Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN CLUB BULGARIA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Аз съм в София. Ако искате в може да се съберем в петък вечерта на кулата или пък събота/неделя някъде около Панчарево. Ако някой има други идеи нека ги сподели.

    Коментар


    • #32
      Колеги Нисанаджии, както писах преди няколко дни на феновете на Тойота, през октомври ще има сериозно мероприятие във високата планина. Засега най-удобни ми се струват датите 22 и 23 октомври, естествено събота и неделя. Аз поемам организацията по преспиването и доставката на бира. Най-вероятно записването ще започне от понеделник, 3 октомври и тогава ще Ви съобщя всички подробности. Като цяло говорим за сериозен, но не много дълъг преход с възможност за изкачване до планинско езеро на 2300 м. надморска височина и преспиване ( и сериозно копунясване) в хижа.
      Мероприятието ще се организира съвместно със OFFRoad-Bulgaria.com и естествено е отворено за всички.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #33
        никои ли не иска да се саберем да се видим

        linux.lab маи сме сами
        WWW.FBRALLYRAID.COM

        Коментар


        • #34
          Dandi, май така се очертава, и като гледам ще изчакаме до 22-23 и да видим тогава, колко Нисана ще дойдат.

          Коментар


          • #35
            абе не сте сами,ама напоследък много работа.за 22,23 съм навит ама да не ми се смеят-с мойто SUV-че.Тои Linux се сеща за какво става въпрос.не знам дали няма да е неудобно въпреки че мерак има а маи и си е проходимо.
            VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

            Коментар


            • #36
              Съжалявам,че не мога да дойда ,ама съм на лекарства и инжекции и направо ми е невъзможно да пътувам.Ще чакам да публикувате снимки.

              Коментар


              • #37
                Бих искал да Ви информирам, че OFFRoad-Bulgaria.com и Land Rover Ehthusiasts Bulgaria организират на 22 и 23 октомври off road преход без спортен характер. Маршрута за 22 е Бистрица-Плана(асфалт); Плана-Горни Окол(черен път с пресичане на река); Горни Окол-Самоков-Говедарци-Гьолечица(асфалт); Гьолечица-хижа Пионерска(черен път); хижа Пионерска-хижа Рилски езера( каменист път със стръмни кални участъци и на места големи каменни прагове). За 23 е предвидено връщане по свободен маршрут. Нощувката ще е в хижа Рилски езера с прекрасни възможности за организиране на сериозен купон. Цените са 14,5 л. за 2-3 местна стая със самостоятелен санитарен възел и 50 лева за апартамент за 3-4 души. Хижата се намира на много красиво място на около 2000 метра надморска височина. Има възможност(която ще се уточни на място) за изкачване с автомобил до езерото Бъбрека на почти 2400 метра надморска височина.
                По време на прехода, в околностите на село Горни Окол и в района на хижа Рилски езера, ще бъдат изнесени кратки геоложки лекции, съответно за магмените скали на първото място и за метаморфните скали и геоложката дейност на ледниците на второто.
                За сега сборното място е площада на село Бистрица на 22 октомври, събота, в 8 часа сутринта. За записвания и повече информация, освен този сайт може да използвате и телефон 0887590528 или имейл zlati.zlatev@carlsberg.bg. Записвания ще се приемат до 15 октомври.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  сега сборното място е площада на село Бистрица на 22 октомври, събота, в 8 часа сутринта


                  някаква възможност да го дръпнете това мероприятия една седмица по рано?(за 15-16)

                  Коментар


                  • #39
                    На 15 и 16 има състезание на Бистрица за Оф роуд шампионата, пък и ми е нужно малко повече време за организацията.
                    Важно е да се знае, че последния участък от пътя преди хижа Рилски езера е проходим само за сериозни джипове, не знам дали един SUV ще се справи. А ако е мокро, нещата се влошават рязко.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      До: NISSAN CLUB BULGARIA

                      Последно има или няма клуб "NISSAN". Ако има в какво се изразя "записването" и кой ще ме запише, а ако няма...защо няма
                      Mitsubishi Pajero 2800+
                      Stop the earth I want to get down

                      Коментар


                      • #41
                        До: NISSAN CLUB BULGARIA

                        Първоначално публикуван от Д Петков Преглед на мнение
                        Последно има или няма клуб "NISSAN". Ако има в какво се изразя "записването" и кой ще ме запише, а ако няма...защо няма
                        Последната публикация в тази тема е от 2005 ...

                        А клуб "Нисан" във форума няма. А защо?
                        Може би тия с нисаните сме по-големи индивидуалисти. Казва ли ти някой и смееш ли да питаш ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #42
                          От: NISSAN CLUB BULGARIA

                          Здравейте колеги, фенове на марката Нисан. Четох менията за клуба. Стана ми ясно, че такъв няма да има... но не е и нужно. Според мен е достатъчно да създадем организация за няколко сбирки в годината, на които да побръмчим, да се окаляме, да се почерпим и да си тръгнем с убеждението, че машините от НАШАТА МАРКА са най-добри... а в тази насока за Нисан може да се каже /и покаже/ много.

                          Коментар


                          • #43
                            От: NISSAN CLUB BULGARIA

                            Ето тук, по-скорошно е.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X