Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

    Здравейте на всички от форума. Ще присъедините ли към Вас, още един собственик на Гранд Чероки. Гореописания Джип го притежавам от една седмица и съм много доволен от покупката си.
    Красив е, здрав, поддържан много добре от предишния си собственик.
    Зелен е, но не съм ловджия !!! С дясно управление, което много ми допада, дори мисля че си има и предимства при движение в дясна лента. Засега го разучавам. Чета Вашите публикации от доста време.
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 16-12-12, 08:51.
    Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
    O8867З7I78

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

    Честито и добре дошъл!!!
    предимствата за движение в дясната лента не ги знам, но скоро ще разбереш недостатъците, когато се опиташ да минеш в лявата

    дай повече снимки и напиши в профила от къде си!
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:j001.jpg
Прегледи:1
Размер:134.2 КБ
ID:5435535Натиснете снимката за да я уголемите

Име:j003.jpg
Прегледи:1
Размер:156.5 КБ
ID:5435537Натиснете снимката за да я уголемите

Име:j004.jpg
Прегледи:1
Размер:159.9 КБ
ID:5435539Натиснете снимката за да я уголемите

Име:j005.jpg
Прегледи:1
Размер:133.6 КБ
ID:5435541Натиснете снимката за да я уголемите

Име:j006.jpg
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5435543
      Ето и снимки - първите засега!
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Savador; 16-12-12, 10:05.
      Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
      O8867З7I78

      Коментар


      • #4
        Re: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

        Честито колега и много безаварийни!Със здраве да си го караш.А това че е с десен волан да не ти пука ,свиква се дори ставаш по-дисциплиниран на пътя .Виж за този който се вози до теб на лявата седалка си е истинско приключение докато свикне.Поздрави

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

          Честито и много да те радва. Нали знаеш, че този джип няма обръщане от десен на ляв - трябва цялата предница да се промени.
          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

          0885372997 - Дани

          Коментар


          • #6
            От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

            Писах в отговор на колегите но нещо не излезе отговора. Та ще го повторя. Благодаря за пожеланията. Няма да обръщам управлението. Добре си е така. Имам опит с дясно управление, локомотивите в БДЖ са с дясно управление.....
            Имам въпрос относно стоповете. Десния стоп е с габаритна светлина за мъгла която свети нормално. В левия има габаритна светлина за мъгла но няма токове. Дали в куплунга има. Ако е така ще сменя стопа, но ако няма ток в куплунга няма смисъл да го сменям. И крушките на този модел са SYL 12V 3157. В автокъщите, които проверих до сега нямат такива. От къде мога да си поръчам???
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15122012.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5435624Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15122012(001).jpg
Прегледи:1
Размер:75.9 КБ
ID:5435625Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15122012(003).jpg
Прегледи:1
Размер:77.2 КБ
ID:5435626
            Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
            O8867З7I78

            Коментар


            • #7
              От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

              Честито и от мен колега , и много безаварийни километри с него. Незнам дали знаеш ама да ти кажа, джипа е имал сериозен удар от страната на шофьора.

              Коментар


              • #8
                От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

                Ами дано това да и е проблема...не знам дали говориш за същата кола. Май все на такива ми върви. И предишната ми кола беше с удар в средната конзола между двете врати.... но я карах 9 години.
                Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
                O8867З7I78

                Коментар


                • #9
                  От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

                  Гранд WJ има едни много интересни линий които почват от долната час на стаклото на 5-та врата и свършват до горната част на фара. При удар бояджийте не могат да ги въстоновят. При тебе липсват на шофьорската врата и на калника пред нея на 3-та снимка.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

                    Крушките ги има в повечето магазини за авточасти , около 4-5 лв. са.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

                      Още като видях темата си реших че си от ГО . Името не е често срещано . Познаваме се условно покрай майка ми . Успех с новото возило . Ама къде ще му търсиш място за паркиране . Покрай Община не са много .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

                        Здравейте, днес попаднах в следната ситуация. Джипа заседна в голяма пряспа и четирите гуми се окопаха на леда отдолу. Включих малкия лост на "4LO" а големия на "D" . Не можах да изляза от пряспата но ми направи впечатление, че като натиснах спирачката, педала риташе като при спиране с АВС. На какво се дължи това???
                        След това включих малкия лост на "4ALL TIME" а големия на "1". Излязох но все пак да попитам коя е най правилната комбинация при такава ситуация???
                        Volkswagen Touareg 7L 3.0 TDI V6 (224Hp)
                        O8867З7I78

                        Коментар


                        • #13
                          От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

                          Имаше тема във форума колега с мощен "Гранд", ама нещо 5,2 или 5,9 л. не може да спре на лед на бавни - ABS-ът освобождава "блокиралите" колела, а осмакът + "празния ход" на автоматичната скоростна кутия (нали си "пъпли" бавно на D ако няма спирачка), съчетано с бавните ле-е-е-кичко побутват джипката по леда, ABS-ът пак освобождава и... не можеш да се задържиш на място - колата си пълзи и не спира.
                          А ако ти го е правил на място - нещо датчик на ABS-а може да не е отчитал правилно заради заравянето в преспата
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

                            Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                            Гранд WJ има едни много интересни линий които почват от долната час на стаклото на 5-та врата и свършват до горната част на фара. При удар бояджийте не могат да ги въстоновят. ...
                            Само че има чалъм линиите да си останат при пребоядисване на детайла. Така че наличието им по никакъв начин не гарантира, че не е пипал тенекеджия и бояджия.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Jeep Grand Cherokee, limited, 4.0 бензин, 2000г.

                              Първоначално публикуван от Savador Преглед на мнение
                              Здравейте, днес попаднах в следната ситуация. Джипа заседна в голяма пряспа и четирите гуми се окопаха на леда отдолу. Включих малкия лост на "4LO" а големия на "D" . Не можах да изляза от пряспата но ми направи впечатление, че като натиснах спирачката, педала риташе като при спиране с АВС. На какво се дължи това???
                              След това включих малкия лост на "4ALL TIME" а големия на "1". Излязох но все пак да попитам коя е най правилната комбинация при такава ситуация???
                              Единия вариант е този, който Bogoljub Gagic ти е обяснил. Също така, ако боксуваш и развъртиш колелата с по-високи обороти, ABS системата се "шашка" и` трябва малко време за да се тества и да влезе в нормален режим. Тъй като при боксуването всяко колело се върти с различни обороти /някое може и изобщо да не се върти/, то всеки датчик подава различна информация в ABS модула. Това явно го "шашка" за момент и му трябва време или изминати метри в нормален режим и всички колела да се въртят равномерно, за да се "осъзнае".
                              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                              First impression is not always true. Get inspired.
                              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                              Reading is sooo boring, unlike writing!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X