Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов

    Здравейте ентусиасти. Казвам се Живко и съм собственик на ГАЗ 69А от 3 години. От този период следя и публикациите в подфорума. Много мерак виждам при вас. Харесва ми! Вече 3 години се радвам на машината. Почти никакви проблеми не ми е създавала. Използвам я постоянно за лов, като товарна, и като втора кола ако "мерзавеца" е в бокса. Не се притеснявам да джиткам из София с нея. Лошото е, че постоянно ме спират полицаите от любопитство. Всяко лято я боядисвам и след това с кеф я вкарвам в храстите. Ловувам около Годеч и доста я натоварвам, а на нея все по хубаво и става. Не се чупи и не ме предава.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02013.jpg
Прегледи:2
Размер:164.5 КБ
ID:5998251Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0076.jpg
Прегледи:1
Размер:178.3 КБ
ID:5998252 А това е Немско - Руския хибрид - да се похваля де!

  • #2
    От: Нов

    Дай някоя снимка под капака да видим какво има там .
    ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

    Коментар


    • #3
      От: Нов

      Привет колега, да я караш със здраве и да не ти прави проблеми. Казваш немско-руския хибрид предполагам 123 под капака, но винаги може да ни изненадаш. Чакаме снимки...
      Газ 69 2.4i
      Густо майна, пътят свърши !!!
      GSM: О895 7О6О59

      Коментар


      • #4
        От: Нов

        Много хубава ГАЗ-ка. Да си я караш с кеф. Дай някоя друга снимка повече де...
        Бризента нов ли е?

        Коментар


        • #5
          От: Нов

          Под капака МВ123 - 200D закупен от предния собственик от "ГФР" на времето в "сандък" както се изрази той - т.е нов. Скорости също мерцедесови, газови руски амортесьори. Гюрука е винил с подплата от някаква дебела дамаска, Никакви други екстри. За това лято съм предвидил животи здраве - ролкейдж, но се колебая външен или вътре под бризента, а и нямам идея кой ще го прави и къде.

          Коментар


          • #6
            От: Нов

            Когато ходих на снимки за една реклама над Панчарево преди 3-4 години и мен ме спираха сто пъти да ме разпитват.А иначе пък имам за този модел с 4те врати чисто нов оригинален бризент .
            Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

            Коментар


            • #7
              От: Нов

              Гюрука е винил с дамаска за подплата и е доста здрав като се има предвид, че държа колата пред блока - не е мръднал. Всяка пролет купувам по2-3 шпрея силиконови и го пръскам. Двигателя е МБ123 - 200D закупен от предния собственик от Германия 1970г - рециклиран т.е. - нов и сега е на 63000 км. Газови амортесьдри сложих това лято. Животи здраве смятам напролет да сложа и ролкейдж, ама се чудя дали да е външен или под гюрука, и кой и къде ще го прав

              Коментар


              • #8
                От: Нов

                Браво колега! Със здраве да си го караш и много глигани да дърпаш. Ще се радвам да се запознаеме. Ела някой четвъртък в Обеля.
                marti6

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X