Обява

Свий
Няма добавени обяви.

маслата на ШЕЛ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • маслата на ШЕЛ?

    Здравейте и за много години!
    Искам да попитам какво ви е мнението за маслата на ШЕЛ в последно време?
    Ползвал съм няколко пъти, защото с ШЕЛ-точки ми излизат безплатно и не съм имал проблеми, но наскоро от един-двама чух мнения, че били пълен боклук, а и , като сменявах маслото ме заклеха да не наливам такова-всичко друго, но не и масло от ШЕЛ...е-сипах Тотал-Кварц 9000 5/40 и добичето изведнъж пропуши в ярко-синьо!Ще го сменя, но ми писна да се набутвам и мисля да използвам ШЕЛ 10/40...
    много автомати-слаби резултати!

  • #2
    От: маслата на ШЕЛ?

    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
    Здравейте и за много години!
    Искам да попитам какво ви е мнението за маслата на ШЕЛ в последно време?
    Ползвал съм няколко пъти, защото с ШЕЛ-точки ми излизат безплатно и не съм имал проблеми, но наскоро от един-двама чух мнения, че били пълен боклук, а и , като сменявах маслото ме заклеха да не наливам такова-всичко друго, но не и масло от ШЕЛ...е-сипах Тотал-Кварц 9000 5/40 и добичето изведнъж пропуши в ярко-синьо!Ще го сменя, но ми писна да се набутвам и мисля да използвам ШЕЛ 10/40...
    Масла, като масла. Гледаш спецификаиите да отговарят, и си свиркаш.
    Това 5/40 на какво си го сипал?

    Коментар


    • #3
      От: маслата на ШЕЛ?

      Пенчо, ти не познаваш мбенца, и затова така отговаряш.
      Вярвай ми, тоя отговор за него нищичко не значи.

      Добре е да си с него, когато си купува масло - определено ще ти е интересно, и ще научиш доста..

      Коментар


      • #4
        От: маслата на ШЕЛ?

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Пенчо, ти не познаваш мбенца, и затова така отговаряш.
        Вярвай ми, тоя отговор за него нищичко не значи.

        Добре е да си с него, когато си купува масло - определено ще ти е интересно, и ще научиш доста..
        Мисля, че го знам, ако не се бъркам де. Някъде над черквата "Успение Богородично" на бул. Бъкстон, май беше.
        Та затова и питам на какво го сипва.

        Коментар


        • #5
          От: маслата на ШЕЛ?

          Аз в момента съм с ШЕЛ и нямам оплаквания, дори пуши по малко от Репсола преди.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            От: маслата на ШЕЛ?

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Мисля, че го знам, ако не се бъркам де. Някъде над черквата "Успение Богородично" на бул. Бъкстон, май беше.
            Та затова и питам на какво го сипва.
            Тц-не съм там!
            Маслото го сипвам на хайванчето, което е на снимката-ТЛК-70 с 2-LT TD.
            Спецификациите ги знам наизуст, но отдавна не вярвам какво пише, защото в Бг. не е никакъв проблем да подвеждаш клиента, както и с каквото намериш за добре!Затова по-скоро ме интересува мнението на някой, който в последните година-две е използвал масло от ШЕЛ, а още по-добре, ако го ползва постоянно!
            Инак по спецификация всички масла са върхът на елхата-дори и тези на Приста!
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар


            • #7
              От: маслата на ШЕЛ?

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Аз в момента съм с ШЕЛ и нямам оплаквания, дори пуши по малко от Репсола преди.
              Ок-благодаря за мнението!
              Хубаво си знаех, че масларите най-често нищо не разбират от масла, ама този последният ми се видя начетен, та му се вързах на приказките...!
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • #8
                От: маслата на ШЕЛ?

                Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                Тц-не съм там!
                !
                ОК.Объркал съм се.
                Както и да е. От като се появи първия Шел в България - този на Драгичево, през далечната мисля 1991-2г. горива и масла зареждам /аз и колегите/ на Шел. Иде реч за 5-6 частни и 40-50служебни автомобила. Най-различни марки и повечето нови. Висок и среден клас през различните години.
                Та в Бг. проблеми не съм констатирал.
                Един път се поиздъниха с лятна нафта в късна есен,ама то беше в Австрия.
                Посдрави.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X