Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт ВОМ, Диференциал и скоростна кутия Мтз 80

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ремонт ВОМ, Диференциал и скоростна кутия Мтз 80

    Скъпо ще излезе,обери си луфтовете на оригиналното управление,като започнеш от конзолата на волана,каретата и оста която движи хебела,долната гайка има навика да се саморазхлабва като къса шплента,сглобката е на конусни шлици,ако трябва направи преходна шайба за да може да стегнат шлиците.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #17
      От: Ремонт ВОМ, Диференциал и скоростна кутия Мтз 80

      Доста пари са, но няма как да ги обера тези луфтове, преди 10години е правен за последно като всичко е обрано докрай, даже има и заварки на места, от тогава основната работа все този трактор я върши, говорим за леки обработки - сеитба, пръскане, копане, валиране, балиране и т.н. , твърдо съм решил ще му слагам новия мост, пък пари нали уж ще изкарваме с него

      Коментар


      • #18
        От: Ремонт ВОМ, Диференциал и скоростна кутия Мтз 80

        Смъкваш си оригиналният мост и отиваш при фрезист,предвиден е за захват на лапата на хидроцилиндъра,но леглото не е обработено,трябва зачистване,да се разпробият отвори и нарежат резби.Остави си оригиналния чукан за управлението,хем ще тежи,хем ще го използваш като казан за масло.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #19
          От: Ремонт ВОМ, Диференциал и скоростна кутия Мтз 80

          Смених моста, стария доста зле беше, до тук я докарах, става ми освежителна боя и тук таме течове да ги пооправя и ще влезе в нивата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01022013308.jpg
Прегледи:1
Размер:167.6 КБ
ID:5449207Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01022013309.jpg
Прегледи:1
Размер:101.7 КБ
ID:5449208

          Коментар


          • #20
            От: Ремонт ВОМ, Диференциал и скоростна кутия Мтз 80

            Ти си го се разтурил бе колега иначе ми харесва как си го нагласил.Пробва ли го?

            Коментар


            • #21
              От: Ремонт ВОМ, Диференциал и скоростна кутия Мтз 80

              То събран вече , преди седмица всички болтове бяха в кутии и всичко на земята , утре ще паля да видим

              Коментар


              • #22
                От: Ремонт ВОМ, Диференциал и скоростна кутия Мтз 80

                Колега как го вкарваш обратно ВОМ-а аз се мъчих почти го бях вкарал оставаше му малко още и реших с гайките да го прикарам и се спука капака на вала! Има ли нещо чалъм?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X