Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

    С поглед на факт че тази страхотна обувка от пост #7 е бащата на тези кубинки, аз съм спокоен. На 5.10 VALOR Desert Enforcer Boot са ми ако не бъркам шестата обувка. И нито една не ме подвела!

    Коментар


    • #47
      От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

      Аз от известно врееме ползвам това - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-не-само по-скоро ловни, не военни, и съм супер доволен. Иначе разликата с военния, пардон тактическия, модел е само цвета, тактическите са черни. И нашта армия е купила 1000 чифта такива за контингентите.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #48
        От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

        Много хубава обувка,от къде или за колко я взе?
        Pathfinder 4.0L

        Коментар


        • #49
          От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

          В линка пише, най-отдолу в първото мнение под снимките има и адрес на вносителя, и цена.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #50
            От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

            В контекста на темата се чудя кой от двата модела да избера?
            Вашите препоръки или идеи? Или някой друг модел на фирмата?

            Haix Airpower X1


            Haix P10
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • #51
              От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

              Позволявам си да се намеся в темата, защото виждам , че такъв тип обувки представляват интерес, а се предлагат на едни цени, които могат да бъдат различни.
              Ето какво имам предвид - тактически обувки, произведени от италианската фирма Кофра.

              Модел Officer произведени съгласно изискванията на EN ISO 20347:2012
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:541fe82c-a850-49c5-86da-470ac0a8018e.jpg
Прегледи:1
Размер:201.7 КБ
ID:5623814 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:543e45b8-d434-453d-b394-2826c0a8018e.jpeg
Прегледи:1
Размер:321.5 КБ
ID:5623815
              Сая ( външна горна част) - водоотблъскваща италианска лицева кожа,
              хастар двоен - вътрешна част от Goretex мембрана, външна от дишаща кожа,
              легло на стъпалото - изработно от мек и парфюмиран полиуретан, антистаичен, анатомичен , перфориан и удобен,
              горният слой на който абсорбира влагата и запазва стъпалото сухо, студо и топло изолиращ.
              двуслойна подметка от полиуретан и нитрилна гума, устойчива на температура +300 °C, устойчива на подхлъзване.
              Ширина на подметката - 11 точки.
              Размери от 36 до 48.
              Цена - 240 лв.

              Модел Selector произведени съгласно изискванията на EN ISO 20347:2012

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:541fe9f2-7bec-4462-90bf-47c7c0a8018e.jpg
Прегледи:1
Размер:320.9 КБ
ID:5623816 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:542a826f-09c4-4b50-8f9b-301dc0a8018e.jpeg
Прегледи:1
Размер:346.4 КБ
ID:5623817
              Същите характеристики , като Officer, но саята ( горната част) е велур + CORDURA®
              Външната част на хатара също е CORDURA®, вътрешната си е Gortex.
              Допълнителна екстра е непробиваемата вътрешна мембрана на подметката.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5422efdb-14b4-4f87-b94e-52c5c0a8018e.jpeg
Прегледи:1
Размер:190.1 КБ
ID:5623818 Цена - 220 лв.

              Тези цени могат да станат по-ниски с 10% при поръчка на поне 10 чифта, без значение от модел и размер.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #52
                От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                Аз също търся качествени обувки с мембрана, но възможно най-дишащи, ще ги ползвам и лятото на мотора. Подметката трябва да е твърда и здрава, за да оцелее върху степенките. Определил съм си бюджет до 200лв и следя в ибей за Хаикс. Приемам и други предложения.

                Коментар


                • #53
                  От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                  Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                  Аз също търся качествени обувки с мембрана, но възможно най-дишащи, ще ги ползвам и лятото... Подметката трябва да е твърда и здрава...Определил съм си бюджет до 200лв...
                  Ще е зор.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #54
                    От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Ще е зор.
                    С модел надали, aмa с цената може. Но в ебея може и да се изнамери нещо при наддаване.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                      С модел надали, aмa с цената може. Но в ебея може и да се изнамери нещо при наддаване.
                      Така де.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #56
                        От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                        Ето и тук - http://adv-bulgaria.com/forum/main-category/обувки/3109-​тактически-обувки-magnum-elite-ii-и-magnum-cobra-wp нещо интересно и проверено.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #57
                          От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                          Злати, ще ми е интересно да чуя мнение за дишаемостта на тестваните обувки. Предполагам си бил и на топло с тях. Загряват ли много, спарват ли?

                          За зимата ползвам български зимни полицейски кубинки, които мога да определя като много добра обувка, особено за цената, за която се намира.
                          Водоустойчивостта им се осигурява от последващата обработка на кожата, заводска няма. Хастара е от мека кожа. Изолацията им е добра от 10 градуса до около -10, надолу зависи от чорапите. Подметките са меки, добре изолиращи.

                          За лятото имам френски кубинки от 60-те. Освен за каране на мотор в сухо време, не стават за друго - тежки, твърди и неудобни за ходене. Не успях да ги импрегнирам след опити с какви ли не препарати и методи. За сметка на това са изключително добре дишащи - на 35 градуса чорапите ми дори не са влажни.
                          Конците са изгнили и се разпадат и не мога да намеря кой да ги оправи, подметката има видими следи от износване от степенките.

                          Имам и градски туристически обувки за ежедневно ползване с Горетекс, които са в период на полуразпад, с прецакана мембрана.

                          Искам да взема обувки от вида на Haix P6 и P9 или по-ниски, но задължително без никаква изолация.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                            Я хвърли едно око на cofra.it, с изключение на горните 2 модела , всичко е под 180 лв.
                            Последно редактирано от nickbochev; 19-11-14, 20:08. Причина: линк
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #59
                              От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                              Иване, ревюто на тия военни обувки го е правил Венци, той ги е и тествал реално, най-добре пиши в темата там. А за Трапера мога да кажа, че имат отлична дишаемост, Симпатекса работи безупречно на студено, в жега вероятно ще има проблеми с изпотяване„ описани са +особеностите на симпатекса в темата, той работи при температурен градиент“, но не съм ги носил през лятото сериозно. Все пак са доста хард обувки за жега.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #60
                                От: Дилема за тактически обувки,моля помогнете!

                                Ето тези са перфектни ADIDAS GSG 9.2 Цената е 319лв доставка 3 дни ..! https://www.olx.bg/ad/takticheski-ku...2-ID7k3Wj.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X