Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглил ли е някой с Теракан (163к.с.),Караван 2 тона?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теглил ли е някой с Теракан (163к.с.),Караван 2 тона?

    Здравейте,
    Някой да е теглил каравана 2 тона с Теракан?Въпроса ми е ,че като закачих караваната и започна да няма мощност,докато в един момент педала за газта напълно отказа да дава газ,после сам се възтанови и почна да подава и така на етапи се прибрах ,ту губеше напълно мощност ,ту си подаваше нормално газ.БЕЗ Караваната не го прави,от къде може да идва проблема ,някой знае ли?
    Последно редактирано от silverfox; 10-01-13, 17:25. Причина: Обявите трудно се съвместяват с технически въпроси.

  • #2
    От: Теглил ли е някой с Теракан (163к.с.),Караван 2 тона?

    Виж, какво съм ти отговорил в "Теракан" за да не се повтарям. Още веднъж успех и пиши.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: Теглил ли е някой с Теракан (163к.с.),Караван 2 тона?

      А с колко км/ч искате да го дърпате този караван? И с какво ускорение?

      Коментар


      • #4
        От: Теглил ли е някой с Теракан (163к.с.),Караван 2 тона?

        Първоначално публикуван от miraart Преглед на мнение
        Здравейте,
        Някой да е теглил каравана 2 тона с Теракан?Въпроса ми е ,че като закачих караваната и започна да няма мощност,докато в един момент педала за газта напълно отказа да дава газ,после сам се възтанови и почна да подава и така на етапи се прибрах ,ту губеше напълно мощност ,ту си подаваше нормално газ.БЕЗ Караваната не го прави,от къде може да идва проблема ,някой знае ли?
        Аз имам Теракан 150 к.с. и с него тегля каравана за коне. Двата коня са 1200 - 1300 кг. караваната е около 700 кг. и не съм усетил подобни симптоми.

        Коментар


        • #5
          От: Теглил ли е някой с Теракан (163к.с.),Караван 2 тона?

          Здравей колега, два тона не съм теглил но съм теглил 1650 кг с Теракан 150 кс, на разтояние 450 км. и не съм чуствал липса на мощност. Нямам идея какъв е проблема но със сигурност Теракана може повече. Дано някой от колегите да успее да ти помогне.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X