Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наистина ли сме в Европа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Наистина ли сме в Европа?

    Германец и българин се биха в Кубрат. Скандалът възникнал вследствие на отправени нецензурни думи към гражданина на РГермания около 14 часа на 2 януари, съобщиха от полицията в Разград.Пред базата на фирма “Дженеръл Трейдинг енд Продакшън” в Кубрат разправията прерастнала в побой, при който 32-годишен мъж от Сливо поле нанесъл юмручни удари в главата на германеца.
    Според Дарик чужденецът направил забележка на нашенеца, че шофира бързо в населено място.
    Тъй като миналия ноември едно от кучетата на германеца пострадало при пътен инцидент, той се развикал към преминаващото возило. Водачът – 32-годишен мъж от Сливо поле – забелязал реакцията му и се върнал с буса назад и се разиграл юмручния побой.
    По случая е образувано досъдебно производство за едро хулиганство /член 325 от Наказателния кодекс/. За подобно престъпление законодателят предвижда затвор до 2 години или пробация.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

  • #2
    От: Наистина ли сме в Европа?

    Ми цървула там живее и съответно може да прави каквото си иска (поне по 5 пъти дневно го чувам това "оправдание")... Докато глобите не нарастнат поне 10 пъти и не започнат да се налагат ефективни присъди, така ще е.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      От: Наистина ли сме в Европа?

      Да му вземат е....я бус и книжката и здрава глоба! Мен скоро искаха да ме бухат защото карах с ограничението а един господин много бързаше...със същата бързина си влезе обратно в колата, контакт не беше осъществен освен визуално - бях възмутен

      Коментар


      • #4
        От: Наистина ли сме в Европа?

        Много ми е интерсно ,защо подобни селски тарикати не посегнат на някои в Европа или Щатите ,мисля че мога сам да си отговоря:Защото там няма да има пробация!
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X