Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Гуд Морнинг, в почивния ден, лейдис анд джентс.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Добро утро на всички.
      Снощи, преди да заспя, последното, което видях на телевизора- Таргата. Днес отварям форума- Таргата. А отколко по-малко тръгват легендите..
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Какво е правил Таргата на телевизора ти?
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Добро утро! След тежки почивни дни е време да си починем на работа ! Кафе:

          Женя Вълчанова 0888272565

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Какво е правил Таргата на телевизора ти?
            Биеше си лафа на финала на Бургас офроуд 2012...
            Добро утро, Жени!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Аз май съм понастинал вчера в лудогорието. Подсмърчам, гърлото ме боли, очите надути... Ще се лекувам с топъл чай с мед и лимон. С малко ром вътре

              Наздраве ви.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ами ако ромът не ще да влиза в чашата с добро?
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Коле, не разбрахме ти как се представи на състезанието? Не се хвалиш...

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Аз май съм понастинал вчера в лудогорието. Подсмърчам, гърлото ме боли, очите надути... Ще се лекувам с топъл чай с мед и лимон. С малко ром вътре

                    Наздраве ви.
                    Само като гледах снимките и умрях от студ. Нормално е да се поразболееш. И аз отивам да си направя един чай, но няма да се лекувам. Наздраве!
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добър да е денят Ви.
                      Времето си е бая хладовно и на Колето чайчето ще свърши работа.
                      Назчайче+!
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                        Коле, не разбрахме ти как се представи на състезанието? Не се хвалиш...

                        Наздраве!
                        Слаба работа... Първия ден сме на 22 място от 26 финиширали. Доста се мотахме да търсим две или три точки които така и не намерихме. На друго място имаше две точки от другата страна на един язовир, ама няма откъде да се мине. Обикалях половин час да търся откъде да мина, така и не намерих място.
                        Обаче на това състезание не съм и очаквал добро класиране. За Разград си трябва навигатор който да е много в час с ориентирането, а жената няма и представа как става това. Там бяхме за забавление, и си постигнахме целта.
                        За втория ден имах специална тактика-залепям се за Коко и Косьо все едно, че съм вързан за джипа им. Понеже Косьо е много в час с навигирането-където те-там и аз. И тактиката проработи. Имахме да направим 9 азимута, след което пристигаме в зоната на екстремите. За азимут получаваме по една точка, за минат екстрем-по две. Влязох в 5 екстрема, двата ги минах, на двата скъсах лента, а на последния лебедката ме предаде(за кой ли път). Трактора ме изтегли, и повече не пробвах други екстреми, че се минаваха главно на лебедка. Та за втория ден имам 13 точки, които се прибавят към точките от първия, ама пак няма да съм много напред. Но както казах-там бяхме за кеф.

                        Айде наздраве с чайче. С ром, ама не от онези дето се опъват да влизат в чашата
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Слаба работа... Първия ден сме на 22 място от 26 финиширали. Доста се мотахме да търсим две или три точки които така и не намерихме. На друго място имаше две точки от другата страна на един язовир, ама няма откъде да се мине. Обикалях половин час да търся откъде да мина, така и не намерих място.
                          Обаче на това състезание не съм и очаквал добро класиране. За Разград си трябва навигатор който да е много в час с ориентирането, а жената няма и представа как става това. Там бяхме за забавление, и си постигнахме целта.
                          За втория ден имах специална тактика-залепям се за Коко и Косьо все едно, че съм вързан за джипа им. Понеже Косьо е много в час с навигирането-където те-там и аз. И тактиката проработи. Имахме да направим 9 азимута, след което пристигаме в зоната на екстремите. За азимут получаваме по една точка, за минат екстрем-по две. Влязох в 5 екстрема, двата ги минах, на двата скъсах лента, а на последния лебедката ме предаде(за кой ли път). Трактора ме изтегли, и повече не пробвах други екстреми, че се минаваха главно на лебедка. Та за втория ден имам 13 точки, които се прибавят към точките от първия, ама пак няма да съм много напред. Но както казах-там бяхме за кеф.

                          Айде наздраве с чайче. С ром, ама не от онези дето се опъват да влизат в чашата
                          Браво Коле,важното е че сте си направили кефа,Наздраве и се оправяй бързо!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Донесоха ми шуменка, сигурно понеже приключих годишния отчет.

                            Наздраве!
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                              Донесоха ми шуменка, сигурно понеже приключих годишния отчет.

                              Наздраве!
                              Ем че ти какво прави до сега,28 януари е?Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Е аз от началото на януари го боря, 'наеш ли колко работа е... А освен това си има и текущи глупости и задачки.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X