Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идеи за двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Идеи за двигател

    Kажете някакви идеи да се сложи двигател на тази самоделна шейна Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0946.jpg
Прегледи:1
Размер:124.8 КБ
ID:5995691Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0947.jpg
Прегледи:1
Размер:70.3 КБ
ID:5995692 а задните ски ще ги смениме ама нямахме други а мерака си е мерак и така давайте идеи

  • #2
    От: Идеи за двигател

    Така както сте я започнали освен реактивен да и присадите
    А иначе трябва да измислите някаква верига (вериги), и нея да я върти двигателя.
    Тез ски предните, ако искате да завивате с тях и да не се обръща шейната докато завивате, би било по - удачно да са на по - голямо разстояние една от друга и да имат направляващи отдолу, с обикновени ски няма да стане,
    http://databikes.com/infophoto/bomba...iles-2007.html - примерно
    Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

    Коментар


    • #3
      От: Идеи за двигател

      А ако кажеш от къф матор е рамата ще си отговорил и за двигателя.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #4
        Re: Идеи за двигател

        някъде имах една руска книга за симсон-аво мисля че и там имаше схема как да се преправи на моторна шейна - ако има интерес ще я издиря.
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар


        • #5
          От: Идеи за двигател

          Като гледам центъра на тежеста,май ще трябва ЯМЗ-238,за да не се вдига предницата с двама души.

          Коментар


          • #6
            От: Идеи за двигател

            Коментар


            • #7
              От: Идеи за двигател

              Иже 350 кб.см.едноцилиндров.
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #8
                От: Идеи за двигател

                Вижда се само рама ,сподели поне начин на задвижване ,ако е перка / не се сърди това все ми е във главата / то при витло с диаметр 2 метра и 20 коня двигател ,ще се движеш що годе нормално ,или да кажем до 40 кг тяга .

                Коментар


                • #9
                  От: Идеи за двигател

                  Първоначално публикуван от juri_fursov Преглед на мнение
                  Вижда се само рама ,сподели поне начин на задвижване ,ако е перка / не се сърди това все ми е във главата / то при витло с диаметр 2 метра и 20 коня двигател ,ще се движеш що годе нормално ,или да кажем до 40 кг тяга .
                  Все си мисля че ще е конвенционален-със верига(или както вие му казвате резино-гъсеничной привод),но ако иска и перка да му сложи-чудния свят на Дисни-ракията е необятен
                  МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Идеи за двигател

                    Аз не съм се изразил правилно то двигател какъвто сложиш по натам задвижването как да е с перка или такава гума ли е верига ако знете нещо по подробно

                    Коментар


                    • #11
                      От: Re: Идеи за двигател

                      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                      някъде имах една руска книга за симсон-аво мисля че и там имаше схема как да се преправи на моторна шейна - ако има интерес ще я издиря.
                      За колегата не знам ама на мен ми стана интересно, ако не те затруднява би ли споделил схемата!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Re: Идеи за двигател

                        Колега.ако искаш да я направиш бърза шейна сложи 850см2 от мотоциклет.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Идеи за двигател

                          То двигателя си го има и се вижда на снимката, там в дъното подпрян на стената до пластмасовата касетка
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #14
                            От: Идеи за двигател

                            Koeто те вълнува за самоделкиWWW.SNOWMOBILE.RU • Самодельные снегоходы

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X