Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газов клапан за Струна 155

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Газов клапан за Струна 155

    Да така е не трябва да е на 220волта, но по-предната година ми го донесоха в това състояние и го поставих уж временно с мисълта да сменя нагряващия елемент с друг на по-ниско напрежение ама тя всяка една временна работа изкарва един човешки живот.Търсих по магазините такъв нагряващ елемент от порядъка 36-60волта,но няма.Пък да си играя да правя нещо от кантал за нагревател ми се видя нещо несигурно. Да и за гумиран кабел трябва да се постави три жилен та да може да се замаси,че иначе може да стане някой фал.

    Коментар


    • #47
      От: Газов клапан за Струна 155

      Имам десетина подобни нагревателя,ако има под 220 волта ,мога да ти пратя след уикенда .....подарък,пиши си в профила от къде си !
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #48
        От: Газов клапан за Струна 155

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Имам десетина подобни нагревателя,ако има под 220 волта ,мога да ти пратя след уикенда .....подарък,пиши си в профила от къде си !
        Дано да има.Ще се реванширам по някакъв начин.Написах каквото искаш.
        Благодаря.

        Коментар


        • #49
          От: Газов клапан за Струна 155

          Колеги помагайте и при мен не спира,само че телта не спира.Гледах вътре има едно реле с три контактора от които два са нагорели малко и не знам дали проблема е от него или от малкото ключе в ръкохватката.Ако е от ключето не би ли трябвало и газ да върви....а газта спира и върви само тел.Благодаря....

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X