Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Кога да дойда да ти се обадя и да ми покажеш ниските на ХРа.
    Чакай да натрупа сняг де.

    Коментар


    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      Когато изкара по добри ниски от ХР ела ми се обади,а относно теглото аз съм 105 кг мислиш ли че 10 килограма са ми проблем защото толкова е разликата между 2т и 4т.
      Ти нямаш право да говориш защото не си карал мотор.И аз карах веднъж самолет.

      Знаеш че съм минал поне през 100 мотора някой от които не беше ги и виждал ако беше по добър 4т за нашият стил каране щях да карам.

      Аз не си хваля мотора защото е мой или нещо подобно.От опит ти казвам че 2т ендуро има по добри ниски от 4т.

      То е близко и до акъла ама 2такта- 4такта помисли
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Ти нямаш право да говориш защото не си карал мотор.И аз карах веднъж самолет.

        Знаеш че съм минал поне през 100 мотора някой от които не беше ги и виждал ако беше по добър 4т за нашият стил каране щях да карам.

        Аз не си хваля мотора защото е мой или нещо подобно.От опит ти казвам че 2т ендуро има по добри ниски от 4т.

        То е близко и до акъла ама 2такта- 4такта помисли
        Явно не си карал ХР 400 по екстремни пътеки,телосложението не ти отговаря за този мотор и затова няма как да разбереш.
        Последно редактирано от hristo jivota; 21-01-13, 09:34.

        Коментар


        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Явно не си карал ХР 400 по екстремни пътеки,телосложението не ти отговаря за този мотор и затова няма как да разбереш.
          Аз съм карал даже такъв ХР където не беше го виждал и много хора още не са го виждали ако си спомняш.
          Ама ти не си карал нето ХР нето какъвто и да е мотор.
          Казах ти 100 пъти като си изкарал на някой мотора от някъде и за теб това е мотора.
          Я питай тогава Сопотския където му хвалиш мотора защо го продаде и иска 2т.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Ама ти не си карал нето ХР нето какъвто и да е мотор.
            С никаквия мотор съм се качвал по всички екстремни пътеки където хората които са ги качвали се броят на пръсти.Тези които ги кара смяташ ли че е нормално да се качат с обикновен мотор като пУкойника.Думи на Мартин който също е идвал да ги кара,чудя се Живота как успява с това Карпати да излиза по тези пътеки.

            Коментар


            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

              Ами аз пък съм карал ХР400-ами нищо особено,не е чак толкова голяма работа,няма много мощност,а за ниските не е кой знае какво.Лично на мен повече ми харесва ДРЗ-та,лично мнение.А в досегашния спор,ако трябва да сме честни,само Пачароза показа някакви доказателства в полза на неговото твърдение,иначе с клипове в тубата.............
              Yamaha Yz450F
              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
              Всичко с ''рошави''гуми!

              Коментар


              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                Ааа Стояне тука Живота за едно нещо е много прав. Телосложението ти не отговаря за стругове като ХРа. Моето също не отговаря де. Тежи си и това си е. Добре си ни е на нас с тея миризливите кочини дето си ги караме. Макар че може би от 4т-тата по едно 350 ктм-че дали няма да ни пасне? Как мислиш? Ти предполагам си карал, сподели опит, че аз все още не съм и докосвал такова май. И не става въпрос за сняг де.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                  Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                  Ааа Стояне тука Живота за едно нещо е много прав. Телосложението ти не отговаря за стругове като ХРа. Моето също не отговаря де. Тежи си и това си е. Добре си ни е на нас с тея миризливите кочини дето си ги караме. Макар че може би от 4т-тата по едно 350 ктм-че дали няма да ни пасне? Как мислиш? Ти предполагам си карал, сподели опит, че аз все още не съм и докосвал такова май. И не става въпрос за сняг де.
                  Чинела ако му е дал неговия е карал иначе от къде другаде.

                  Коментар


                  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Я питай тогава Сопотския където му хвалиш мотора защо го продаде и иска 2т.
                    Питай го ти,на мен ми е казвал.Мотора ми е висок и затова не мога да го карам,това е и причината за по трудното палене.

                    Коментар


                    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                      Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                      А в досегашния спор,ако трябва да сме честни,само Пачароза показа някакви доказателства в полза на неговото твърдение,иначе с клипове в тубата.............
                      За съжаление снимките и клиповете от екслузивното пробиване на Тунела бяха изтрити но така или иначе HONDA беше първата марка качила Фенера тази пролет!
                      А това са мои думи,
                      Eми Хонда беше ХР400,то това е и най истинският модел на марката.
                      Това са думи на Пачароза,
                      През долината мой ли се мини бре .
                      Абре аз съм длъжен да мина и без 5 пари
                      Живкоооо за 1 буре бира ле иде реч
                      И това са пак мои думи,Някой вече се прибрахме,да хвърля няколко думи,получи се страхотно Откриване,карането беше на ниво както вчера така и днес,вчера маршрута изцяло беше спазен без никакво отклонение,а именно Каравеловска поляна,Сиврията,Фенера,Алексица,Долината на Смъртта,хижа Чевира,Бяло Камъне на което се състоя гала-вечеря по Пи-Ендуро,екшъна беше на ниво,както и снегът.Днес карането също няма да се забрави,Бяло Камъне,Падалото,Фенера,Свирепия Глиган там беше трасето на състезанието Междузвезни войни,Севлиевската пътека на спускане,Мечката,Сиврията и там ни заваля дъжда и всеки даде газ кой от където е.
                      Ето и цялата тема.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=141804
                      Я попитай Пачароза с какъв мотор беше и дали мина през Долината и каква беше причината за да не мине.

                      Коментар


                      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=141804

                        Коментар


                        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение

                          Я попитай Пачароза с какъв мотор беше и дали мина през Долината и каква беше причината за да не мине.
                          Две на нула в моя полза това не трябваше да питаш с 4т бях и не ми се носеше.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Две на нула в моя полза това не трябваше да питаш с 4т бях и не ми се носеше.

                            Този мотор познаваш ли го,никой не е носил мотори всички минаха на ход,само че този ден определено не беше за 2т защото всички които преминаха през Долината бяха само с 4т.

                            Коментар


                            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                              Даааа поради липса на 2т в нашия район няма 2т ендуро
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                                Виждаш ли къде съм с пУкойника,да не си помислиш че е имало мотор пред мен,на 20 метра пред мен единствено имаше едно Гризли което беше заровено в снега и без да го изнесем нямаше никакъв шанс.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X