Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъги от Субару

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бъги от Субару

    Сигурно сте виждали едни миниванове Субару Е10 4WD
    Разполагам с едно такова и мисля да го преквалифицирам в бъги.
    Предполагам, че ще се получи нещо добро, защото двигателя е лек достатъчно мощен и динамичен. Със задвижване на всички колела е и
    дори в сегашното си състояние има впечатляваща проходимост и невероятна (за външния си вид) устойчивост.
    Трябват само други колела, защото е на 12 цола. Мисля си за такива от ATV...
    Освен това е на шаси с доста здраво окачване.
    Предният мост се включва при необходимост с вакуумна мембрана.
    Дори си мислех да кача върху шасито му едно купе от Трабант комби
    Двигателят е разположен зад задния мост, но е много лек и не мисля, че това ще е е проблем. Освен това предният мост също тежи и мисля, че ще се получи добър баланс.
    Приемам съвети и предложения.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

  • #2
    добра идея, go ahead!
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #3
      Кажи какво стана с идеята че гледах едни АТВ та и се влубих и бива да пробвам да си взема едно субаро и да се пообработи ама без помощ няма да стане. Дали ще издържи с по големи гуми?
      ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
      Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

      Коментар


      • #4
        Действай!

        Пичага не мисли а действай!

        Коментар


        • #5
          А от субару легаси

          А от субару легаси може ли според вас да се получи приличен оф роуд машин? :roll
          тази гад разполага стандартно с:
          1. ал-уйл драйв систем / к"вото и да значи т"ва ма..му/
          2. демолтипликатор с понижаващо число /"ба ли го - не е написано в книгата /
          3. хил холдер систем / аз гонаричам противооткат/ - държи колата на място под наклон назад докат не отпуснеш съединителя
          4. двигател бензинов боксер 2,2к.см. MPI
          5. в момента изяснявам има ли самоблокажи или не и ако няма могат ли да се монтират допълнително

          Коментар


          • #6
            От: А от субару легаси

            Относно легасито АКО се "обърнат" скоростите(отидат отзад като на ФВ костенурка и задния диф стане преден) и се направят редукторни шенкели (главини) с 2 зъбни колела може би

            Коментар


            • #7
              От: Бъги от Субару

              Редукорите които ви трябват ги има серйино происводство , вграждат се в една смешна руска джипка с двигател от Запорожец ЛУАЗ .

              Коментар


              • #8
                От: Бъги от Субару

                Лошото на тези редуктори е че са от говнолин и всъщност това е и най-проблемният възел на тази машинка.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #9
                  От: Бъги от Субару

                  Някой правил ли е бъги от Субару все пак? Визирам Легаси или подобен модел с преден надлъжноразположен двигател "Боксер"?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X