Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с ремонт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Проблем с ремонт

    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
    .... Само газ искам ...
    Не съсипвай колата (мое мнение)

    Коментар


    • #92
      От: Проблем с ремонт

      НЕ съм карал Х-драйв, но нещо ме кара да си мисля, че старата система ме привлича повече. Задното получава само 12 % повече, но е почти като задно, с разликата, че като трябва и предно помага, но не се усеща така загубено, както едно нормално 4х4 с отворени дифове, като го изтървеш. С малко повече предно няма да стане по-добре извън пътя, но на него е осезаемо. Инак дали 4.4 или повече, щях да съм с 4.8 ако имах парите тогава. Даже харчи по-малко от 4.4, но върви повече. 3-ката харчи по-малко, но не върви чак толкоз. Нека има запас, ако ще е 3 сигурно бих взел фейс лифт-овата 3ка дизел.

      Инак за газирането... не мисля да е толкоз зле, не попадам и на негативни мнения в нета за това, и в бг и извън, от хора, които карат на газ. Аз също не съм луд фен на газ-та, но финансово го предпочитам някак... гориво на 1/2 цена си е.
      Последно редактирано от Насов; 30-04-13, 14:51.

      Коментар


      • #93
        От: Проблем с ремонт

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        НЕ съм карал Х-драйв, но нещо ме кара да си мисля, че старата система ме привлича повече....
        За мен основното приемущество на NV125 раздатката пред X-Drive е възможността за ремонт

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        ... ако ще е 3 сигурно бих взел фейс лифт-овата 3ка дизел...
        Аз не съм фен на дизела (особено съчетанието стар автомобил на незнайни километри и съмнителна поддръжка с българска нафта) но в случая слабото място е в автоматика - не издържа въртящия момент на дизела

        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
        ... за газирането... не мисля да е толкоз зле, не попадам и на негативни мнения в нета за това, и в бг и извън, от хора, които карат на газ....
        Каквото и да се говори газта е алтернативно гориво което предполага сериозни промени в двигателя (охладителната и горивната система) както и управляващата електроника при модерните автомобили с всички негативни последици от това (да не говорим за тежките и обемни бутилки които на практика ликвидират багажника). Просто за мен не си струва (пак лично мое мнение - не ангажирам никой с това)

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X