях виждала тоя подарък и вчера като ми рече Танас "Дай ключа за жипа" го виждам и викам: "Мале, много зловещ подарък, как й хрумна точно такъв да ти подарява?!", а той се хили. И след няколко часа - хоп, ключа потъна в земята. Обърнахме къщата, навън и навсякъде - няма го и го няма... като на съборааа. Този път спор кой го потурчи няма - малкия син беше. Той пък въобще няма спомен къде точно го е оставил, след като си го е мушнал в джоба, паметта - изтрита. Поръчах му тая нощ да го сънува къде е и също да запомни какво е сънувал, ама ядец - не проработи и тая тактика.
            Та така, айде наздраве за новия ключ! И не си купувайте/подарявайте зловещи ключодържатели...
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Не е виновна колежката. И малкия не е.
              Вие сте, че не сте си направили резервен.

              Наздраве на всички. Изпих си чая, сега си мисля дали да пробвам само с ром. Или направо с ракия...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Фани, не и върви на тая кола откъм ключове


                Коле, щом си ги писал дъждовни, сипи си една ракия, поне да изгониш вирусите.

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ааа, Коле, моля, моля - баш Танас си е виновен, че не си е направил резервен.
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Не е виновна колежката. И малкия не е.
                    Вие сте, че не сте си направили резервен.

                    Наздраве на всички. Изпих си чая, сега си мисля дали да пробвам само с ром. Или направо с ракия...
                    Наздраве , лекувай се с грог.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Абе може да се наложи да карам, затова се въздържам.

                      Иначе наздраве на който пие.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Тууу дееба! Тамън виждам в градината сочни плодове и си викам:-Бе я да зема да си откъсна!? И к'во? Те кисели м..ка му . Та ги фърлих. Ма кат' се върна от работа първото нещо дет ше напрааа е да си сипа едно сокче и ше го разредя обилно с водчица, че много сладко .
                        п.п. Бе вие направо сте си счупили пръстите от пиене бе. Едвам прочетох всичко.
                        А Наздраве (за сега съм с кафе, амааа...)!
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Аз пък вече съм на водка.Това му е хубавото на командировките,дано жената не се добере до тази странница.Наздраве.
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Как беше пътя, Живко?
                            Назкайве.
                            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                              Как беше пътя, Живко?
                              Назкайве.
                              Здраве Коко,пътят беше перфектен,явно големият сняг е само в Ямбол.Наздраве
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве, аз си сипвам един сироп за кашлица, после мисля да го омешам с едни капки за нос или може би спрей и ще замезвам с горещ тинол.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X