Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

    Както всяко състезине си има "чар" - На Варненското именно това му е чара ! .... а именно -
    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
    ....... -трасе-с висока,почти постоянна степен на трудност-т.е. няма друс,друс полянка(екстремите са отгоре),пътна книга-перфектна,отношение към сътезателите-човешко,отчитане на резултати- коректно,условия за настаняване-отлични........
    Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
    Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
    Mercedes Benz ML55 AMG
    Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

    Коментар


    • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Варна ще е на 1,2 и 3 май.
      С удоволствие ще ви посрещнем. Моля разгледайте темата за Варна 10


      Шшшш, алоу къде се бутате при частниците, че на всичкото отгоре искате да изземете първенството.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

        Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение

        Шшшш, алоу къде се бутате при частниците, че на всичкото отгоре искате да изземете първенството.
        Ама чичо Митко и ти не си много в час.Откриващото състезание е тази седмица в САМОКОВ!!!Бърже да си промениш поста от Габровската тема!!!
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

          Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
          Ама чичо Митко и ти не си много в час.Откриващото състезание е тази седмица в САМОКОВ!!!Бърже да си промениш поста от Габровската тема!!!
          Сори убъркал съм се ама нали Пламен реагира светкавично след отказа на Габрово та за това. Тогава значи, че Самоковци са баш Частници.
          ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
          ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
          0896 846 246

          Коментар


          • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

            Първото състезание от веригата ще е този уикенд в Самоков ... който не се е записал да побърза
            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

            Коментар


            • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

              Колеги, понеже организатора е заключил темата на Самоков трофи, коментарите можем да пренесем тук. Само моля за градивни коментари, без спам.
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                Сигурен ли си, че искаш да напиша, какво мисля? Знаеш, че няма да ти хареса....
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                  Организатора си реши проблема.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                    Странно - нали не си мисли, че като няма тема - няма спор, не е имало състезание, не е имало недоволни....
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                      С поред мен ..... това със заключването на темата е доста погрешна постъпка !
                      Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                      Mercedes Benz ML55 AMG
                      Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                      Коментар


                      • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                        Само аз ли не виждам темата от таз годишното състезание?

                        Коментар


                        • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                          А според мен изтриването/заключването на темата потвърждава всички най-лоши неща, които може да си мислим. Организаторите би трябвало да вземат отношение. Сашо ти си пич, напиши твоята гледна точка моля те.

                          Коментар


                          • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                            На първо място трябва да разберем, че ако ги няма състезателите, няма да има да има състезание, каквато и организация да има то. А те(състезателите) винаги имат мнение и в повечето случаи е много ценно за избягване на бъдещи грешки. Каквото отношение очаквам към мен като състезател( коректно и човешко), такова се опитвам да имам към състезателите, когато съм от другата страна. Тогава всички ще простят грешките.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                              Какъв точно е проблема, от неспазване на правилника или възникване на конфликтни ситуации.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Верига състезания „Bulgaria Trophy Challenge 2013” - Коментари

                                Проблемите на състезанието в Самоков тръгна от 2 спец етап в петък - етапа се промени до неузнаваемост и от преминаващ се за 4 мин от първите се стигна до 2.30 ч за последните с цената на не по малко от 10 лебедки на фарове . В предвид бързо променилото се състояние на трасето предложих да се отмени целия 2 спец етап , като тези които го бяха преминали да се компенсират с нареждането им на челните места в стартовата решетка , но предложението ми не беше прието . Въпреки това все още можеше да се избегнат проблемите , просто времената от ден 1 за двата спец етапа щяха да определят реда на стартиране в събота , но не трябваше да се прибавят към временното класиране и така нямаше да влияят на генералното . В случай че бяха отменили навреме 2 спец етап в петък , трябваше да се пусне да се кара отменения спец етап за събота и така щеше да се компенсира недоволството от кратките спец етапи в събота , а времето за преминаването им щеше да определи временното класиране както е по правилник . Пътната книга имаше доста неточности и грешки и макар че не влияе дотолкова на класирането имаше екипажи които с цената на липсващ трак завършиха за да влязат в контролното време , което от своя страна им донесе 2 ч наказание - така че въпреки че не се отчита време в свързващите етапи , карането по пътна книга си в комбинация с контролното време си беше много важен фактор в състезанието . Другите неща ги коментирах в заключената тема .
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X