Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

    Запишете ни и нас с джип Toyota HDJ73, двама души.

    ще дойдем на 1 сутринта.
    BJ73 + HDJ80 = HDJ73

    Коментар


    • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

      Аз за съжаление отпадам поради лични причини, изкарайте си весело.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
        И ние пристигаме на 31ви вечерта-на палатка.
        С този пост се записваме за участие-с Дифендър,с 2ма възрастни и 1 юноша на 16г-съответно 2 малки палатки.
        Към нас се присъедини още един екипаж-ставаме 2 джипа с 4 възрастни + 2 тийнейджъра-вероятно общо 3 палатки.
        Моля дайте координатите на бивака,защото ще пристигнем от различни посоки и по различно време-да знаем къде да акустираме,а не в последния момент да почнем да звъним по телефоните.
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

          И от Сливен две джипки с по двама човека,засега.
          Бончо Бонев
          0887530661
          0878184630

          Коментар


          • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

            Ааа, ние ще сме трима със сина ми ,който е на 9г.Дано да има с кой да си прави компания !
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

              Да се запишем и ние с един джип и двама човека за палатковия лагер.

              Коментар


              • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                Времето е на ръба да ни изненада неприятно май....
                Дано да се развали чак в Неделя.
                Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                LZ2РSD

                Коментар


                • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                  Някой от Шумен или някой който минава от там на идване към Любимец случайно да има място да качи 4 гуми ?
                  088455338две
                  "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                  Джамбазов 2010г..

                  Коментар


                  • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                    Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                    Мисля, че организаторите имат предвид доло горе това място за бивак - 41.731131,25.967088
                    Аз предлагам да разпъваме който иска лагера там още на 31-ви и щом, ще има пазач тама да си остане.
                    Ако може организаторите коригирайте с точност моите координати.
                    Координатите са: 41.731247,25.967153

                    Коментар


                    • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                      Координатите за бивака са: 41.731247,25.967153, но отново ще дам телефоните на организаторите: 0888 851047 Димитър, 0886 335195 Румен, и моля тези, които ще пристигнат в петък да се свържат с тях. Предвидили сме да има кой да ви посрещне в Любимец, само трябва да знаем по кое време ще пристигнете. Затова - моля, обаждайте се.

                      Коментар


                      • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                        Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
                        Времето е на ръба да ни изненада неприятно май....
                        Дано да се развали чак в Неделя.
                        А дано,ама на дали .Прогнозата е само за 3 дни напред и вероятно е много точна.За Петък вечерта дават дъжд с гръмотевици,а за Събота лек дъждец.Говорих с организаторите и казаха,че трябва да падне сняг,за да отложат мероприятието в Събота.Ние сме там Петък вечерта,с палатките,ако ще и зелени жаби да валят!Пак организаторите казаха,че ако почнат да падат камъни и дърве,ще намерят в кое хотелче да ни приберат.
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                          И ние сме там от петък вечер. Рано сутринта тръгваме за Бургас за среща с Ончо и заедно по някое време, ще дойдем.
                          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                          Коментар


                          • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                            Ако няма червен сняг и аз тръгвам от Варна около обед и живо здраво ще пристигна с детето късния следобед.
                            Среща направо на Бивака, нали?
                            Не сме обсъждали - дърва, въглища... барбекюта...
                            Да носим или в гората ще има за лагерния огън?

                            Радиостанции за PMR 446? Как ще се комуникира в движение?
                            Последно редактирано от shaterhand; 30-05-13, 13:19.
                            Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                            LZ2РSD

                            Коментар


                            • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                              Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
                              Ако няма червен сняг и аз тръгвам от Варна около обед и живо здраво ще пристигна с детето късния следобед.
                              Среща направо на Бивака, нали?
                              Не сме обсъждали - дърва, въглища... барбекюта...
                              Да носим или в гората ще има за лагерния огън?

                              Радиостанции за PMR 446? Как ще се комуникира в движение?
                              В гората май всичко ще е мокро,но аз нямам място за въглища.Не знам какво е ПМР446,ние имаме 2 Кобри,които не мога или не знам как да свържа с друг вид радиостанции.Ние пристигаме към 21ч.Между другото смениха прогнозата за Събота на изцяло слънчево.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Офф роуд приключение Любимец - по следите на Траки и Римляни - 1 и 2 юни 2013

                                Тръгваме утре от Бургас около 17:00 часа семейство с две деца. Ако намерим лагера ще спим на палатка. PMR-ката ще е на 8-ми отворен канал.
                                Последно редактирано от apavlov; 30-05-13, 19:56.
                                LR Discovery I 300 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X