Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

    Беше проявен интерес от доста колеги към този трактор Затова давам инфото Тракторът е три цилиндров 18 кс Колесна формула 4X4 със механично включване Четери бързи и четери бавни скорости ръчни Силоотводният вал за прикачен инвентар е със три скорости ръчни Наклона на гредите в ляво и дясно е електрохидравличен от мястото на водача Защита против палене на скорост Резервоарът е 18л Сами си направете сметка колко харчи с този резервоар Спирачки с два разделящи се педала което позволява завиване като на верижна машина Тракторът става за труднодостъпни горски терени дърводобив овощни градини лозя и малки дворове Теглил съм моят багер ЮМЗ на нагорнище това е 6-7 тона Направете си сметка за какво говоря От опит Без да преувеличавам Просто това е една мошна и икономична машина създадена да ви служи вярно и безпроблемно Не е реклама а удоволствие да ви се похваля че притежавам това уникално изпълнение на японският инжинерен ум - (ШПИНГИТЕ) Не ме питайте за съвети Защото го имам от години а нищо не му се е разваляло все още Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_7040.jpg
Прегледи:2
Размер:115.0 КБ
ID:5996155

  • #2
    От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

    Да ти служи вярно още дълго!

    P.S.Ако върви комплект със трактористката и аз искам такова!?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

      Аз също имам такъв трактор но моя е с товарач отпред,имам и Китайски 15кс мога да кажа,че Китаеца ако има стартер и добро охлаждане става по добър от Митсубишето.Иначе са много здрави и икономични и вършат много работа за размера си.За инфо,Китаеца на оране гори 1,6л. за декар,като имаш предвид,че нашата почва е чернозем и оре 18-20 см дълбочина.

      Коментар


      • #4
        От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

        Аз съм купил едно гребло за снегопочистване но трябва да правя всичко което е необходимо като система понеже тракторът няма навес отпред Та бутилки греди и т н ще правя сам Ще взема със бърза връзка от задният навес Мисля че ще стане

        Коментар


        • #5
          От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

          Здравейте,аз също последно време много се заглеждам по този вид трактори 4х4 до 20к.с. Някой може ли да ме посъветва от каде да си търся и колко пари да подготвя.Трябва ми за обработка на малки селски дворове до 1дк и за транспорт по една стръмна и тясна камениста пътека за да си прекарвам строителни материали до вилата.Време и е вече за доста голямо преработване и подновяване и не ми се мъкне на ръка 50м както до сега са мъкнали предците. Та излейте си душата за цени и вносители.

          Коментар


          • #6
            От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

            Първоначално публикуван от klapson Преглед на мнение
            Здравейте,аз също последно време много се заглеждам по този вид трактори 4х4 до 20к.с. Някой може ли да ме посъветва от каде да си търся и колко пари да подготвя.Трябва ми за обработка на малки селски дворове до 1дк и за транспорт по една стръмна и тясна камениста пътека за да си прекарвам строителни материали до вилата.Време и е вече за доста голямо преработване и подновяване и не ми се мъкне на ръка 50м както до сега са мъкнали предците. Та излейте си душата за цени и вносители.
            Моя тъст си взе ISEKI 4х4 13кс с фреза 4200лв от Карлово преди две години.
            2.8CRD-KJ

            Коментар


            • #7
              От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

              Здравеите колеги.Доста четох и търсих и звънях.Най на края се ориентирах за цени.Та на запитването ми за трактор 4х4 16кс ми отговриха по следния начин.Карлово-4500,СтЗагора- 5000 и нагоре,Сливен - 5000 и нагоре,ВТърново близо 5000, Цар Калоян - 4500 като ми подчертаха че нямат никаква ръжда сякаш ми предлагат Опел от Италия, Най-любезни бяха от Кърджалий-под 4500 като ми споделиха доста впечатления от тестове в различни условия и терени.Силистра -най-евтина цена 4100лв. Всички предлагат безплатен транспорт и фреза. Много съм навит на японска техника, защото разчитам на качество и руската е здрава ама качеството е зле а и технологично руснаците са на по ниско ниво.Искам като си взема трактор, да не го ремонтирам поне 2-3 години.Аз ще го ползвам като магаре.Ще обработвам малки селски дворчета и за транспорт.
              Решил съм вече.Взимам един.Ще пиша по късно. Сега се глася за очна ставка.Имам възможност и до края на февруари ще ги обиколя всички търговци, да видя как ще е на място при тях.
              Стискайте палци да не ми мине котка път.

              Коментар


              • #8
                От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

                Виж го като заграе дали след това пали толкова лесно както когато е бил студен. 2ма познати си взека Мицубиши, рециклирани и след 1 година изреваха за ГНП. Техните бяха роторни и толкова износени, че като загрее машинката и спира да пали. Уж в гаранция, дойдат от сервиза сменят има филтрите и кажата гледай ти си я занимарил ала бала, пък въобще не иската да се съобразят с това че им казваш че проблемът е при загрял двигател. (те механиците им го знаят това много добре де...) Успех и безаварийни декари
                Кольо Динев

                Коментар


                • #9
                  От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

                  Бихте ли ми дали някакви координати на фирми , които предлагат японски малки тракторчета. По-нагоре един колега е споменал за силистренска такава, където са му дали добра цена. Но аз не намирам такава фирма. Намислил съм да взема тракторче до 20 коня 4Х4 обаче никъде в сайтовете на фирмите няма цени.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

                    В Силистра е Джу-маркет основно има и представители на Сат-нет Карлово, Джу-маркет имат магазин в село Българене но според сайта им са дистрибутори. Когато купувате трактор втора употреба искайте ЗАДЪЛЖИТЕЛНО протокол за изпитание подписано от директора на КТИ. Като си вземате малки тракторчета се замислете и за такива които са 13 коня. Разликата между 13 и 14 конски сили е регистрация, технически прегледи и всичко друго произтичащо от регистрацията /трактори до 13 к.с. включително не се регистрират/.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

                      Някой знае ли как е зацепено двойното на тия трактори,гледам,че са с различни гуми.Имам някой предположения но ми трябват впечатления от първа ръка.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ТРАКТОР MITSUBISHI 18кс 4X4 ДИЗЕЛ

                        Колеги купих си малко тракторче четвърта употреба със скромните 20 коня и челен товарач понеже валя от няколко дена реших да врътна малко офф роадче назат напрет ха бързи ха бавни 4*4 изпробвах го малко без да го узорвам и кво стана само офф му остана другото го изгубих оказа се че предното издало багажа пиньона короната се изяли взаимно + двете зъпчетки въртящи гумата а стават 10 дена от как съм го купил и е работил 3-4 часа мой да се каже къръшки късметсъмняваме че проблема е от преди мене ама как да е. Та въпроса ми е някой знаели къде и как мога да си набавя необходимите части на приемвливи цени щото в българи кат видят някой на зор му го нахакват че врата не мойш да си врътнеш или пак да тръгна по старата българска формула *побългаряване* иначе пиньона е с 6 зъба а короната с 35 а зъпчатките едната с 14 а другата 17 зъба та ака има някой с отговорите на въпросите къде,как,откъде,от кое моля да помогне

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X