Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доставка от САЩ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доставка от САЩ

    Здравейте, харесал съм си един сайт за маратонки - http://www.runningwarehouse.com/
    Проблема е, че доставката им до БГ е 51 долара, тъй като са се разбрали с производителите да не подбиват европейските цени.

    Има ли някой, който би се наел, срещу съответната комисионна да съдейства при доставката.
    Разбира се, ще има и някои пречки с митниците, но винаги може да се пробва с "gift"...
    Александър

  • #2
    От: Доставка от САЩ

    Ти си се пробвай, но вероятността да мине не е много голяма. Та, си смятай цената с 3% мито и 20% ддс, включително и върху транспорта. После ако мине ще си доволен, а ако не - няма да ти пука.

    В UK постоянно има разпродажби, а там грижи с митници няма. Куриер до 30 кила е 70-ина лева, а в 30 кила много маратонка можеш да внесеш.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Доставка от САЩ

      За UK ми е ясно, аз оттам вече тъкмо два чифта поръчах и после ги върнах поради една или друга причина. Просто моделите, които съм си харесал ги няма в UK и Европа изобщо. От UK доставката е около 25 лв. за чифт обувки, почти всички вече пращат до БГ. От щатите е малко по-сложно. Веднъж поръчвах чанта от Австралия - нямаше проблем с митниците, писаха го Gift, но тя си беше доста малка дамска чанта, така че вероятно ДДС-то и митото ще си ги платя. Просто се чудех дали има варианти за доставка подобно на тези от UK - някой който се занимава с това примерно. Повечето онлайн магазини в САЩ предлагат Free Shipping в рамките на страната, така че оттам до нас ще е съответната цифра.
      Александър

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X